آموزش سئو و بهینه سازی سایت Seo – کامتک

برچسب یا تگ در واقع یک کلمهی کلیدی است که ممکن است از سوی کاربران زیادی مورد جستجو قرار گیرد.

آموزش سئو یوتیوب

به مدرسینی که می گویند برچسب های عنوان و توضیحات متا برای سئو مهم نیستند توجه نکنید. بخشی از بازاریابی محتوا را می توان بر عهده سئو محتوا گذاشت.

ممکن است یک کلمه از سوی کاربران زیادی با یک اشتباه املایی تایپ شود، اما اگر شما همان کلمه با همان اشتباه املایی را در لیست تگهای خود قرار دهید، احتمالاً کاربران زیادی به سایت شما هدایت خواهند شد.

نقطه مقابل سئوی سیاه، سئوی کلاه سفید قرار دارد که در واقع در این نوع سئو شما تمامی اصول را انجام خواهید داد اما نتیجه کار شما در یک مدت زمان نسبتاً طولانی خود را نشان می دهد.

به عنوان مثال ممکن است در مطلبی از گیاهان دارویی نام برده باشید و در یک مطلب دیگر به طور مفصل گیاهان دارویی را توضیح داده باشید؛ در این حالت میتوانید در مطلب اول، لینک مطلب دوم را بر روی عبارت گیاهان دارویی قرار دهید تا کاربران در صورت علاقه بتوانند دسترسی سریعی به آن مطلب داشته باشند.

دوره آموزش سئو رایگان

شما حتی میتوانید با یک کمپین تبلیغاتی، محتوایتان را تبلیغ کنید و در معرض دیدگاهی قرار دهید که به مردم کمک میکند تا این محتوا را کشف کرده و از آن استفاده کنند.

آموزش سئو تکنیکال – ترفندهای سئو فنی سایت (Technical SEO)

صفحاتی که noindex هستند : چنانچه این خاصیت در هر صفحه نوشته شود, مشاور SEO به صورت کلی آن صفحه در صفحه نتایج موتورهای جستجو دیده نخواهند شد و گویی Index نخواهد شد.

و سپس درون این فایل، موتورهای جستجو را از رفتن به صفحات مهم سایت خود منع کنید. آخرین پلاگین این لیست محصول مجموعهٔ محبوب فعال در زمینهٔ بهینهسازی در موتورهای جستجو، Moz میباشد.

آموزش سئو مثنا سئو

سعی کنید علاوه بر موتورهای جستجو راهی پیدا کنید تا در تمام اپلیکیشنها و سایتهای مختلف به نوعی حضور داشته باشید. موتورهای جستجو به عناوین و سرلیستها توجه ویژهای دارند.

آموزش کامل سئو

بنابراین سعی کنید کلمات کلیدی مورد نظر خود را در تمام عناوین بیاورید و در توضیحات متن هم دربارهی آن مقداری صحبت کنید. استفاده از این مشخصات در تگ های ذکر شده نیز تاثیر بسیاری در جستجوی عکس گوگل دارد در حقیقت این دو مشخصه نام و مشخصات یک عکس در وب را نشان می دهد.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

و برند سازمانی و شخصی شما با اسکلتی استاندارد شکل می گیرد.نمی خواهم موضوع را پیچیده کنم، اما زمانی که سئو فکر کنید و تفکر سئو داشته باشید از بسیاری از دوباره کاری ها جلوگیری می کنید.در زمان و هزینه صرفه جویی می کنید و به اهدافتان نزدیک تر می شوید.اما این تفکر سئو چیست ؟

سئو بیرون صفحه چیست ؟ این افزونه یک نعمته چون که بخاطر تأثیری که روی سئو داره میتونه به عنوان یک افزونه سئو برای وردپرس هم معرفی بشه! ممکن است برند شما یکی از کلمات کلیدی باشد؛ این کار به شناخته شدن برند شما کمک زیادی خواهد کرد.

اگرچه فرآیند بهینه سازی سایت ممکن است به مقدار نسبتاً زیادی زمان نیاز داشته باشد، اما راهکارهایی هم وجود دارد که بتوان این زمان را تا حد امکان کاهش داد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *