آموزش سئوی وردپرس با Yoast SEO

در این بخش چک لیست سئو داخلی سایت را برای دانلود شما کاربران محترم آکادمی رخ اد قرار داده ایم، در این فایل اکسل که می تواند همانند راهنما برای سئو داخلی شما باشد، تمامی مواردی که برای سئو داخلی باید رعایت کنید به صورت لیست آورده شده است.

دانلود آموزش سيويل تري دي

حتی اگر چندین صفحه از سایت شما شامل فقط مقدار کمی محتوا (100 تا 500 کلمه) باشد، از توجه گوگل بی نصیب نمی مانید.

پینترست چیست

تمام این اطلاعات به شما کمک می کند تا درک کنید چه چیزی در سایت شما درست کار می کند و چه چیزی اشکال دارد و صحیح نیست. اگر کلمه کلیدی “ایده های تزئین اتاق” باشد و مترادف “ایده های تزئین آپارتمان” است ، تمام شکل های ممکن کلمات در هر کلمه در نظر گرفته می شود: “آپارتمان” ، “اتاق” ، “اتاق” ، “تزئین” ، “تزئین”.

ما نه تنها کلمه کلیدی یا کلمه کلیدی را که وارد می کنید بررسی خواهیم کرد بلکه متن شما را در مورد کلیه تغییرات آن کلمه یا عبارت تحلیل خواهیم کرد.

آموزش سئو سایت

به نظر شما کدام صفحه کلمه کلیدی “ترفند اینستاگرام” رتبه بهتری دریافت خواهد کرد؟ در جستجوگر SEO Yoast می توانید کلمه کلیدی یا کلیدی مورد نظر خود را که می خواهید پست یا صفحه خود را برای رتبه بندی در نتایج جستجو وارد کنید.

برای کلمات کلیدی ، کلمات کلیدی و مترادف ، کلمات کلیدی مرتبط و کلیه فرم های کلمه بهینه سازی کنید.

برای فعال سازی می توانید آموزش فعالسازی و نصب افزونه را به صورت ویدئویی در زیر مشاهده کنید.

دوره آموزش سئو رایگان

Google Keyword Planner به شما امکان می دهد گزینه های کلمات کلیدی را مشاهده کنید؛ حجم و روند جستجو را بدست آورید؛ از چندین لیست کلمات کلیدی برای تولید ایده های کلمات کلیدی جدید استفاده کنید و هدف تجاری کلمات کلیدی خود را تعیین کنید.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

طبق آمار ۲۲٫۵ درصد از خریداران از طریق جستجوی عکس وارد ویسایت میشوند و ۴۶ درصد از کل خریداران نیز تصمیم نهایی را برای خرید با مشاهده تصاویر محصول میگیرند این آمار مهر تاییدی است برای اینکه مدیران فروشگاه های اینرتنتی بحث سئو تصاویر محصولات را جدی بگیرد و برای این موضوع هزینه کنن.

آموزش سئو تصاویر و بهینه سازی عکس

پیشنهاد می کنیم نسخه اورجینال و پرمیوم افزونه یواست سئو را از سایت رسمی Yoast و یا از مارکت های معتبر وردپرس ایرانی تهیه کنید و سایت وردپرسی خود را با قدرت هرچه بیشتر توسعه دهید.

چرا تصاویر وردپرس را بدون پلاگین بهینه کنیم؟ ، “تزئین شده” ، “ایده” و غیره به این ترتیب ، شما واقعاً متن خود را بهینه می کنید.

تکنیک‌های مهم آف پیج در سئو سایت

ویدئویی را فراهم آورید که بیننده بعد از دیدن آن مشتاق باشد ویدئو های بیشتری از شما ببیند . اگر به دنبال بهینه سازی سایت وردپرس باشید و از کسی سوال پرسیده یا جستجو کرده باشید، می دانید که افزونه yoast seo premium گزینه محبوب وبمسترهاست.

برای آنکه از انتخاب خود مطمئن شوید، پیش از مقایسه ای بین افزونه های سئو وردپرس ؛ Yoast SEO و SEO Pack انجام شده. البته پیش از این در وبلاگ راست چین چند مورد از کاربردهای افزونه یواست سئو را بیان کرده ایم.

اگر چند ثانیه روی آن نگه دارید، زیر مجموعه های یواست برای شما ظاهر می شود. نکته منفی این دوره این است که شما فقط برای 7 روز می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

همچنین به کمک افزونه یواست سئو می توانید بهترین کلمات کلیدی را برای محتوای سایت خود در نظر بگیرید و با رعایت اصول سئو در بخش عنوان، خلاصه، تعداد کلمات، لینک مطلب، استفاده از هدینگ ها و …

آموزش سئو وردپرس

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد بهینه سازی سایت بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *