آموزش مقدماتی سئو – اپریویو

در این دوره پیشرفته می آموزید که چگونه جایگاه و رتبه سایت خود را در نتایج موتورهای جست و جو با کسب بک لینکهایی قوی، استحکام ببخشید. سئو تنها به این معنا نیست که سایت خود را برای موتور های جستجو بهینه سازی کنید، بلکه سئو امروزه به معنای بهبود تجربه کاربر از حضور در سایت نیز هست.

آموزش سئو مبتدی

هیچ شکی نیست که افزایش سی تی آر باعث بهبود در رتبه بندی سایت ها خواهد شد. تم ها وقالب ها از پیش ساخته هستند که می توانید برای سایت خود نصب و تنظیم کنید.

توجه داشته باشید اهمیت تگ ها در گوگل و سئوی سایت بسیار مهم میباشد ، زیرا شما با این تگ ها می بایست با گوگل در ارتباط باشید و سایت خود را به این زبان به گوگل معرفی میکنید !

مثلا گوگل اخیرا الگوریتم جدیدی به نام RankRain ارائه داده که در زمینه سئو بسیار هوشمند عمل می کند و به بسیاری از شعار های گوگل در این زمینه جامه عمل پوشانده است.

ابزار­های زیادی در زمینه شناسایی بک لینک­ های شکسته مانند Google Search Console وجود دارند که می­توانید از آن­ها استفاده نمایید.

آموزش سئو

پس تکنیک های سئو نیز هر چند وقت یکبار دچار تغییر و پیچیدگی های بیشتر می شوند، پس در زمینه سئو بروز بودن بسیار مهم است چرا که در غیر این صورت ممکن است سایت از طرف گوگل با جریمه هایی روبه رو شود.

آموزش سئو تکنیکال – ترفندهای سئو فنی سایت (Technical SEO)

در سال 2019 برخی از معیارهای گوگل جهت سئو تغییر نموده است.

آموزش سئو مثنا سئو

همچنین یکی از تکنیک های سئو که در سال های گذشته با تغییر و دگرگونی همراه شده است بحث بک لینک هاست.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

البته این تنها یکی از دلایلی است که ممکن است یک وب سایت اسپم شناخته شود؛ دلایل زیادی وجود دارد که سبب می شود وب سایت شما از نظر گوگل به صورت اسپم شناسایی شود که در ادامه این مطلب آموزش سئو بیشتر به این مسئله خواهیم پرداخت.

بعد از این که عبارات مورد نظر را جستجو کردید باید به صفحه اول نتایج جستجو نگاهی بیندازید تا اهداف جستجوی کاربران را شناسایی کنید.

کسب درآمد تضمینی با شرکت در دوره آموزش سئو سایت وبین سئو

کنسول جستجوی گوگل یا Google Search Console ابزاری است که به شما کمک می کند الگوی کلیک بر روی SERP ها تا زمان رسیدن به سایت خودتان را بیابید.

آموزش سئو رایگان

به بیانی ساده تر ، ایجاد ارتباط میان سایت های رقیب و هر اقدامی که گوگل روی آن ها حساس بوده و به محض مشاهدشان تارنمای مورد نظر را جریمه می کند ، سئوی منفی نامیده می شود .

با این که سئو تنها مربوط به گوگل نیست، ولی امروزه نام سئو با گوگل عجین شده است علت این موضوع آن است که گوگل پر کاربر ترین موتور جستجو در ایران است.

آموزش سئو مقدماتی

CTR از مهم ترین سیگنال هایی است که درباره ارتباط موضوعی اهمیت خاصی دارد.

هنوز هم یکی از مهم ترین معیار های گوگل در رتبه بندی سایت ها استفاده از کلمه یا کلمات کلیدی در تگ های عنوان مشاور SEO است. علت این موضوع آن است که گوگل از این تگ ها برای تشخیص میزان ارتباط صفحه با جستجوی کاربر استفاده می کند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *