آموزش کامل سئو وب سایت با افزونه قدرتمند All In One Seo Pack

به عبارت دیگر اگر قرار بود گوگل در 1 سال به سایت شما اعتماد کند با این کار میتواند در عرض 6 ماه به سایت شما اعتماد کند.

آموزش سئو 2019

در این بخش نیز همان دسته بندی و یا فولدر بندی مطرح است که اگر شما هر محتوا را در بخش مورد نظر خودش قرار دهید بدون شک گوگل نیز رتبه بهتری به آن موضوع خواهد داد چراکه در بخش مربوط به خود قرار مشاور سئو دارد.

آموزش سئو مقدماتی

اگر بخواهیم سادهتر بگوییم، شما با سئو سازی سایت خود کاری میکنید که وقتی کاربران، عبارت مربوط به کالا یا خدمات شما را در گول سرچ میکنند، وبسایت شما در صفحه اول نتایج جستجو برای آنها نمایش داده شود.

از طرفی به خاطر نیاز شدید کاربران به استفاده مستمر از موتورهای جستجو، داشتن رتبههای خوب در نتیجه جستجوی کلمههای کلیدی مربوط به کسب و کار خود، در برندینگ شما نیز تاثیر زیادی خواهد داشت.

آموزش سئو سایت وردپرس

با اولویت دادن بیشتر به یک صفحه شما به ربات های گوگل میگویید که این صفحه مهمتر از دیگر صفحات است و در این صورت گوگل آن صفحه را آنالیز کرده و رفتار کاربران در آن صفحه را مشاهده میکند و حتی آن صفحه را با صفحات رقبا مقایسه مینماید و در صورتی که برتری شما برای گوگل اثبات شود رتبه برتر را به شما خواهد داد.

دانلود کتاب سئو

پس سعی کنید محتوای خود را به نوعی بنویسید که کاربران به صورت خودجوش محتوای شما را به اشتراک بگذارند. شما میتوانید در انتهای مطالب خود منابع را ذکر کنید اما اینکه بخواهید در بین محتوا به سایت های بسیاری لینک خروجی بدهید این مورد مناسب سایت نخواهد بود و به نوعی اسپم بودن وب سایت شما را برای گوگل آشکار مینماید.

اما اگر افزونهای استفاده میکنید که ابزاری در اختیارتان میگذارد که یواست آنرا پوشش نمیدهد مثل افزونه WP External Links که لینکهای خروجی را کنترل میکند استفاده کنید، ایرادی ندارد.

آموزش سئو فرادرس

شاید برای شما این متن اندکی مبهم باشد اما منظور از این محتوا اعتبار بخشیدن گوگل به آن صفحه و محتوای درون آن میباشد که منجر به بهبود رتبه در نتایج جستجو خواهد شد.

حالا این حقیقت را در نظر بگیرید که با قرار گرفتن در پنج لینک اول نتایج ۶۷درصد از این جستجوگران را به دست میآورید. شاید گاهاً دیده باشید که بر روی یک کلمه کلیدی کار کرده اید اما گوگل آن صفحه را در جستجوی کلمات دیگر نیز نمایش میدهد ، در این حالت محتوای شما کشش مناسبی در آن زمینه دارد و با کمی آپدیت و بروز رسانی میتوانید به راحتی در کلمات مرتبط نیز در نتایج حظور داشته باشید.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

به عبارت دیگر اگر بتوانید زمان آپدیت کردن سایتتان را تنظیم کنید برای وب سایتتان مفید خواهد بود و عادت ربات های گوگل نیز مطابق با بروز شدن سایت شما تنظیم خواهد شد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *