آموزش سئو به کمک افزونه قدرتمند و رایگان Rank Math وردپرس – همیار وب

این فایلی است که به وسیله آن، جلوی خزیدن گوگل در صفحاتی مثل پنل مدیریت سایت را میگیرید.

آموزش سئو در Html

سئو فنی به زبان ساده یعنی بهینهسازی کدهای سایت به گونهای که با معیارهای موتورهای جستوجو سازگار باشند.

اگر سایتتان را در دایرکتوری هایی مانند yahoo یا DMOZ ثبت کرده باشید احتمال آن وجود دارد که گوگل بجای اینکه توضیحات سایت خود شما را در نظر بگیرد، از توضیحاتی که در این دایرکتوری ها ثبت شده استفاده کند، در صورتی که مایل نیستید چنین اتفاقی برایتان بیافتد، این گزینه را فعال کنید تا تگ های NOYDIR و NOODP به محتوای سایت شما اضافه شده و از اتفاق افتادن چنین حالتی در سایتتان جلوگیری کند.

آموزش سئو Yoast

البته کار کردن با اغلب افزونه های AMP هم نیاز به یک حداقل تخصص داشته و با توجه به اینکه فعالیت اصلی آنها با کدهای سایت است، بهتر است اگر این تخصص را ندارید، خودتان برای انجام آن اقدام نکنید.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

اولین قدم در بهبود سئو تکنیکال این است که بدانید وضعیت فعلی سایت چگونه است. برای مثال میتوان به بهینهسازی url یا آدرسهای صفحات سایت اشاره کرد.

شرایطی را تصور کنید که ارتباط سئو کار یا شرکت مشاورهای به هر دلیل با شما قطع شده و طرفی با وجود گذشت زمان زیاد، هنوز موفق به یافتن جایگزینی برای آن نشدهاید.

آموزش سئو کواک Seo Quake

در مرحله کراول کردن هر موتور جستجو از رباتهای خود استفاده میکند تا صفحات جدید و تغییرات جدید را شناسایی کنند. سئو تکنیکال به موارد فنی سایت شما اشاره دارد که بر روی ورودی گرفتن از جستجوی ارگانیک اثر دارند؛ مانند معماری سایت، بهینه بودن نسخه موبایل و سرعت سایت.

آموزش سئو رایگان

همان طور که اشاره کردم موارد متعدد دیگری را نیز میتوانیم به این لیست اضافه کنیم.

به اصطلاح رباتهای خزنده این کار را انجام میدهند و سپس از طریق لینکها، URL جدید را شناسایی میکنند.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

هرچند گوگل نمی تواند بسیاری از اکانت های فیس بوک را مشاهده کند اما تعداد لایک های یک صفحه به عنوان یک سیگنال ضعیف رتبه بندی در نظر گرفته می شود.

اگر نمی دانید چگونه بهینه سازی وب سایت را در سال ۲۰۲۰ یاد بگیرید، ما یک جواب ساده برای شما داریم: شما به مطالعه و تمرین زیادی نیاز دارید. دانشجو از آموزشگاه سئو در تهران ” مدرک معتبر سئو ” را دریافت خواهد کرد، این مدرک عملا گواهی این خواهد بود که شما این دوره را کامل گذرانده اید و قابل ارائه به تمام شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی می باشد.

نکته بعدی این است که مطمئن شوید دسترسی رباتهای گوگل از صفحات مناسب (صفحه پنل، فولدرها یا …) و نه صفحات دیگر، گرفته شده است. این کار زمانی برایتان مفید است که برخی متن، فایلهای غیر ضروری و یا تصاویری که باید شاخص شوند را نمیخواهید.

آموزش سئو در اصفهان

این نقشه باید از طریق سرچ کنسول به گوگل معرفی بهینه سازی سایت شود.

پینترست چیست

سایتی که ساختار بهینه نداشته باشد، نمیتواند به رتبههای بالا صعود کند.

آموزش سئو وردپرس

برای اینکه عملکرد خوبی در نتایج جستجو داشته باشید، باید بدانید که مردم چه می خواهند و چگونه خدمات یا محصولات شما، می تواند خواسته های آنها را برآورده کند.

سئو تکنیکال چه مهارتهایی لازم دارد؟ مرحله دوم برنامهریزی برای پیادهسازی اصول سئو تکنیکال است که آن را قدم به قدم بررسی میکنیم. یک مورد مهم دیگر در سئو تکنیکال معرفی نقشه سایت به گوگل است.

بنابراین علاوه بر دانستن اصول سئو، مقداری دانش کدنویسی و آشنایی با اصول طراحی سایت نیز مورد نیاز خواهد بود. گاهی اشتباهاتی در این زمینه رخ میدهد و صفحات مهم سایت ایندکس نمیشوند.

فایل پاورپوینت SEO چیست؟، آموزش سئو

این افزونه از دیگر افزونه های معرفی شده در فرآیند بهینه سازی تصاویر موثرتر است.

آموزش سئو تصاویر

اگر وب سایت خود را با تصاویر پر کنید، غیر اصیل به نظر خواهید رسید-مانند هزاران سایت دیگر که برجسته نیستند.

آموزش سئو ابزار وردپرس

استفاده از Alt و Title برای تصاویر به قدری حائز اهمیت است که در برخی سیستم ها و مدیر محتوا ها مثل وردپرس که از افزونه Yoast Seo برای بهینه سازی استفاده می کند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *