آموزش سئو وردپرس – آموزش سئو قالب وردپرس – سئو وردپرس چیست

اما این الگوریتم ها کامل و بدون نقص نیستند و شما باید به آن ها کمک کنید تا محتویات سایت شما را بهتر پردازش کنند و بفهمند که محتوای سایت شما درباره چیست.

آموزش سئو در اصفهان

کدهایی برای تنظیم ریدایرکت دامنه و حتی SSL نیز تنظیم می شوند و با انتخاب این گزینه یعنی بدون سربرگ، شما برگه یا نوشته را عملا از این موارد محروم می کنید و به نوعی آن را از سایت جدا می کنید.

بهتر است پیش از آنکه به سراغ ارزانترین گزینه موجود بروید، به مشکلاتی که در اثر این موارد گریبانگیرتان خواهند شد فکر کنید.

در ادامه آموزش استفاده از Yoast Seo به سراغ بخش پیشرفته میرویم این قسمت به شدت مهم و حساس می باشد و هنگام کار کردن با آن باید مواظب باشید چون اگر یه بله رو خیر کنید محتوای شما ایندکس نمی شود و هر چه کار کرده اید خراب می شود.

آموزش سئو سازی سایت

در این قسمت از راهنمای سئو سایت، شما یاد میگیرید که موتورهای جستجو چگونه کار می کنند، چگونه مردم از آنها استفاده می کنند و به دنبال چه چیزهایی هستند.

در بخش زیر دونه به دونه این بخش ها رو آموزش میدهیم تا کار با پلاگین Yoast Seo را یاد بگیرید.

و اگر اطلاعاتی در مورد آن ندارید اصلا کاری باهاش نداشته باشید ولی در اینجا تمام بخش های آن را توضیح میدهیم تا بتوانید در صورت نیاز با آن کار کنید.

توضیح متا: این بخش مربوط به توضیحات متا دیسکریپشن است یعنی همان متنی که در زیر عنوان قرار میگیرد این متن روی سئو تاثیر خاصی ندارد اما اگر بتوانید آن را جذاب بنویسید باعث می شود کاربران در صفحه جستجو با خواندن آن روی عنوان شما کلیک کنند.

آموزش سئو کواک Seo Quake

حال، تمامی مواردی که در بالاتر بیان کردیم، مستقیما به سئو مربوط نمی شوند؛ اما در ادامه آن هایی که می توانند سئو را با مشکل مواجه کنند را مورد بررسی قرار داده ایم.

آموزش سئو تصاویر

وقتی نمی خواهید برخی اسکریپت ها، پرونده ها یا تصاویر غیرضروری فهرست بندی شوند، مفید است. این الگوریتمها با معیار تراکم کلمه کلیدی ( تعداد دفعاتی که یک کلمه کلیدی یا یک عبارت در یک صفحه استفاده شده تقسیم بر تعداد کل کلمات صفحه) و برچسبهای شبیه key-words برای فهم محتویات وب سایتها استفاده میکردند.

آموزش سئو در وردپرس

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *