آموزش سئو – تکنیکهای سئو از مقدماتی تا پیشرفته [رایگان]

با یادگیری اصول می تونید که صفحات سایت خودتون رو در رتبه بالاتری از صفحات جستجو قرار بدید و سئو یک پروسه همیشگی است و همواره باید به بررسی و بازبینی صفحات بپردازیم و همواره سئو یک اصل برای وب سایت ها خواهد بود که باید انسان صبوری باشین و منتظر نتایج کار خودتون باشید .

آموزش سئو خارجی (Off Page Seo)

از طرفی قدرت این افزونه وردپرس به سادگی با ارزیابی سئوی سایت هایی که از آنها استفاده میکنند قابل بررسی است.

با استفاده از متن پنهان یا نامرئی یا با رنگ پس زمینه صفحه ، با استفاده از اندازه قلم کوچک یا مخفی کردن آنها درون کد HTML مانند بخش “بدون قاب”.

کامل ترین آموزش سئو از صفر تا صد رایگان فیلم آموزشی

یک عبارت جستجو که در آن جستجوگر به دنبال چیزی در یک مکان خاص می گردد، مانند «کافی شاپ های افراد من» و یا «ورزشگاه در بروکلین».

برچسبهای هدر (Header tags): هر محتوایی که تولید میشود قطعاً یکپارچه نبوده و شامل قسمتهای مختلفی است که هرکدام با سر تیترها و زیر تیترهایی مشخص خواهد شد، در زبان برنامهنویسی HTML هرکدام از این تیترها بر طبق اهمیت و مرتبه با عبارت H1 تا H6 مشخص خواهد شد که نحوه استفاده درست آن، تأکید بر روی کلیدواژه کانونی در تگ h1 و مترادفها و عناوین زیرین در تگهای دیگر است.

بعد از اینکه افزونه yoast seo را فعال کنید، منوی جدیدی با عنوان “سئو” یا “SEO” (بسته به اینکه افزونه شما ترجمه شده باشد یا نه) به منو های کناری ناحیه مدیریت وردپرستان اضافه خواهد شد.

نتایج مثبت سئو در ازای فعالیت هایتان، دیر یا زود نصیبتان خواهد شد. مثل نظرات ستارهدار کاربران و یا قیمت محصولات فروشگاه شما که مستقیما در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده میشوند.

هدایت کاربران به صفحه ای که متفاوت از صفحه ای است که موتور جستجو رتبه بندی کرده است. این اطمینان را می دهد که محتوا که یک موتور جستجوگر فهرست بندی می کند و متعاقباً در رتبه بندی قرار می گیرد ، همان محتوایی است که کاربر مشاهده می کند.

آموزش سئو رایگان مبتدی تا پیشرفته

افزونه سئو وردپرس در حالیکه تنظیمات خود را در ساده ترین و قابل فهم ترین حالت برای کلیه ی کاربران ، اعم از حرفه ای و تازه کار ، قرار داده است ، کلیه ی تنظیمات مهم و اصلی برای رسیدن به سئوی هرچه بهتر را در اختیار کاربران وردپرسی قرار میدهد.

آموزش سئو سازی سایت

به همین خاطر، بهتر است حداقل در عنوان یکی از فایلهای تصویر موجود در صفحه، از کلمه کلیدی استفاده کنید.

دانلود آموزش سيويل تري دي

در سئو تصاویر حتما دقت کنید که هر تصویر نام مخصوص به خود را داشته باشد و مانند تصاویر دیگر نباشد؛ همچنین سعی کنید کلمه کلیدی مورد نظر به صورت کوتاه در نام عکس درج کنید.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

بر خلاف نام سئو که فکر میکنید یک کار ماشینی است یک کار انسانی است و به مدیران سایت مشاور سئو باز می گردد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *