آموزش وردپرس، سئو و دیجیتال مارکتینگ

با این کار برخی بازخورد خاص در مورد اینکه موتور جستجوگر صفحه شما چگونه است یا نیست، به شما می دهد. به نام آفریننده عشق حدودا 7 سال می شود که با سیستم مدیریت محتوا وردپرس کار می کنم و می توان گفت کاملا آن را زیرو رو کرده ام و تقریبا بر تمام مباحث فنی منجمله نحوه سئو حرفه ای وردپرس، امنیت وردپرس، عیب یابی و دیگر موارد مرتبط با آن تسلط دارم. میزان درصد کلیکهایی که در صفحه نتایج بر روی سایت شما میشود به میزان کل کلیکهای صفحه را نرخ کلیک میگویند. همچنین می توانید اصطلاحات و کلمات جستجوی واقعی را که مردم برای یافتن وب سایت شما انجام می دهند را ببینید ، همچنین نحوه نمایش هر صفحه در نتایج جستجو و اینکه چند بار روی صفحات شما کلیک می شوند ، را مشاهده می کنید. نکته بعدی اینکه شما میتونید توی سایت چندین برگه یا نوشته رو به عنوان مقاله بنیاد محتوا انتخاب کنید و محدودیتی از این لحاظ نداره ولیکن طبق توضیحاتی هم که توی دوره دادم باید شرایط لازم برای این منظور رو داشته باشه،حالا شما میتونید از بین محصولات سایت چندتایی رو به عنوان بنیاد محتوا انتخاب کنید. این خدمات هم باید توسط شخص یا شرکتی که مسئولیت سئو سایت شما را پذیرفته است به خوبی انجام شود.

آموزش سئو در وردپرس

البته منظور از خدمات سئو همان خدمات سئو است که شرکت یا شخصی که مسئولیت سئو سایت شما را بر عهده دارد باید انجام دهد. تمامی فرآیندهایی که باید طی شود و کارهایی که بر روی سایت انجام می شنود تا سایت در کلمات کلیدی مورد نظر در نتایج اول گوگل باشد. درست است که بارها اعلام کرده ایم گوگل وب پیج ها را مورد رتبه بندی قرار می دهد نه وب سایت ها را؛ ولی یک وب سایت اگر ساختار کلی باکیفیتی داشته باشد، صفحات جدیدش هم بر همان اساس در منظر گوگل شناخته می شوند مگر اینکه نویسنده از کیفیت محتوایش بکاهد. به عنوان مثال یکی از بهترین افزونه های سئو در سایت های وردپرس به نام Yoast SEO یا “یوآست سئو” شناخته میشود که بسیاری از طراحان و سئوکارها در ابتدا به سراغ این پلاگین برای سئو سایت های وردپرسی خود میروند. برای مثال اگر رسما بگوید گذاشتن جدول خیلی خوبه, از روز بعد خیلی ها بی دلیل جدول میزارن!

تنظیمات سئو وردپرس

به این دسته از دوستان عزیز باید بگوییم که دلیل رایگان بودن مقالات سئو بی کیفیت یا مبتدی بودن آن نیست. سئو سازی سایت. جواب تمام سئوالات بالا در این سه کلمه خلاصه می شود پس باید توجه خاصی به نحوه یادگیری دوره آموزش سئو داشته باشید. اما برای رفع مشکلات باید با تیم فنی و طراح وب سایت خود در ارتباط باشید. چراکه شما برای این، یک سایت را راهاندازی میکنید که کسبوکار خود را همه ساعته و با ارزانترین روش به کاربران معرفی نمایید. «شاخص عملکرد کلیدی»، یک مقدار قابل اندازه گیری است که نشان می دهد یک فعالیت، تا چه حدی به هدف خودش نزدیک شده است. این گزارش در سرچ کنسول گوگل به شما وضعیت ایندکس صفحات وبسایت تان را نشان می دهد. همچنین این افزونه می تواند بررسی کند که آیا شما در محتوای وب سایت خود از لینک های داخلی استفاده کرده اید و یا خیر.

تست سئو Seo

افزونه رنک مث پرو جدیدترین و همچنین سریع ترین مورد در حال رشد در حوزه بهینه سازی وب سایت های سئو است. با توجه به سرعت رشد استفاده از اینترنت و سختشدن رقابت در فروش و گرفتن مشتری جدید تقریبا بیشتر از 65% شرکتها به سئو رو آوردهاند چون کمهزینه و نتیجهبخش است و این یعنی شدیدتر و سختتر شدن رقابت در رسیدن به صفحه اول گوگل اگر دیرتر از رقبای خود شروع کنید … در این بخش می توانید مشخص کنید که بایگانی نویسنده در گوگل و موتورهای جستجو ایندکس شوید یا نه؛ مثل گزینه های قبلی می توانید ساختار عنوان سئو و توضیحات متا را هم با استفاده از متغیرهای موجود مشخص کنید. هر چند شما با جستجوی در سایت های آموزش سئو ، می توانید با برخی از امور و اصول سئو آشنا شوید اما این موضوع به تنهایی کافی نیست. بازبینی ساختار صفحات، متاتگها و بهینه سازی آنها براساس اصول SEO برعهده کارشناس سئو است. همانطور که بالاتر گفتیم، متخصص سئو وظیفه دارد تیم محتوا را مطابق اصول سئو برای تولید محتوا آموزش دهد.

آموزش سئو فرادرس

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *