آموزش رایگان سئو وردپرس

سئو چیست : سئو یا SEO مخفف کلمه Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجو است، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مجموعه ای از اقدامات و تکنیک هایی است که با انجام صحیح آنها میتوانید ورودی بیشترین از موتورهای جستجو دریافت و در نتیجه فروش بیشتری داشته باشید.

آموزش سئو یوتیوب

از این رو سئو مناسب راه میانبری برای شما خواهد بود تا بتوانید با قرار گرفتن در صفحات اولیه نتایج، بیشترین بازدید را به دست آورید.

عملا برای اینکه موتورهای جستجو بتوانند سایت شما را پیدا کنند تا آن را بررسی کنند باید در وب سایتهای دیگر به شما لینک داده باشند این لینکها میتواند در ازای استفاده از محتوای شما به عنوان لینک منبع باشد و یا میتواند به عنوان یک آگهی تبلیغاتی متنی باشد که به آن خرید بک لینک هم گفته میشود و یا میتواند به عنوان یک آگهی خبری به صورت ریپورتاژ آگهی باشد .

با توجه به اینکه سئو یک علم پیچیده است و آموزش سئو همواره به علت تجربههای متفاوت زمان بر است شما برای شروع آموزش میتوانید از تجربیات سئو کاران دیگر که در قالب مقالات و محتوا هایی که در سطح وب منتشر میشود استفاده کنید اما این مورد دارای یک ضعف اساسی است که کاربر را دچار بهم ریختگی میکند برای اینکه شما بتوانید متد یا روش مخصوص خود را داشته باشید بهتر است.

اما مطمئن باشید ارزش این صبر را خواهید دید! امیدوارم از این مقالۀ آموزش سئو لذت برده باشید. همچنین افزونه یواست سئو برای راحتی کار شما یک سیتم نصب آسان هم طراحی کرده است که در آن می توانید یکسری از تنظیمات اولیه افزونه را انجام بدهید.

بهترین افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس

این روش بر خلاف روش کلاه سفید یک روش کاملا غیر قانونی است به طوری که در این تکنیک همیشه سعی بر این است تا موتور جستجو را دور بزنیم تا در زمان سریعتری به نتایج بهتر و بالاتری دست پیدا کنیم ، توجه کنید این روش یک روش پر ریسک و کاملا خطرناک است و باعث میشود سایت شما توسط موتور جستجو جریمه و از نتایج جستجو حذف شود.

در این تکنیک کارهای که انجام میشود بر خلاف الگوریتمها و قوانین موتور جستجو است ولی به صورتی انجام میشود که توجه موتور جستجو جلب نشود این روش هم اگر بدون دانش و علم کافی انجام شود میتواند مانند تکنیک کلاه سیاه برای سایت شما خطر ساز باشد و باعث شود سایتتان توسط مشاوره بهینه سازی وب سایت گوگل جریمه شود.

آموزش سئو سایت 7learn

اگر محتوای شما بهینه نشده باشد، موتورهای جستجوگر نمیدانند چطور به آن رنک دهند.

آموزش سئو تکنیکال – ترفندهای سئو فنی سایت (Technical SEO)

جستجوگر گوگل توسط لری پیج و سرگئی برین در سال 1998 ساخته شد و توانست در مدت کمی نظر مخاطبان و کاربران زیادی را به خود جلب کند تا کاربران بفهمند سئو چیست .

در این مرحله موتور جستجوگر بر اساس جستجوی کاربر نتایج مرتبطی را به کاربر نمایش میدهد و بر اساس الگوریتم خود رتبه بندی میکند. منظور از سئو کلاه سفید یعنی مطابق با قوانین موتور جستجو کار کنید تا به طور طبیعی و در زمان نسبتا طولانی و هزینه بیشتر به رتبه بالا برسید این روش یک روش کاملا تایید شده و بدون خطر میباشد و اعتماد بیشتری را نسبت با سایر روش نزد گوگل بدست میآورید.

آموزش سئو اینستاگرام

همانطور که اشاره شد، موتورهای جستجو روز به روز در حال تغییر و تحول هستند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *