آموزش سئو و راز های نگفته شده آن 【به صورت رایگان】

این عنوان باید حدود 70 کاراکتر یا کمتر باشد و هم کلیدواژه اصلی محتوای آن صفحه و هم نام تجاری شما را در بر بگیرد. حتما برخی سایتهای را مشاهده کردید در نتایج گوگل دارای چندین ستاره زیر عنوان آنها هستند.

آموزش سئو وردپرس (WordPress SEO)

با این کار نشان میدهید که محتوای شما مختص یک موضوع و دارای ارتباط معنایی است. بازدیدکنندگان واقعی سایت شما نیز از این شرح استفاده میکنند تا درک بهتری از محتوای صفحه و میزان ارتباط آن با موضوع مورد نظرشان پیدا کنند.

موضوع مهم دیگری که حین تولید محتوا برای سایت باید مد نظر قرار بگیرد، کلیدواژهها و عبارات سئو شده هستند.

این اقدامات فراتر از فعالیتهای بازاریابی محتوایی است و به مفاهیم عمیقتری از ساختار HTML سایت شما مربوط میشوند.

در نمودار زیر شما میتوانید اهمیت بالاترین رتبه در گوگل را بسته به توزیع نرخ کلیک ارگانیک برای ماه مه سال ۲۰۱۹ (براساس دادههای Advanced Web Ranking) ببینید. از تصاویر خاص و مرتبط برای مطلب استفاده بشود.

برای مثال، اگر پستی درباره ارزش یک محصول یا خدمت خاص مینویسید، میتوانید در پست وبلاگی خود، به صفحه مخصوص آن محصول یا خدمت در سایتتان لینک بدهید.

انجام چنین کاری باعث میشود تا وقتی کاربران تصویر خاصی را بر اساس کلیدواژه یا عبارت مشخص جستجو میکنند، با تصویر استفاده شده در سایت یا پست وبلاگی شما هم مواجه شوند.

وقتی قصد ارتقای سئو خود را دارید، باید به دنبال به اشتراکگذاریهای باکیفیت از سوی افراد تاثیرگذار باشید. اینها مواردی هستند که خودتان کنترل کاملشان را در دست دارید، یعنی میتوانید با رعایت اصول سئو به مرور زمان برای ارتقا و بهبودشان تلاش کنید.

خوب، حالا که تفاوت نویسنده ی گوگل پلاس و صفحه ی انتشار در گوگل پلاس را متوجه شدیم، زمان آن میرسد که به سراغ کانفیگ افزونه برویم.

پلاگین سئو وردپرس

به علاوه، هر چه میزان محتوای درگیرکننده و موثر در وب سایت شما بیشتر باشد، احتمال اینکه بازدیدکنندگان از سایت شما، زمان مفید بیشتری را در سایتتان بگذارنند یا حتی اقدام به خرید کنند هم بالاتر خواهد رفت.

زیرتیترها نه تنها خواندن محتوا را برای بازدیدکنندگان از سایت راحتتر میکنند، بلکه به بهبود سئوی شما نیز کمک خواهند کرد.

بدین صورت، گوگل تصمیم میگیرد که آیا شما سایتی مشروع و موجه دارید که بازدیدکنندگان بتوانند به آن اعتماد کنند یا خیر. این اقدام به موتورهای جستجو کمک میکند تا تصاویر شما را بهتر ایندکس (فهرست) کنند.

سئو وردپرس چیست؟

توجه داشته باشید در این بخش شما فقط افزونه های رایگان وردپرس رو میبنید و افزونه های غیر رایگان اینجا وجود ندارد. از جمله بخش های بازاریابی آنلاین هستند که آن ها همگی با سئو و ترفندهای آن ارتباط پیدا می کنند.

دوره صفر تا صد سئو وردپرس

سئو داخلی میتوان گفت یکی از مهم ترین بخش ها تو موفقیت سئو سایت های وردپرسی را ایفا میکند و اگر ساختار داخلی سایت شما بهینه با اهداف شما نباشد هر چقدر هم تلاش کنید در نهایت موفق نخواهید شد.

سئو در وردپرس

به علاوه، باید اطمینان حاصل کنید که هر محتوای مجزا، فقط روی یک یا دو کلیدواژه تمرکز دارد. هر چه محتوای باکیفیتتری منتشر کنید، احتمال اینکه سایر افراد بخواهند محتوای شما را با دیگران به اشتراک بگذارند بیشتر خواهد شد.

راهنمای کامل افزونه سئو وردپرس Yoast SEO

در این مقاله میخوام به شما 3 سایت شگفت انگیز برای کم حجم کردن عکس هاتون معرفی کنم تا فقط در سه سوت بتونید عکس هاتون رو کم حجم کنید 🙂 کم حجم کردن عکس این مقاله رو توی دسته بندی آموزش سئو منتشر کردم چونکه یکی از مهم ترین …

ابزار وردپرس سئو

نکته 2: حتما برای همه صفحات دسته بندی و برچسب سایتتان، عنوان جذاب و متن متای مناسب بنویسید. این همون عنوان ساختار مطالب و نوشته ها محسوب می شود که نوشته ها با چه قالب و ساختاری در موتورهای جست و جو نمایش داده شوند.

اما می توانید نسخه پریمیوم آن را با پرداخته هزینه ای نه چندان زیاد تهیه فرمایید. با استفاده از این افزونه می توانید عناوین محتوا را سفارشی سازی کنید و متا دیسکریپشن هایی را در آن قرار دهید که رتبه سایتتان را در نتایج موتور های جستجو کاهش دهد.

با اینکه شما کنترل مستقیمی بر عوامل سئوی آف پیج ندارید، اما روشهایی وجود دارند که با استفاده از آنها میتوانید شانس خود را برای بهبود سئوی سایتتان افزایش دهید.

آموزش سئو وردپرس Pdf

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *