آموزش سئوی وردپرس (با 20 تکنیک ساده)

پیش نمایش اسنیپت که به شما پیش نمایشی از عنوان و توضیحات پست و صفحات شما در گوگل را نشان می دهد، و شما میتوانید به راحتی آن را ویرایش کنید، حتی در موبایل!

میموس

× پروژه تمرینی: تقویم وبلاگی و نوشتن اولین پست وبلاگ… × پروژه تمرینی: برگه لینک سازی… × پروژه تمرینی: برگه کامل شده سئو شبکههای اجتماعی…

اگر تصاویر با برچسب های مهم و هدفمندی توصیف و منتشر شوند، می توان وضعیت کلی سئو یک وب سایت را بهبود بخشید؛ بنابراین، شانس اینکه بتوانید رتبه های بهتری را در جستجوی گوگل هدف قرار دهید، افزایش می یابد.

خشنودی کاربر از محتوای سایت به پارامترهای گوناگونی بستگی دارد.

بهترین افزونه سئو وردپرس – بهترین پلاگین Seo وردپرس

افزونههای زیادی برای سئوی وب سایتهای وردپرسی وجود دارد که افزونه Yoast SEO به دلیل دارا بودن قابلیتهای کاربردی به یکی از محبوبترین و مهمترین افزونههای وب سایتهای وردپرسی تبدیل شده است.

در این میان دو افزونه ی بسیار مهم یعنی افزونه یوآست (Yoast) و افزونه رنک مث (Rank Math) از افزونه های کاربردی و بسیار جالب در این زمینه می باشند.

اگر تنظیمات درستی را در بعضی از قسمتهای سایت انجام ندهید گاهی اوقات باعث می شود که نتایج شما از صفحه جستجو حذف شود! ویرایشگر گروهی: در این قسمت نیز میتوانید مطالب سایت خود را ویرایش کنید و عنوانها و موارد دیگر را بهصورت یکجا تغییر دهید.

Google را در یک ویجت در سایت خود نمایش دهید.

معرفی ۹ افزونه سئو وردپرس برتر در سال ۲۰۱۹

این افزونه به موتورهای جستجوگر مانند گوگل ، بینگ ، یاهو و غیره کمک می کند تا سایت شما را با یک نقشه ویژه XML ایندکس کنند.

این ابزار به شما کمک میکند تا بدانید که وب سایت یا صفحهی مدنظر شما، در جستجوهای محلی چه عملکردی دارد. چگونه برای وب سایت خود محتوا مناسب ایجاد کنیم؟

به این ترتیب، شما واقعاً متن خود را بهینه می کنید. گوگل این مورد را در دسامبر ۲۰۱۷ به ۳۲۰ کاراکتر بهروزرسانی نمود اما مجددا آن را به ۱۵۰ تا ۱۷۰ کاراکتر برگرداند به این دلیل که تعداد کاراکترهای بیشتر ممکن است توسط کاربران، در نتایج صفحه موتور جستجو قابل مشاهده نباشد.

کتاب سئو وردپرس

قرار نیست گوگل به محتوای ضعیف رتبه خوبی دهد، صرفاً چون سایت منتشرکننده آن وردپرسی است!

آموزش رایگان سئو وردپرس و بهینه سازی درون سایت وردپرسی

شاید بسیاری از کسبوکارها بتوانند با مطالعه مقالات و دیدن فیلمهای آموزشی، سایت خود را بسته به زمانی بهینه کنند که برای یادگیری سئو میگذارند؛ اما این نکته را باید بدانند قرارگرفتن در نتایج جستوجو کار سختی نیست و تقریبا افرادی که آشنایی نسبی با سئو دارند، میتوانند سایت را بهینه و در نتایج جستوجو قرار دهند.

تنها از مشتریان واقعی درخواست نظر کنید.. × وبلاگ، وبسایت و دیگر منابع هدف برای لینک سازی را شناسایی کنید.. × پروفایلهای خود را تأیید و بهینه کنید.. شرکتها و پروفایل محلی آنها پیدا و لیست کنید..

مشغول لینک سازی محلی شوید.. ×چک لیست: اقدامات عملی لینک سازی… × با مفهوم لینک و سئو خارجی آشنا شوید..

با درایت باشید. با “قابلیت انکار قابل قبول” آشنا شوید..

سئو وردپرس همیار

بسیاری از توسعه دهندگان اغلب انتقاد می کنند که افزونه دارای کدهای اضافی با عملکردهای زیاد است. وضعیت رپورتاژهای آگهی بعد از آپدیت الگوریتم پنگوئن… × تقویم رپورتاژ آگهی درست کنید..

× ابتدا از لینکهای آسان شروع کنید.. این این عبارات لانگ تیل معمولاً از سه و چهار به بالا کلمه تشکیل شده است و ویژگی که این عبارات دارند این است که اول از همه رقابت کمتری بر سر آن کلمه وجود دارد، پس سئو آن راحت تر است.

چگونگی این نمره گذاری برای هیچکس مشخص نیست تا وبمستر ها و سئو کارها نتوانند با سئو کلاه سیاه با نتایج جستجو بازی کنند.

افزونه سئو وردپرس

3.5: سئو محلی و بازاریابی نظرات… هماهنگی استنادی و جستجوهای محلی گوگل… گوگل و سایر موتورهای جستجو، یک اسکریپت خاص به نام رباتهای aka دارند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *