آموزش مقدماتی سئو سایت

بدون متن جایگزین، سئو تصاویر را باختهاید. افزونه WP Smush Pro بهترین و مشهور ترین افزونه فشرده سازی تصاویر در وردپرس است. سئو فنی به فرآیند بهینه سازی وب سایت به منظور بهبود وضعیت ایندکس سایت و خزش خزنده های گوگل در سایت، گفته میشود.

آموزش سئو مقدماتی

یکی از جالبترین نکاتی که در خصوص سئو فنی سایت باید به آن اشاره کرد این است که کلیه اقداماتی که در این حوزه انجام میشوند، اگر از همان ابتدا اصولی و درست اجرا شوند، نیازی به تکرار آن در آینده نخواهد بود.

در این تگ که معمولاً بعد از انتشار عکس، قرار میگیرد، حاوی یک جمله درخصوص تصویر است که در سایت به کاربران نمایش داده خواهد شد. این صفحات در پایگاه داده گوگل و سازماندهی میشوند.

به عبارت دیگر، اگر وب سایت شما از لحاظ زیرساختار در وضعیت درستی قرار نداشته باشد، قطعا هزینه و زمانی که برای دیگر فاکتورهای سئو مانند لینک سازی داخلی یا خرجی صرف میکنید، نتیجه بخش نخواهد بود.

به عبارت دیگر، اگر به دنبال افزایش سرعت ایندکس مطالب سایت در گوگل هستید، یکی از کارهایی که باید انجام دهید این است که وضعیت تکنیکال سئو سایتتان را بررسی کنید.

در اینجا میتوانید به کاملترین آموزش سئو وردپرس فارسی به صورت کاملا رایگان دسترسی داشته باشید. برای آنکه پاسخ بهتری در مورد سوال سئو تکنیکال چیست در اختیارتان قرار دهیم، اجازه دهید مروری مختصر به مفاهیم اولیه و پایه سئو داشته باشیم.

دلیل آنکه نام Technical برای این نوع سئو در نظر گرفته شده، این است که هیچ ارتباطی به موضوع و یا محتوای سایت شما نداشته و همه چیز به زیرساختهای اصلی سایت مربوط است.

راهنمای جامع آموزش سئو پینترست

برای سئو سایت از کجا شروع کنیم؟ ارائه دلایل کافی به خزنده های گوگل در مورد اینکه چرا سایت شما به نسبت رقبایتان برتر است و باید جایگاه بهتری نسبت به آنها داشته باشد.

اگر در مورد موتورهای جستجو و نحوه عملکرد آنها اطلاعات کافی داشته باشید، حتما میدانید برای اینکه در صفحه نتایج گوگل نمایش داده شوید، باید شرایط لازم جهت ایندکس شدن را فراهم کرده باشید.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

تجربه نشان داده که اگر در چند ثانیه اولیه لود سایت کامل نشد. در نتیجه هر زمان که کاربر موضوعی را در گوگل جستجو کند، از طریق الگوریتمهای گوگل، از میان صفحات مرتبط با همان موضوع، نتایجی برای کاربر نمایش داده میشود.

آموزش سئو سایت

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت بهینه سازی سایت.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *