آموزش کامل سئو تکنیکال 2021

اگر به هر دلیلی محتوای قدیمی را ریدایرکت میکنید، باید از کد وضعیت ۳۰۱ برای آن استفاده کنید.اگر صفحه حذف شدهای دارید، باید برای آن از کد وضعیت ۴۰۴ استفاده کنید.

آموزش سئو و تولید محتوا

لینک های داخلی (Internal Links) در سئو بسیار موثرند و سعی کنید از دو یا پنج لینک داخلی در هر صفحه استفاده کنید.

برای انجام این کار، شرکت ها و دفتر های زیادی در شهر شما وجود دارند که پروژه سئو در اصفهان و یا حتی دیگر شهر ها را متقبل می شوند.

اولین گام در سئو گوگل آشنایی با استانداردهای این موتورجستجو است که برای آشنایی با این فرآیند شما نیاز به ابزار گوگل وبمستر تولز (شرچ کنسول)دارید،که توصیه می کنیم حتما در این دوره شرکت کنید.

فکر میکنم ۹۵% از سئوکارهای حرفهای که تا به حال چنین موردی را تجربه کردهاند نیز با من موافق باشند.

دلیل این امر آن است که گوگل به خوبی میتواند ساختار فولدر را تحلیل و سازمان دهی کند و کاربران نیز این سیستم را می پسندند و نان ریزه های (breadcrumbs) خوبی برای شما به دنبال دارد.

سایت های وردپرسی امروزه در سراسر اینترنت بسیار زیاد هستند و حتی برندهای معروف در دنیا هم سایتشان با وردپرس ساخته شده اند.

آموزش سئو 2019

سپس کلمات کلیدی مرتبط با سرچی که انجام داده اید را مشاهده خواهید کرد و شاید در این میان با کلماتی روبرو شوید که مربوط به حرفه و کار شما است، اما شما تا به حال از آن بی خبر بودید.

توجه کنید که گوگل به سایتهایی که از پروتکل HTTPS استفاده میکنند، پاداش کوچکی (البته مطمئن نیستم هنوز هم کوچک باشد، شاید در حال حاضر پاداش قابل توجهی باشد) هم میدهد و سایتهایی که از این پروتکل استفاده نمیکنند پنالتی میشوند.

آموزش سئو مقدماتی

میتوانید برای صفحات حذف شده به طور موقت هم از کد وضعیت ۴۱۰ استفاده کنید.

آموزش سئو وردپرس Pdf

البته شرایط خیلی خاص و نادری هم هست که میتوانید از کدهای وضعیت دیگری استفاده کنید.

مزیت اینکار اینست که شما هر نیاز را با یک صفحه پوشش میدهید و تلاش میکنید بهترین نتیجه جستجو در صفحه اول گوگل باشید، چون میتوانید تمام نیازهای مخاطب در مورد همان موضوع اصلی را به تنهایی پوشش دهید و سراغ موضوعات مشابه نروید.

فایل پاورپوینت SEO چیست؟، آموزش سئو

ما در این مورد با گوگل اتفاق نظر داریم. بنابراین، شما می توانید نسخه Yoast SEO Primium را به عنوان یک سرویس پشتیبانی Premium در نظر بگیرید.

با دانلود نسخه اورجینال Yoast SEO از همه تبلیغاتی که در نسخه رایگان می آمد راحت می شوید و بدون کمترین حواس پرتی می تونید به سئو سایتتون بپردازید.

دانلود کتاب سئو

وقتی تأیید هویت با موفقیت صورت پذیرفت، حدود چند روز یا چند هفته زمان میبرد که همهی خطاهای مربوط به کاوش سایت، جمعآوری شود.

وقتی وبسایتی دارید که میخواهید در موتورهای جستجو رتبه خوبی بگیرد، بهتر (و هوشمندانه تر) است که به جای پروتکل ناامن HTTP، مدرک امنیت سایت خود را گرفته و از پروتکل HTTPS استفاده کنید.

آموزش سئو رایگان مبتدی تا پیشرفته

اما اگر کد وضعیتی غیر از آن چه که اینجا گفته شد داشته باشید و از ابزار MOZ یا هر ابزار دیگری که در وبسایت شما میخزد و گزارشی از نحوه عملکرد آن ارائه میکند مثل Screaming Frog، Ryte یا DeepCrawl و غیره استفاده کنید، این ابزار به شما میگوید:”استفاده از این کد وضعیت از نظر ما کمی مشکل دار است.

با این حال، عدم توجه به این موضوع میتواند به رتبهبندی کلی وبسایت شما آسیب برساند، بنابراین یافتن و رفع این مشکل همواره ارزشش را دارد.

آموزش سئو ابزار وردپرس

حالا باید با این محتوای قدیمی چه کنیم؟ اگر فکر میکنیم این محتوا ارزشمند است، باید آن را ریدایرکت کنیم. اگر هم در صفحهای هیچ مشکلی وجود ندارد و همه چیز عالی است، کد وضعیت ۲۰۰ برای ما مناسب است.

من هم مطمئن هستم که اطلاعات آنها موثق است. اما من طی سالها، موارد زیادی داشته ام و افرادی را دیده ام که از ساب دامنه به ساب فولدر تغییر مکان دادهاند و به طور ناگهانی رنک و رتبه آنها صعود کرده است.

کامل ترین آموزش سئو از صفر تا صد رایگان فیلم آموزشی

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور SEO لطفا به بازدید از وب سایت ما.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *