آموزش سئوی محتوا از مبتدی تا پیشرفته – آموزش کاربردی سئو در رایتینا

به معنای واقعی کلمه، در حال حاضر صدهای ابزار سئو رایگان در دسترس قرار دارد، بنابراین در این مقاله سعی شده تا بر روی بهترین و کاربردیترین ابزارهای موجود تمرکز کنیم.

آموزش سئو فرادرس

سایت های فراوانی برای مرجع سئو وجود دارند اما در بین تمام سایت ها، این ها قابل اتکا تر و معتبر تر هستند.

این ابزار یکی از شناخته شدهترین و پرطرفدارترین افزونهی مرتبط با گوگل کروم است که میتواند در تجزیه و تحلیل دادهها به شما کمک کرده و اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهد؛ شما با استفاده از این ابزار به راحتی میتوانید تصاویر مربوط به سئو را برای مشتریان خود ارسال کرده و چگونگی تاثیر تغییرات خارجی روی ترافیک پلتفرم مدنظر را نشان دهید.

آموزش سئو سازی سایت

اگر نیاز دارید تا دادهها را از منابع مختلف دریافت کرده و با یکدیگر ادغام کنید(مثلا کنسول جستجو و گوگل آنالیز)، یک تجزیه و تحلیل بصری از آن ایجاد کرده و در نهایت به اشتراک بگذارید، بهترین ابزار موجود همان دیتا استدیو شرکت گوگل است.

البته برخی افراد در رابطه با مسائل حریم خصوصی Google Analytics کمی نگران هستند، گرچه شرکت گوگل اعلام نموده که از این دادهها برای رتبهندی در موتور جستجو خود استفاده نخواهد کرد.

پینترست چیست

تبلیغات ابزاری است که در هر کسب و کاری برای افزایش فروش به کمک ما میآید و سئو سایت نیز از این موضوع مستثنی نمیباشد. در واقع برای داشتن حضور موفق در دنیای پر رقابت موتورهای جستجو شما احتیاج به ابزارهایی قدرتمند جهت افزایش ورودی به سایت خود خواهید بود.

هدف از این گزینه این است که قبل از نهایی شدن همه ی موارد در سایتتان این فرصت را داشته باشید تا روی آن کار کنید و تا حد ممکن آن را بهینه کنید.

احتمالا ابزار Search Console یکی از کاربردیترین ابزارهای رایگان در این لیست است.

حالا اگر شما جزو افرادی هستید که دوست دارید سئو پیشرفته را یاد بگیرید آن هم به صورت رایگان می توانید مثل ما از دوره سئو رایگان سایت میزفا استفاده کنید که آموزش سئو را در ۹ بخش به صورت جامع آموزش می دهد.

11 نکته مهم برای سئو و بهینه سازی تصاویر سایت

قسمتهای زائد و غیرضروری ویدئو را حذف کنید تا ویدئو به اندازه کافی کوتاه باشد. برای اینکه سایت ما یک طراحی مناسب و زیبا داشته باشد باید یک سری مراحل را طی کند تا در صفحه اول گوگل قرار گرید.

آموزش سئو در اصفهان

در واقع با این کار یک خلاصه مفید و ارزشمند از محتوا صفحه برای کاربران تولید می کند.

به طور ویژه ابزارهای مرتبط با گزارش کلمات کلیدی، جستجوی کلمات کلیدی و دادههای خزنده(crawling data) از مهمترین موارد ارائه شده توسط این بینگ وبمستر هستند.

گرچه در حال حاضر وبمستر شرکت گوگل در میان کاربران بسیار شناخته شده و پرطرفدار است، اما فراموش نکنید که وبمستر بینگ هم مجموعهی کاملی از ابزارهای تجزیه و تحلیل وبسایت و جستجو را در اختیارتان قرار خواهد داد.

برای از بین بردن و دفع مزاحم ها می باشد از آنجایی که بدن گورخر راه راه می باشد و همین موضوع باعث می شود که حیوانات وحشراتی که نیش دار هستند به خاطر رنگی که دارد نتوانند به آن نزدیک شده و در حقیقت این رنگ از اقدام آنها جلوگیری می کند.

شما می توانید برای سئو و بهینه سازی تصاویر سایت وردپرس خود از این افزونه روی سایت استفاده کنید.

پس از آن به کمک “اکشن های خودکار در فتوشاپ” تمامی تصاویر را از طریق ابزار save for web بهینه سازی کنید. اجرا و پیاده سازی نسخه AMP سایت، نیاز به متخصص و بودجه زیادی دارد.

آموزش سئو مقدماتی

لینک سازی در سئو وب سایت ما نتیجه مثبتی دارد؟

آموزش سئو Yoast

گرچه کیورد هیرو یک سیستم بینقض نیست، اما برای کسانی که همواره در تلاشاند تا کلمات کلیدی را با سایر معیارهای موجود در سایت مطابقت دهند، دادههای ارائه شده میتواند یک گام ارزشمند در جهت درست بوده و به کاربران کمک کنند.

دانلود کتاب سئو

الگوریتم RankBrain مدلی مفهومی است و نمی توان وب سایت را با آن و به شکل خاصی بهینه سازی سایت بهینه کرد. این ابزار یکی از ترکرها و ردیابهای اصلی SERP گوگل است.

این ابزار رایگان است، اما در صورت انتخاب امکانات و گزینههای بیشتر ممکن است قیمت خدمات ارائه شده تا ۲ هزار دلار در ماه نیز برسد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *