آموزش سئوی وردپرس با Yoast SEO – بیگ تم

در این مطلب به صورت بسیار جامعی به نحوه نوشتن صحیح متا تگ توضیحات پرداخته و این موارد را به صورت قدم به قدم برایتان توضیح خواهیم داد. در دومین بخش از این راهنمای سئو، شما چگونگی کار موتورهای جستجو، نحوه استفاده افراد و نوع پرسش در جستجوها را خواهید آموخت.

آموزش سيويل تري دي

اسپمر ها کامنت هایی با محتوای نا مناسب در سایت شما ثبت می کنند که می تواند بر روی رتبه شما در موتور های جستجو تاثیر و حتی آن را کاهش دهند.

کنسول جستجو به شما کمک میکند تا رتبه کلیدواژه، نرخ خروج از سایت، مجازاتهای احتمالی گوگل و تعداد زیادی داده مفید دیگر را برای سئوی فنی، تجزیه و تحلیل کنید.

آموزش سئو سایت وردپرس

این کار به شما کمک خواهد کرد تا بازدید وب سایتتان را بالا ببرید ، زمانی که کاربران در سایت شما صرف می کنند را بیشتر کنید و در اخر باعث افزایش امتیاز منحصر به فرد صفحات و پست های وب سایت شما خواهد شد .نظرات می توانند به عنوان یکی از نشانه های قوی تعهد کاربران به سایت شما باشد .

آموزش سئو اینستاگرام

در اینجا توصیه ما این است که در هر نوشته وردپرس دست کم دو تصویر استفاده کنید تا به جذاب تر شدن نوشته کمک کند.

این کار به حفظ لینک جویس شما کمک می کند .

آموزش سئو و دیجیتال مارکتینگ

این یکی از دو افزونه ای است که به صورت پیشفرض با وردپرس نصب می شود و به شما کمک می کند تا با نظرات اسپم بجنگید .

این قسمت مربوط به عکس ها و ویدیو های شما بوده و طبق توصیه افزونه yoast seo این گزینه رو روی حالت فعال بذارید.

امکان نمایش نقشه وب سایت در دو نسخه رایگان و تجاری نرم افزار وجود دارد؛ اما امکانات نسخه پولی این افزونه پیشرفته تر و بیشتر است. پست های کامل در مقابل پست های خلاصه و یا پست های گزیده ای وردپرس از طریق صفحات متعدد مختلف مانند صفحه خانگی ، دسته بندی ها ، آرشیو تگ ها و آرشیو داده ها و صفحه نویسندگان و…

موتور های جستجو برای هر صفحه از وب سایت شما یک امتیاز منظور می کند (اعتبار صفحه ). نحوه محاسبه این امتیاز مخفی نگه داشته می شود بنابراین مردم نمی توانند آن را دستکاری کنند .

شما باید این کار را برای خود تا جایی که ممکن است برای خود یک عادت کنید .

استفاده از کلمات کلیدی در این تیترها میتواند محتوای شما را بیش از پیش برای موتورهای جستجو محبوب کند، پس روی آنها به درستی کار کنید.

همانطور که در بالا توضیح داده شد ، لینک ها به موتور های جستجوگر کمک می کنند تا صفحات مهم وب سایت شما را تشخیص دهند .

آموزش سئو ابزار وردپرس

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *