آموزش سئو تصاویر و بهینه سازی عکس ها در وردپرس – رادزاد

ما 4 روش مختلف برای بهینه سازی عکس ها در وردپرس ذکر می کنیم که می توانید برای کاهش حجم تصاویر خود از آنها استفاده کنید. هنگامیکه از تصاویر در محتوای خود استفاده میکنیم، باید مطمئن شویم که تصاویر قابلمشاهده هستند و وبسایت ما را کند نمیکنند.

آموزش سئو تکنیکال – ترفندهای سئو فنی سایت (Technical SEO)

همچنین آن ها از اهمیت ویژه ای برای محتوای طولانی و مشاوره سئو بلند برخوردار هستند.

افزونه WP Smush : این افزونه یکی از محبوب ترین های دنیای وردپرس است که همزمان با بارگذاری تصاویر در سایت، آنها را بهینه سازی می کند و علاوه بر آن می توانید حجم تصاویر موجود را هم از کتابخانه رسانه بدون افت کیفیت کاهش دهید.

آموزش سئو سایت 7learn

این مقاله ی آموزشی به توصیف نهایی صفحه های SEO می پردازد. توجه داشته باشید که این URL ها قابل خواندن هستند و کاربر می تواند فقط با نگاه کردن به متن URL یا پیوند ، حدس بزند که چه چیزی در صفحه نمایش داده خواهد شد .

زیاده روی در استفاده زیاد از Keywords داخل محتوا اصلا خوب نبوده از جانب گوگل سبب پنالتی شدن سایت می شود. هدف از این گزینه این است که قبل از آماده شدن وبسایت برای نمایش عموم ،بتوانید با خیال راحت به ویرایش سایت وردپرسی خود بپردازید.

آموزش سئو در اصفهان

و در نهایت آخرین ابزار این منو، ابزار ویرایشگر گروهی است. اگر یک رویکرد ساده تر را ترجیح می دهید، می توانید از یک ابزار آنلاین استفاده کنید که به صورت خودکار عکس های شما را بهینه می کند.

Adobe Photoshop : فتوشاپ دارای ابزار داخلی فشرده سازی تصویر است که تصاویر را برای وب بهینه می کند.

ShortPixel Image Optimizer : این افزونه رایگان به شما امکان می دهد تا حداکثر 100 تصویر در ماه فشرده سازی کرده و چندین قالب مختلف تصویر را کنترل کنید.

تنها مشکل این است که WebP و سایر قالب های نسل بعدی هنوز ۱۰۰٪ از مرورگر پشتیبانی نمیکنند ( و در وردپرس نیز پشتیبانی نمیشوند). شما باید تصمیم بگیرید که برای سئو وبسایت خود از کدام یک از این روشها استفاده کنید.

استفاده از کلمات کلیدی مناسب، میتواند وبسایت شما را تا عرش بالا برده و در مقابل، عدم انجام صحیح این کار ممکن است ضررهای جبران ناپذیری به وبسایت کسب و کار شما وارد کند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *