آموزش صفر تا صد سئو برای مبتدی ها

گوگل این واقعیت را روشن کرد که داشتن یک سایت مسئول و پاسخگو از عوامل مهم رتبه بندی به حساب میآید، و با معرفی اولین روش دسترسی موبایلِ گوگل برای شاخص گذاری محتوا، در حال حاضر یک وبسایت پاسخگو مهمتر از همیشه است.

دانلود کتاب سئو

در سال ۲۰۱۴ گوگل اعلام کرد که مایل است HTTPS را در تمامی سایتها مشاهده کند و سایتهایی که شامل این کد میشوند، نسبت به آنهایی که فاقد این ویژگی هستند در جستجو ارجحیت دارند.

آموزش سئو 2019

پس با بهبود قسمت فنی سایت، به موتورهای جستجو در شناسایی و فهم وبسایت خود کمک میکنید.

این یک برداشت اشتباه است که شما بر جزئیات فنی سایت، فقط برای خوشایند موتورهای جستجو تمرکز میکنید.

یک XML نقشهٔ سایت فایلی است که با گفتن مکان دقیق هر صفحه، به موتورهای جست و جو در فهمیدن سایت شما در هنگام شناسایی آن کمک میکند. استفاده از SSL، یک تکنولوژی امنیتی است که یک لینک رمزگذاری شده بین سرور وبسایت و مرورگر ایجاد میکند.

از سرور میزبان استفاده کنید. با توجه به حضور روزافزون کسبوکارها و کاربران در دنیای آنلاین و استفاده از دستگاههای الکترونیکی نیاز مبرم به بازاریابی دیجیتال وجود دارد و به همین دلیل بازار آن حسابی داغ است.

از خاطر مبرید حالا که دنیای جستجو در اختیار گوگل قرار دارد، قواعد بازی را به صورت مستمر تغییر میدهد؛ بنابراین نظارت مستمر برای رقابت موثر را فراموش نکنید.

وبسایتی که سئو تکنیکال بی نقصی دارد، برای کاربران سریع و شناسایی آن توسط رباتهای موتور جستجو آسان است.

اما بهترین روش برای سئوی تصاویر از طریق کامپیوتر، بهره گیری از نرم افزارهای ادیت تصویر مانند Adobe Photoshop یا به زمان عامیانه فتوشاپ است. اگر این مورد را به خوبی انجام دهید، ممکن است پاداشی مانند رتبهای بالا یا نتایجی ارزشمند دریافت کنید.

بنابراین اطمینان حاصل کنید که سایتتان کاملا پاسخگو است، و برروی هر دستگاهی به خوبی و با بهترین کیفیت و فرمت نشان داده میشود.

وبسایتی که عملکرد خوبی دارد – سریع و واضح است و دسترسی آسان دارد- اولین انتخاب کاربران است. جلوگیری از انتشار ورژنهای چندگانه CMS شما از یک صفحه یا پست (برای مثال با غیر فعال کردن شناسههای سشن جاییکه آنها برای عملکرد وبسایت شما ضروری نیستند و همینطور از شر نسخههای پرینتر محتوای شما خلاص شوید).

شما به سادگی میتوانید سایتهایی که از این فناوری استفاده میکنند را شناسایی کنید، به این صورت که در ابتدای URL بجای http:// از https:// استفاده میشود. این آموزش در نسخه های 2008، 2012، 2016 و 2019 به همین شیوه انجام میشود.

بهترین افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور SEO دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *