آموزش افزونه Yoast Seo و سئو وردپرس حرفهای

در گذشته بیشتر سئو کاران پیشنهاد میکردند که باید حداقل یک تا 5 درصد مقاله شما را کلمه کلیدی اصلی تشکیل دهد؛ اما امروزه با توجه به افزایش قدرت گوگل در مفهوم گرایی، این موضوع به یک نکته تاریخ گذشته تبدیل شده.

سئو وردپرس به زبان ساده – آموزش کامل عملی پیکربندی و بهبود سئو سایت

یعنی همانطور که بعد از جستجو کلمه ای مثل “آموزش ادیت ویدیو” در بالای نتایج به جای وب سایت ها، کادری از ویدیوها مشاهده میکنید، در آینده ای خیلی نزدیک قرار است در میان صفحه اول گوگل هم یک کادر مخصوص محتوای صوتی را ببینید.

در اکثر موارد این صفحات پست ها و دسته بندی های شما در سایت مپ قرار دارند. و بسیار موارد دیگر …

بهترین افزونه سئو وردپرس – بهترین پلاگین Seo وردپرس

امیدوارم این پیشنهاد را هم مثل بقیه پیشنهاد های سایت های دیگر پشت گوش نیندازید. به بیان دیگر استراتژی یعنی برای رسیدن به اهداف از کمترین منابع بیشترین استفاده را در کوتاهترین زمان ممکن ببرید.

یادگیری سئو وردپرس

افزونه های زیادی برای بهبود سئو سایت های وردپرسی ارائه شده اند که میتوان به Yoast SEO و All in one SEO pack اشاره کرد.در این نوشته قصد داریم افزونه Yoast، که یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرسی است را با یکدیگر بررسی کنیم.

آموزش سئو فرادرس

خب سئو محلی یکی از اصول پایه ای بهینه سازی سایت است. شما با کمک پیاده سازی سئو محلی در وب سایتتان میتوانید مخاطبانی را جذب کنید که احتمال تبدیل شدنشان به مشتری و خریدار به شدت زیادتر است.

راهنمای سئو وردپرس با آموزش کامل افزونه سئو Yoast SEO 🚀 میموس

اما بعضی مواقع که به وب سایت های سطح وب مراجعه میکنم، میبینم که خیلی از آنها به معنای واقعی این اصل مهم را رعایت نکرده و از پتانسیل بالایش برای جذب مخاطبان جدید استفاده نمیکنند.

میموس

زمانی که شما بتوانید مخاطبان واقعی و باکیفیتی در این شبکه اجتماعی جذب کنید، میتوانید به بهبود سئو سایتتان از طریق آن مشاور سئو کمک زیادی کنید. علاوه بر این با پیاده سازی این روش سئو، تعداد بسیار زیادی مخاطب جدیدی را جذب میکنید که تا قبل از این جذب وب سایت رقبای شما میشده اند.

آموزش سئو در وردپرس

شمارنده پیوند – تعداد پیوندهای داخلی و خارجی محتوای خود را بشمارید.

اگر پیج اینستاگرام فرین آکادمی را دنبال میکنید، احتمالا دیده اید که در برخی از پست ها و استوری ها به این موضوع اشاره کرده ام: کامنت ها و نظرات هر صفحه از سایت شما، جزو محتوای آن صفحه محسوب میشوند.

است. اگر با محیط توییتر و تکنیک های جذب مخاطب در این شبکه اجتماعی آشنایی ندارید، توصیه میکنم سری به مقاله آموزش توییتر(Twitter) آکادمی فرین بزنید.

بلکه منظور فعالیت اصولی، جذب مخاطب، تعامل با آنها و…

به این شکل میتوانید در ابتدا به گوگل بفهمانید که کاربران، این مقاله را دوست داشته و با آن تعامل داشته اند. این افزونهها به شکل خودکار یا دستی، از کل اطلاعات سایت شما یک نسخه پشتیبان تهیه کرده و آن را روی هاست سایت ذخیره میکنند.

اما من میخواهم در این مقاله به عنوان یک ترفند سئو از شما بخواهم که در توییتر فعالیت کنید. توصیه میشود. به عنوان مثال در این پست، ما برای میانتیتر ده مورد از تگ H4 استفاده کردهایم.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *