آموزش سئو مبتدی جامع سال 2021 [رایگان]

رسیدن به رتبه اول گوگل رویا نـــــــیست! البته، رتبه اول مهم است.

تکنیک‌های مهم آف پیج در سئو سایت

حجم تصویر میزان فضایی است که یک فایل برای ذخیرهسازی به آن نیاز دارد. حتی می توانید تنظیم کنید که از الان به بعد با آپلود هر عکس، به طور خودکار حجم آن بهینه شود.

آموزش سئو رایگان مبتدی تا پیشرفته

طبیعی هم هست! اگر مناسب بود که کاربر دوباره در گوگل جستجو نمیکرد!

این تصاویر برای چاپ بسیار مناسب هستند، هرچند پیش از قرار گرفتن روی سایت لازم است بهینه شوند. متناسب با تصویر خود سعی کنید متن جایگزین مناسب قرار دهید که حاوی کلمه کلیدی مورد نظر شما باشد.

ما در اینجا به شما می گوییم که موتورهای جستجو چگونه کار می کنند، مردم چگونه از آنها استفاده می کنند و چگونه کوئری های خود را برای جستجو ارسال می کنند.

همانطور که اشاره کردیم همواره مراقب باشید که فایل فشردهسازی شده، همچنان کیفیت مناسبی برای نمایش در سایت داشته باشد.

دانلود آموزش سيويل تري دي

همانطور که میدانید متا تگ توضیحات یک عامل رتبه بندی از نظر گوگل نیست ولی هرچقدر آن را منحصربفرد و هوشمندانه بکار ببرید نرخ کلیک روی سایت افزایش پیدا خواهد کرد.

برای دسترسی به این قسمت، پس از نصب افزونه یواست سئو، باید روی گزینه SEO کلیک کنید، تا بتوانید در داشبورد وردپرس خود به ابزار Yoast SEO دسترسی پیدا کنید.

آموزش سئو Yoast

اگر آنها متوجه شوند که جستجوگران از نتیجه شما رد می شوند (نادیده می گیرند) تا روی نتیجه دیگری کلیک کنند، گوگل محتوای شما را برای آن جستجو غیرمرتبط تلقی کرده و رتبه شما را کاهش می دهد.

فرمت تصاویر روی بهینهسازی آنها تاثیر بسیار زیادی دارد. 2. هرگز از فرمت GIFs برای تصاویر بزرگ محصولات استفاده نکنید.

برای مثال همه ما میدانیم که نام شرکت مدیران خودرو مربوط به نمایندگی مشاور سئو mvm می باشد. گوگل بزرگترین شبکه تبلیغاتی جهان است که هدفمندترین تبلیغات را به نام خودش ثبت کرده است.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *