آموزش سئو – آموزش رایگان تکنیک های حرفه ای سئو و بهینه سازی

Yoast Seo در هسته خود قابلیت ادغام و اتصال به این دو پلتفرم را فراهم کرده است و شما در تب یکپارچگی می توانید اتصال سایت خود را به صورت جداگانه با هر یک از این پلتفرم ها را مدیریت کنید.

تکنیک‌های مهم آف پیج در سئو سایت

بینگ سه راه برای تایید سایت و اتصال به وبمستر تولز ارائه می کند. قطعا سایت هایی که لینک سازی آنها طبیعی تر باشد نتایج بهتری نسبت به کسانی که لینک سازی غیرطبیعی دارند میگیرند.

آموزش سئو وردپرس Pdf

در این بخش قصد داریم تا شاخصه هایی که گوگل (High-Quality Characteristics of a Web Page) آن ها را برای شناسایی صفحات باکیفیت به کار می برد معرفی کنیم. این صفحات فاقد ویژگی تخصصی بودن هستند و نمی توان روی آن ها برای رسیدن به اهداف معتبر مارکتینگ حساب کرد (بخشی از بیانیه Google Quality Evaluator Guidelines).

آموزش سئو وردپرس

از قابلیت این افزونه می توان به ارسال کردن نقشه تصویری سایت به موتور های جستجو اشاره کرد. امکان دارد هر کاری روی بهبود سئوی وبسایت تاثیر بگذارد اما فقط در صورتی میتوان آن را به دیگران توصیه کرد که به شکل گسترده آزمایش و تحلیل شود.

دانلود آموزش سيويل تري دي

در اینجا مشخصد کنید که این وب سایت متعلق به شخص است یا یک شرکت.

کافیست بر روی عبارت See the XML sitemap (مشاهده نقشه سایت XML) کلیک کنید. با کلیک بر روی راهنمای این قسمت به لیست کامل متغیر ها دسترسی خواهید داشت. البته اعمال این تغییرات بر روی وبسایت ضروری نیست و در صورت تمایل میتوانیم این بخش را فعال کنیم.

با استفاده از این گزینه تاریخهای بهروز رسانی در متا تگها ثبت میگردند تا موتورهای جستجوهای را از اعمال آخرین تغییرات با خبر شوند. شما میتوانید با کلیک برروی گزینه “ویرایش خود صفحۀ نمایشی“ به صورت زنده این تغییرات را اعمال کنید.

دانلود کتاب سئو

این ابزار به آنالیز وبسایت شما میپردازد و کمک بسیاری در جهت افزایش میزان لود وبسایت شما میکند. گزینه آنالیز محتوا را توصیه می کنیم فعال کنید تا بتوانید محتوای خود را برای کلمه کلیدی بهینه سازی کنید.

ممکن است با یک آنالیز اولیه از بک لینک ها در Ahrefs به این نتیجه برسید که رقبا میانگین 200 بک لینک (Backlinks) در 100 سایت مختلف (Referring domain) ساخته اند.

کامل ترین آموزش سئو از صفر تا صد رایگان فیلم آموزشی

در جلسه 23 از دوره آموزش تصویری وردپرس، 2 روش آپدیت افزونه وردپرس از پیشخوان و آموزش آپدیت دستی افزونه وردپرس را ارائه می دهیم. در سایت خود داشته باشید، جلسه معرفی فرم ساز ها ویژه شما در نظر گرفته شده است.

طبق تعریف یواست سئو، محتوای بنیادی محتواییست که جز هسته اصلی وب سایت شما محسوب می شود. در این صورت افزونه Yoast SEO محتوای ما را تجزیه و تحلیل میکند و تشخیص میدهد،که این پست برای یک کلمه کلیدی خاص چقدر بهینه شده است.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

ما مطالب سئو چیست، چرا سئو اهمیت دارد، اهداف سئو چیست، چگونگی آمدن سئو در ایران، چگونگی یادگیری سئو و زمان استفاده از سئو را آموختیم و بیان کردیم.

در بخش تنظیمات عمومی افزونه یوست سئو، چهار تب مجزا با نام های پیشخوان – امکانات – یکپارچگی و ابزارهای وبمستر وجود دارد که در واقع تنظیمات اصلی یواست سئو را شامل می شوند.

ما در این مقاله عواملی که ذهن بسیاری از افراد را به خود درگیر کرده است؛ همچون تاریخچه سئو، معنی کلمه سئو، اهمیت سئو، زمان استفاده از آن، راه های یادگیری سئو و به چگونگی ظهور سئو در ایران می پردازیم.

از نکات مهم تأثیر گذار در سئو سایت هستند. یکی از مهمترین اقدامات برای بهینه سازی وردپرس، کش کردن صفحات می باشد.

این مسئله یکی از فاکتورهایی است که شما می توانید از آن استفاده کرده و نظر گوگل را جلب کنید. بدون بایگانی: به موتورهای جستجو اجازه نمیدهد از نسخه ذخیره شده صفحات سایت استفاده کند.

اما قالبهای امروزی دارای تگهای مخصوص خود هستند که نیازی به تنظیم این قسمت نیست. اولین قسمت این تب بخش پیش نمایش اسنیپت است. درست است که در توضیحات افزونههای صفحه ساز آمده که این افزونه مناسب برای افرادی است که فاقد دانش برنامهنویسی هستند؛ اما این نکته نیز در مورد این افزونه وجود دارد که افراد حرفهای نیز میتوانند یک وبسایت حرفهای را با شخصیسازیهایی که انجام میدهدند داشته باشند.

دوره آموزش سئو رایگان

ابزاری که Moz برای بررسی بک لینک های سایت ها ارائه کرده link explore نام دارد که امکان استفاده رایگان را هم میدهد. SEO مخفف Search Engine optimization یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است که هدف اصلی آن کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است.

فایل پاورپوینت SEO چیست؟، آموزش سئو

اگر از نسخه کامل و یا yoast seo premium استفاده کنیم، میتوانیم کلمات کلیدی مرتبط را نیز به کلمه کلیدی اصلی اضافه کنیم.

ابزار وردپرسی XAMPP یک سرور لوکال Apache را به همراه MySql در اختیار شما قرا می دهد.مدیریت و استفاده از ابزراهای آن آسان است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره بهینه سازی وب سایت دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *