آموزش کامل بهینه سازی تصاویر و سئو عکس |Image SEO

به عنوان مثال، بیایید بگوییم که یک وبسایت را برای ارائه تیکتهای تخفیفدار راهاندازی کردهایم و میخواهیم همیشه اطمینان حاصل کنیم که عنوان پستهای ما به شکل نام سایت – Updated In February, مشاور سئو 2018 به نظر برسد.

آموزش سئو مقدماتی

می توانید در دوره به صورت رایگان ثبت نام کنید اما در حالت بازرسی است .

برای افزودن پینترست به شبکه های اجتماعی متصل به وردپرس میتوانید در تب پینترست بر روی پیوند “برای تائید سایت خود در پینترست اینجا برچسب متا اضافه کنید” کلیک نمایید تا کد را از پینترست دریافت نمایید، پس از دریافت کد آن را در فیلد “تائیدیه Pinterest” وارد نمایید و تغییرات را ذخیره نمایید.

این بخش را نیز میتوانید مانند بخش قبل تکمیل نمایید.

این بخش را نیز بهتر است ویرایش نکنید، مگر آنکه بخواهید پست های مشخصی را شامل نمایید. در این بخش میتوانید عناصری که میخواهید در نقشه سایت قرار بگیرند را مشخص نمایید.

آموزش سئو وردپرس

بخش توقف کلمات در نامکها را نیز بهتر است بر روی پاک قرار دهید تا از استفاده از کلمات اضافه در پیوند یکتای صفحات شما جلوگیری شود.

آموزش سئو مثنا سئو

زمانی که داده های سایت خود را در گوگل آنالتیکس بررسی می کنید، باید به بخش ترافیک ارگانیک (Organic traffic) توجه کنید. علاوهبرآن، از آنجایی که معمولاً کدهای JS حجم بالایی دارند، توصیه میشود حجم هر فایل جاوااسکریپت کمتر از ۱۰۰Kb باشد تا ربات گوگل هنگام بررسی آن، با مشکلی مواجه نشود.

آموزش سئو و تولید محتوا

شما باید حجم وب سایت را کم کنید و قدرت سرور ها را بالا ببرید و این ها را به شکلی پیکربندی کنید که هیچ مشکلی برای سایت به وجود نیاید و سرعت آن افزایش یابد .

آموزش سئو در Html

سپس در این بخش تصویر لوگوی خود را آپلود نمایید، در بخش شناسۀ برنامۀ کاربردی فیسبوک نیز میتوانید شناسه دریافت شده از فیسبوک را وارد نمایید.

وقتی که اطلاعات متا برای شبکه های اجتماعی فعال شد شما میتوانید برای هر شبکه اجتماعی یک تصویر شاخص جدا آلود نمایید تا در شبکه های اجتماعی تصویر پست شما به خوبی نمایش داده شود.

پینترست چیست

یک برنامه بازیابی اطلاعات است، و برای یک آیتم در دیتابیس هایی که مطابق با درخواست ورودی کاربر است، جستجو می کند.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

در این بخش بهتر است که پیوند های خرده ریزه را فعالسازی نمایید، با انجام این کار موتور های جستجو اطلاعات بیشتری در مورد سایت شما خواهند داشت. سایت های زیادی هستند که سئوی سایت خود را با افزونه Yoast SEO انجام میدهند اما به درستی از آن استفاده نمی کنند.

آموزش سئو رایگان مبتدی تا پیشرفته

را کپی کنید تا نقشه سایت خود را به ابزار وبمستر گوگل اضافه نمایید. ابزار Duplicate Content (محتوای تکراری) افزونه Yoast SEO این قابلیت را فراهم کرده تا مدیر سایت بتواند صفحات و مقالات تکراری را شناسایی و آنها را به عنوان یک لینک Canonical معرفی کند.

آموزش سئو در اصفهان

در بین ابزارهای موجود 5 تا بهترین ابزارها را در این جلسه معرفی و مقایسه می کنیم. برای انجام این کار وارد صفحه ویرایش پست وردپرس شوید و در بخش باکس افزونه yoast بر روی دکمه اشتراک گذاری کلیک نمایید.

آموزش سئو ابزار وردپرس

بر روی دکمه submit sitemap کلیک نمایید. در پنل سمت چپ وارد بخش Crawl → Sitemap شوید.

به طور مثال اگر مقالهای در مورد نحوه ساخت لازانیای گیاهی دارید و میخواهید موتور جستجو (که در ۹۰درصد از موارد گوگل است) آن را به عنوان بهترین نتیجه برای هر کسی که عبارت «لازانیای گیاهی» را جستجو کرده است نشان دهد، باید محتوایتان برای این کلمهی کلیدی بهینهسازی شده باشد.

آموزش سئو تکنیکال – ترفندهای سئو فنی سایت (Technical SEO)

چگونه گوگل آنالیتیکس را نصب کنیم؟ وارد کنسول جستجوی گوگل شوید. آدرسی را که کپی نموده اید را در صفحه ای که در تصویر مشاهده میکنید وارد نمایید. در این بخش نیز بهتر است فقط دسته ها را در نقشه سایت قرار دهید.

آموزش سئو خارجی (Off Page Seo) | تکنیک‌های مهم آف پیج در سئو سایت

اگر میخواهید کلمه “category” را از آدرس صفحات خود حذف نمایید گزینه “نوار پایه دسته (معمولا/category/) از آدرس URL دسته است.” را بر روی پاک قرار دهید. این پلتفرم هنوز هم در سال 2021 بهعنوان یک راهحل تجارت الکترونیکی مورداستفاده قرار میگیرد.

آموزش سئو فرادرس

کاهش هزینه در یک کسب و کار بسیار مهم است.

آموزش سئو سایت

در این بخش شما میتوانید برای هر یک از پروفایل های خود یک تصویر شاخص مناسب آپلود نمایید. “prev” را در کد پیدا می کند، می فهمد صفحه اصلی کدام یک است و همان را ایندکس میکند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *