آموزش رایگان سئو وردپرس( ۰ تا ۱۰۰ سئو سایت وردپرسی) – آموزش دیجیتال مارکتینگ

در حقیقت گوگل به دنبال نمایش بهترین محتوا به کاربر است و بهترین محتوا لزوما متنی نیست که کلمه کلیدی بارها در آن تکرار شده است.

آموزش سئو مقدماتی

Search Engine Land: این مورد، یکی از قدیمیترینها وب سایتهای فعال در زمینه سئو است. یکی از روشهای مهم دستیابی به استراتژی SEO صحیح، مطالعه راهکارهای دنبال شده توسط شرکتهای موفق در این زمینه است.

آموزش سئو رایگان مبتدی تا پیشرفته

در صورتی که نسخه جدیدتری منتشر شده است به ما اطلاع دهید . در این تکنیک ساخت لینک چند گرهای ما سعی میکنیم علاوه بر کاهش ریسک، اعتبار بسیار بیشتری به سایتمان منتقل کنیم.

فایل پاورپوینت SEO چیست؟، آموزش سئو

درست است که موتور های جستجو هر سال و حتی هر ماه سعی در بهبود وضعیت شناسایی خود دارند و تلاش می کنند تا با هوشمند تر شدن به بهبود وضعیت نتایج سرچ ها کمک کنند اما این دلیل نمی شود که ما همه مسئولیت ها را به گردن آنها واگذار کنیم بلکه می بایست ما نیز با انجام دادن کارهای مختلفی به این موتور های جستجو کمک کنیم تا سایت ما را بهتر و سریع تر شناسایی نموده و در رتبه های بالای جستجو های خود قرار دهند.

با انفجار ویدئویی، بسیار سخت شده است که در نتایج جستجوی جهانی رتبه کسب کنیم. اینجا محل انتشار همه مطالب مربوط به بیشمار محصول سخت افزاری و نرم افزاری گوگل است.

Ahrefs: برای استفاده آزمایشی از این ابزار برای یک دوره ۷ روزه، باید ۷ دلار پرداخت کنید، اما برخلاف دوره آزمایشی SEMRUSH، طی این مدت به همه امکانات دسترسی کامل خواهید داشت.

متاسفانه استفاده از بهترین ابزارهای سئو به صورت رایگان میسر نبوده و خرید اشتراک برخی از آنها، نیازمند پرداخت مبالغ زیادی است.

دانلود آموزش سيويل تري دي

بعد از آن باید به ازای هر ماه خرید اشتراک، حداقل ۹۹ دلار پرداخت کنید.

آموزش سئو سازی سایت

افزونه Yoast SEO یک افزونه مناسب برای ارزیابی عناصر سئوی داخلی سایت است و به شما کمک میکند تا بتوانید مطالب سایتتان را بهتر سئو کنید ولی بدین معنی نیست که پس از نصب آن کار تمام شده!

Google Webmaster Tools: استفاده از یکی از مهمترین ابزارها برای یک متخصص سئو رایگان است. از SEMRUSh، همانطور که از نامش پیداست، برای SEM استفاده میکنند، اما نمیتوان از قابلیتهای آن برای SEO، ارزیابی وضعیت رقبا، یافتن کلمههای کلیدی، ساخت لینک، مانیتور کردن شبکههای اجتماعی و دیگر امکانات چشمپوشی کرد.

آموزش سئو در یوتیوب

در سالهای اخیر، عملکرد گوگل بهگونهای بود که با الگوریتم جستجو، کاربران را مستقیما به سمت ویدیوها هدایت کند. به وسیله دنبال کردن گزارشهای متعدد، قادر خواهید بود وب سایت را به بهترین شکل ممکن بهینه سازی کنید.

این روش در مسیر تبدیل شدن به یک متخصص سئو نیز کاربردی خواهد بود. سئو، کارآمدترین روش برای افزایش ترافیک وب سایت است، اما هرگز جزو سریعترینها محسوب نمیشود.

دانلود کتاب سئو

بهینه سازی وب سایت نیازمند فعالیت مستمر و پیوسته است و نباید خیلی زود درباره موفقیت یا عدم موفقیت فعالیتهایتان نتیجهگیری کنید. ارزانترین اشتراک ماهیانه در اینجا ۹۹ دلار است.

افزونه های کمی هستند که به ما در زمینه کلمات کلیدی کمک کنند تا بتونیم یک تجزیه و تحلیلی روی کیوردها داشته باشیم، البته افزونههایی هم هستند که به طور رایگان و غیررایگان این پروسه رو انجام بدن؛ افزونه Rankie درواقع یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس برای تعیین کلمه کلیدی، ردیابی رتبه سایت و مشاهده آمار سایت در گوگل محسوب میشه.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور SEO وب سایت خود باشید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *