آموزش کامل افزونه Yoast SEO – تنظیمات، پیکربندی، سئو وردپرس

گزیده ای از آنها را برای شما در این صفحه به نمایش میگذاریم. اما اگر قصد دارید به صورت اتوماتیک در وردپرس این کار را انجام دهید ما به شما پیشنهاد میکنیم از افزونه وردپرس مخصوص بهینه سازی تصاویر استفاده کنید.

آموزش سئو فرادرس

زمانی که با یک کلمه کلیدی چند صفحه دارید منظور است. دوره آموزش سئو آسمان خراش نیوسئو یکی از انواع آموزش بازاریابی آنلاین است که شما برای افزایش ترافیک سایتتان به آن نیاز دارید.

11 نکته مهم برای سئو و بهینه سازی تصاویر سایت

دو نکته اصلی که در بهینه سازی تصاویر باید به آن توجه کنید ، فرمت فایل و نوع فشرده سازی که استفاده میکنید، میباشد.

هم نوع خواری یا کنیبال زمانی رخ می دهد که برای یک کلمه کلیدی هدف چندین صفحه در نتایج گوگل ظاهر شود.

آموزش سئو

توجه داشته باشید: کلمه کلیدی مهم همان کلمه یا جمله ای می باشد که کاربران داخل موتورهای جستجو مثل گوگل، اقدام به جستجوی آنها می کنند. این سیتم پیشرفته، محتوای صفحه شما را از لحاظ استانداردهای سئو مورد برسی قرار می دهد، و همچنین پیشنهاداتی را هم به شما نمایش خواهد داد که با رعایت و پیاده سازی آن ها در محتوا، می توانید به مرور سایت خود را در صدر نتایج گوگل مشاهده کنید!

زمانی که از تگ ها به صورت صحیح استفاده نکنید، گوگل محتواهای شما را به عنوان محتوای تکراری شناخته و Duplicate Content رخ می دهد. به عبارت دیگر، راجع به موضوعاتی بنویسید (در حوزه کاری خودتان) که مردم راجع به آن سوال دارند و در اینترنت به دنبال اطلاعات می گردند.

استفاده از تگ ها به صورت صحیح از مهم ترین بخش های سئو می باشد که تاثیر شگرفی در بهبود رتبه سایت شما در گوگل دارد.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

حالا افزونه وردپرس سئو پرمیوم با شما همراه هست تا در صورتی که یک صفحه از سایت شما حذف شد ، در سایت وردپرسی شما جستجو کرده و مطلبی که بیشترین شباهت را با صفحه درخواستی کاربر شما دارد پیدا می کند و کاربر را به آن صفحه انتقال می دهد.

آموزش سئو سایت

استفاده زیاد از برچسب کاملا اثر معکوس دارد و ارزش صفحه را کاهش می دهد. نکته: الزاما زمانی که با یک کلمه چند نتیجه در گوگل ظاهر می شود منظور ما نیست.

علاوه بر این قالب شرکتی و قالب شرکتی ارزان یک مفهوم و یک کلمه کلیدی هستند که در صفحات مختلف تکرار شده اند. همچنین تا به امروز اگر مشکلاتی در رابطه با بهبود کلمات کلیدی در گوگل و رتبه بندی محتوا داشتید، می توانید یک بازنگری کلی به صفحات سایت خود داشته باشید تا تگ های ایجاد شده به صورت غیر اصولی را اصلاح کنید.

آموزش سئو وردپرس Pdf

برای اصلاح تگ ها و دسته بندی ها احتمالا نیاز به ریدایرکت کردن تعدادی از تگ ها داشتید مقاله انواع ریدایرکت در وردپرس می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

به عنوان مثال استفاده از تگ “بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو” صحیح نیست و برچسب شما نباید اینقدر طولانی باشد. به عنوان مثال اگر صفحه شما از دسته “سئو” بود، از تگ سئو دیگر استفاده نکنید.

صفحاتی از سایت که دارای کلمات کلیدی یکسان هستند به نوعی باعث میشوند تا شانس موفقیت سایر صفحات که از این کلمه استفاده می کنند از دست ورد.

نکته: لطفا کلمه قالب وردپرس، پوسته وردپرس را سرچ کنید. برای این کار تنها باید اصول بهینه سازی در وردپرس را یاد گرفته باشید.

راهنمای جامع آموزش سئو پینترست

شما میتوانید این کار را به وسیله طراحی بر روی کاغذ یا استفاده از ابزارهای آنلاین ساخته شده برای این منظور، انجام دهید. هر بار که یک مشتری از شما خرید کرده، با شما صحبت میکند یا از خدمات شما رضایت دارد، از او بخواهید وقتی برای برای صحبت در اختیارتان دهد و از تجربه کار با شما بگوید و سپس با رضایت او این صحبتها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

بهترین افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس

برای این کار در انتهای بیو خود یک بخش CTA (دعوت به اقدام) اضافه کنید، و مطمئن شوید CTA شما آخرین خط در بیوگرافی شما باشد. بنابراین با محتوای تکرای به رتبه خود در گوگل صدمه می زنید.

کسب درآمد تضمینی با شرکت در دوره آموزش سئو سایت وبین سئو

گوگل مانند شما متوجه مترادف کلمات بهینه سازی سایت می شود. این دوره جدید و کاربردی، شما را در کمترین زمان به یک فرد حرفهای در سئو تبدیل میکند. تلاش کنید موارد مطرح شده در این محتوا را به دقت در سایتتان رعایت نمایید تا کلیه زحماتتان بر اثر اشتباهی ناخواسته از بین نرود.

آموزش سئو Yoast

به همین دلیل ما به هیچ وجه سئو کلاه سیاه را توصیه نمی کنیم، چرا که ارزش ریسک کردن آن را ندارد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *