آموزش افزونه Yoast SEO (سئو وردپرس) *کامل*

الویت شما به عنوان تولیدکننده محتوا باید کاربران باشند اما اگر محتوای تولید شده با کلمات مناسب در نتایج ابتدایی گوگل نباشد کاربران کمتری به محتوای شما دسترسی خواهند داشت حتی اگر بهترین محتوا را تولید کرده باشید!

ابزار ورد پرس

اولین و مهمترین مرحله تولید محتوا پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب و مرتبط است. بنابراین انتخاب کلمات کلیدی مناسب(تحقیق کلمات کلیدی) برای تولید محتوا از اولین و مهمترین مراحل بازاریابی محتوا میباشد.

فعالیت مناسب در شبکه های اجتماعی به شما امکان می دهد تا ترافیک وب سایت خود را افزایش داده و کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کنید، مخصوصا زمانی که کاربران در هنگام مشاهده پست های شما، دقیقا به دنبال همان خدمات باشند.

آموزش سئو سازی سایت

محتوای شاخص (Cornerstone content): اگر نیاز دارید بدانید کدام محتواها ترافیک بیشتری را به وبسایت شما سراریز میکند، فعال کردن این گزینه، چارهی کار است.

اگر علاقمند بودید که کار با این افزونه را بهتر بیاموزید سری به مقاله ” سبز کردن چراغ سئو ” بزنید، توی اون مقاله کامل گفتیم چرا بهترین نتیجه رو از افزونه yoast seo بگیریم.

آموزش سئو مبتدی

برای مشخص کردن کلمات کلیدی اصلی و کلمات مرتبط به ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی احتیاج دارید. چطور هدینگ بنویسیم که برای سئو بهتر باشد؟

جان مولر توصیه کرده بود به این شخص که بهتر است برای اینکه بازدید کننده را ترغیب کند که کشور خودش را انتخاب کند یک به بنر یا رابط کاربری دیگری را انتخاب کند و از موارد بینابینی استفاده نکنند که مورد پنالتی گوگل قرار میگیرید.

آموزش سئو تصاویر و بهینه سازی عکس

بنابراین اگر نتوانید آنها را راضی نگه دارید، گوگل چندان کمکی نمی تواند به شما بکند.

آموزش سئو وردپرس Pdf

بنابراین اگر میخواهید یک صفحه حرفهای داشته باشید باید مطالبی که مینویسید از جهات گوناگون نیازهای کاربر را در مورد آن موضوع دستهبندی کند و به او ارائه دهد.

بنابراین وقتی کاربر در گوگل جستجویی را درباره یک محصول انجام میدهد، اطلاعاتی که درباره آن محصول خاص نیاز دارد به قطعههای کوچکتر تقسیم میشود. در این مرحله باید تصمیم گرفت محتوایی که قرار است تولید شود بر اساس چه کلماتی باشد.

آموزش سئو سایت

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *