آپدیت جدید افزونه سئو وردپرس Yoast SEO

موتورهای جستجو می گویند که توضیحات متا هیچگونه تاثیر مستقیمی روی رنک سایت ندارند، امّا تاثیر آن ها غیر مستقیم است، زیرا توضیحات متا در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شوند.

میموس

از طرفی دیگر، نرخ کلیک یا CTR یک فاکتور مهم در رنک سایت شما است و توضیحات متا تاثیر مستقیمی روی CTR سایت شما دارند. اگر مایل باشید که مطلبی را که در سایت خود قرار داده اید را به سایت دیگر هدایت کنید بهترین راه نوشتن یک عنوان خوب و لینک دار کردن آن است تا کاربران با کلیک بر روی عنوان به صفحه مورد نظر منتقل شوند که این لینک ها در سایت های بزرگ نیز دیده می شود و بسیار مورد استفاده است.

در حالی که ممکن است عنوان از چند کلمه یا یک عبارت تشکیل شود، توضیحات متای یک صفحه ممکن است شامل یک یا دو جمله یا یک پاراگراف مربوط به محتوا باشد.

خدمات سئو وردپرس و بهینه سازی وب سایت های وردپرسی – آیجیتالی

گوگل چند سالی است که برای رتبه دادن به یک سایت، به فعالیتش در شبکه های اجتماعی و البته رفتار کاربران نسبت به آن، اهمیت زیادی میدهد.

متا تگ عنوان اولین شاخص نشان دادن محتویات یک صفحه است به همین دلیل یکی از مهمترین مولفه های یک صفحه سایت است.

آموزش سئو اینستاگرام

همان طور که میدانید اولین چیزی که کاربر اولین چیزی در در نتایج موتورهای جستجو میبیند عنوان صفحه است. طبق اطلاعات موجود در صفحه تماس با ما، دفتر این سایت در شهر کرج قرار دارد.

سئو و وردپرس

یکی از نکاتی که باعث شده است zoomit بتواند از digiato موفق تر باشد، این است که توانسته مخاطبانی داشته باشد که بر روی مطالبش کامنت بگذارند. طبیعتاً در yoast seo premium یا نسخه پرمیوم یواست سئو، دستتون برای اعمال تغییرات بیشتر و امکانات متنوع بازتر هست؛ برای مثال تعیین چند کلمه کلیدی، پیشنمایش یک صفحه از سایت روی توئیتر و فیسبوک یا پیشنهاد لینکهای داخلی بخشی از امکانات نسخه پرمیوم این افزونه هست.

هدف استفاده از توضیحات متا در یک صفحه بسیار ساده است: اینکه کاربری که در حال جستجو در اینترنت است را مجاب کنید روی لینک شما کلیک کند.

آموزش سئو مثنا سئو

توضیحات متای یک صفحه خلاصه ای از آنچه در صفحه است را به موتورهای جستجوگر و کاربران ارائه میدهد. می توان با استفاده از برچسب ها در یک سایت مطالب را دسته بندی کرد.

راهنمای سئو وردپرس با آموزش کامل افزونه سئو Yoast SEO 🚀 میموس

از آنجایی که نمیتوانیم تعداد دسته بندی ها را زیاد کنیم . بهترین حالت این است که برای این مطلب برچسب های “موتور های جستجو ، آموزش سئو ” را قرار دهیم .

یکی از مهمترین نکات آموزش سئو که باید به آن توجه زیادی داشته باشید پیگیری مداوم رقبا است. در واقع سئو یک فرآیند ادامهدار است که همیشه و در هر زمان باید به آن رسیدگی شود و برایش تلاش شود.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

به عبارت دیگر، من می توانستم از وب سایت خودم، به وب سایت شما لینک دهم و شما هم می توانستید از سایت خودتان، به وبسایت من لینک بدهید. برای هر نوشته در خوراک، نمایش بده: از این قسمت هم تعیین می کنید مطالبی که در خوراک نشون داده می شوند به صورت محتوای کامل نوشته باشند و یا اینکه به صورت خلاصه به کاربران شما نمایش داده شوند.

بهترین افزونه سئو وردپرس – بهترین پلاگین Seo وردپرس

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *