آموزش سئو تکنیکال (Technical Seo) + چک لیست کامل تکنیکال سئو

سیمبول یا علامت جدا کننده عناوین را می توانید انتخاب کنید مثلا عنوان نوشته ها با “دش یا خط تیره” از نام سایت جدا شوند.

آموزش سئو وردپرس Pdf

یکی از دلایلی که این چک لیست بزرگ را آماده کردیم این بود که گوگل در سال جدید میلادی دوبار در تاریخ های مارس ژوئیه با نام Google Core Algorithm Update March 2019 و همینطور Google Core Algorithm Update June 2019 که هر دویشان دو بروزرسانی بزرگ آخر گوگل هستند.

دانلود کتاب سئو

افزونه رو می توانید به 2 صورت نصب کنید یکی از طریق داشبورد و دیگری از طریق دانلود و نصب با بارگذاری “افزونه“،، که پیشنهاد ما نصب از طریق داشبورد وردپرس هست.

خلاصه مطلب، قطعا شما نمی خواهید با گوگل دشمن شوید! با روشن کردن این گزینه این افزونه مطالب و سایت شما را بررسی می کند و اگر مشکلی در سئو باشد و یا پیشنهادی برای شما داشته باشد در قسمت پیشخوان و در اطلاعیه ها نشان می دهد و شما را باخبر می کند.(پیشنهاد میشود که روشن باشد).

با روشن کردن این امکان افزونه نوشته مورد نظر را بررسی می کند و تعداد پیوندها یا لینک ها را شمارش و به شما نشان می دهد و می توانید از تعداد لینک ها در نوشته باخبر باشید.(پیشنهاد میشود که روشن باشد).

با فعال کردن این گزینه افزونه سئو به اجبار به شما می گوید که باید عناوین بعضی از مطالب را تغییر دهید که در سئوی فارسی کلا این گزینه کار نمی کند پس غیر فعال باشد بهتر است.

با روشن کردن این گزینه به کاربران اجازه نمی دهید که مطالب را از نتایج گوگل پنهان کنند و فقط مدیر می تواند این کار را انجام دهد پس اگر سایت شما چند نویسنده دارد سعی کنید که این گزینه را روشن بگذارید.

آموزش سئو Yoast

با روشن کردن این گزینه نقشه سایت ایجاد شده توسط افزونه فعال می شود در ادامه آموزش توضیح داده می شود.(پیشنهاد می شود این گزینه روشن باشد). در این قسمت اطلاعیه های افزونه و یا مشکلات مربوط به سئو و یا معرفی سایت به وبمستر، قرار داده می شود که افزونه با این قسمت به شما اطلاع می دهد که چه مشکلات سئویی در سایت شما وجود داد.

آموزش سئو یوتیوب

در این قسمت برخی از امکانات افزونه قرار داده شده است که می توانید این امکانات را فعال یا غیر فعال کنید. سئو مجموعهای از مهارتها و نکات است که شما میتوانید خیلی ساده و اصولی آن را یاد بگیرید.

بر اساس بررسی هایی که تا کنون انجام شده است، وجود یا عدم وجود www هیچ تاثیر خاصی در سئو نداشته و تنها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

آموزش سئو تکنیکال – ترفندهای سئو فنی سایت (Technical SEO)

سایت هایی با اعتبار کم: اگر دیدید که ۵۰ نتیجه اول در گوگل، سایت هایی با اعتبار کم هستند یا اصطلاحاً دامین آتوریتی پایینی دارند، می فهمید که رقابت در این کلمه، بسیار کم است.

یا حتی ممکن است گزینه اول را کلیک کنند وارد سایت شوند و به دلیل اینکه مناسب هدف آنها نبوده است دوباره به گوگل برگردد و رتبه های بعدی را باز کند.

آموزش سئو و تولید محتوا

اول اینکه محتوای سایت و نوشته های شما باید بصورت یونیک باشد یعنی هرگز محتوا را از سایت دیگری کپی نکنید.

شرط نهایی برای نوشتن مطالب با کیفیت بالا اطمینان از بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو است. تاییدیه گوگل : برای موتور جستجوی گوگل به کار می رود. تاییدیه بینگ : برای موتور جستجوی بینگ به کار می رود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *