آموزش سئو وردپرس – 20 نکته افزایش رتبه سایت [ آپدیت 2021 ]

باید این مراحل را بهعنوان یک چکلیست برای هر صفحه یا پستی که ایجاد میکنید در نظر گرفته و از آنها بهعنوان نقشه راه استفاده کنید؛ اما کارهایی نیز وجود دارند که برای کسب رتبه برتر در میان رقبا نیاز به انجام آنها دارید.

آموزش سئو رایگان

حتی ممکن است در اکثر مواقع برای برخی کاربران به دلیل سرعت پایین اینترنت لود نشوند. البته برخی مواقع ممکن است حجم تصویر با فرمت جیپیجی از پیانجی هم زیاد تر باشد.

آموزش سئو مبتدی

یعنی ممکن است شما تمام تلاش خود را کرده باشید، اما باز هم تصویر دارای حجم بسیاری است.

آموزش سئو تکنیکال – ترفندهای سئو فنی سایت (Technical SEO)

اما اگر تصویر آماده ای را می خواهید در فتوشاپ ویرایش کنید. در این صورت شما به راحتی می توانید از تصویر ویرایش شده در سایت خود استفاده کنید.

گوگل سرچ کنسول ابزاری متعلق به گوگل است که به شما اجازه مشاهده اطلاعاتی در مورد نحوه مشاهده وب سایت در نتایج گوگل را می دهد.

راهنمای جامع آموزش سئو پینترست

بدون اینکه به مدیر سایت اطلاع دهد که این تصویر را بردار از فرصت استفاده کرده بود تا سایت مورد نظر را از بین نتایج و از لیست رقبا خارج کند.

آموزش سئو فرادرس

اگر از تصاویر سایت های دیگر استفاده کنید و گوگل متوجه این مورد شود، سایت شما به عنوان کپی کار جریمه شده و در نتایج بخوبی ظاهر نخواهد شد.

آموزش سئو مقدماتی

از تصاویر با فرمت svg پیشنهاد می کنیم تنها برای بخش هایی از سایت استفاده کنید. پس از کلیک روی نام این برنامه، صفحهای برای شما باز خواهد شد. بعد از کلیک روی گزینه Save for web page صفحه ای شبیه به تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد.

تکنیک‌های مهم آف پیج در سئو سایت

البته اگر به صورت دستی وارد کنید، موارد دلخواه خود را نمایش خواهد داد.

علاوه بر این پیشنهاد میکنیم اگر قصد نصب هر نوع افزونه ای حتی از مخزن وردپرس را داشتید، قبل از نصب در مورد آن در وب فارسی و انگلیسی “تحقیق” کرده، “نظرات” آن را مطالعه کنید، “تعداد نصبش” را بررسی و در آخر مطمئن شوید که “آخرین بروزرسانی” افزونه مربوط به زمان خیلی قبل تر نباشد.

آموزش کامل سئو

دامنه استفاده از افزونهها بسیار گسترده است و ممکن است یک افزونه در حد اضافه کردن یک آیکون باشد و یا افزونه پیشرفتهای مانند ووکامرس باشد که بتواند یک پلتفرم فروشگاهی را ایجاد کند.

در صورتی که پاسخ شما به حداقل یکی از این سوالات و یا پرسش های مشابه دیگر مثبت است پس باید آموزش سئو سایت را یاد بگیرید.

آموزش سئو کواک Seo Quake

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره بهینه سازی وب سایت بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *