آموزش سئو وردپرس (۱۳ ترفند کاربردی) – کاویمو

پیش از این در مقاله ای با نام آموزش فعال کردن دیدگاه در نوشته های وردپرس به معرفی کد و افزونه های لازم جهت نمایش بخش دیدگاه ها پرداخته ایم که پیشنهاد میکنیم حتما آنرا مطالعه کنید.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

بنابراین هر تغییری که امروزه در جهت ارتقا سئو سایت خود ایجاد کنید، ممکن است ماه ها به طول بینجامد تا توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو به درستی دیده شده و منجر به افزایش رتبه سایت گردد.

تکنیک‌های مهم آف پیج در سئو سایت

در بالای سایت میتوانید تعداد عکس هایی را که تاکنون با این سرویس ویرایش شده اند مشاهده کنید.

به طور مثال برای نوشتن مقاله ای در رابطه با آموزش سئو، ساختار صحیحی که می توان برای تگ های عناوین در نظر گرفت می تواند به صورت مشاور SEO شکل زیر باشد.

برای تصاویر png و jpg خود میتوانید ساختار Lossless را انتخاب کنید. با زدن گزینه Continue To Edit Picture صفحه جدیدی برایتان باز میشود و میتوانید تصویر را ویرایش کنید.

آموزش سئو یوتیوب

این سایت از دو حالت فشردهسازی بدون افت کیفیت (Lossless) و با افت کیفیت (Lossy) پشتیبانی میکند. عنوان صفحه همچون عنوان یک کتاب صفحه سایت شما را به کاربران و گوگل معرفی میکند.

یک نمونه حذف Google در فوریه 2006 و BMW آلمان و Ricoh آلمان برای استفاده از شیوه های فریبکارانه بود. پس از فشرده سازی شما از باکس سمت راست روی آیکون دانلود کلیک کرده و تصویر فشرده شده خود را تحویل بگیرید.

ابزار ورد پرس

اولی ارسال عکس از کامپیوتر، دومی وارد کردن آدرس اینترنتی عکس(URL) و در نهایت هم ارسال چندگانه تصویر است. همچنین این فرمت از طیف رنگی بسیار زیادی پشتیبانی میکند.

زیرا در این فرمت از فشرده سازی نسبتا کمتری صورت میگیرد.

شما که نمیخواهید با انبوهی از کلمات کلیدی کاربران را فراری دهید! چرا در دنیای وب کم کردن حجم عکس بسیار با اهمیت است؟

یکی دیگر از ابزارهای کاهش حجم تصاویر، سایتها هستند. یکی دیگر از مهم ترین سودهای استفاده یک دوره خصوصی آموزش سئو این است که شما می توانید به همان میزان که رتبه صفحات خود را افزایش می دهید، اعتبار کسب و کارتان نیز بیشتر خواهد شد.

تعداد زیاد بک لینک های بد به سمت یک وب سایت ممکن است موجب جریمه شدن آن توسط گوگل شود.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *