آیا به دنبال آموزش سئو هستید ؟

بعد از تکمیل نصب این افزونه، عاشقش میشوید. شما با تکمیل کردن تگ جایگزین یا alt برای تصاویر سایتتان میتوانید ترافیک بیشتری از طریق موتورهای جستجو به سایت خود هدایت کنید .

سئو در وردپرس چیست

این ابزار توسط بهترین وب سایت های دنیا در حال استفاده است، و به همه ما کمک کرده است که وب سایت مان را برای موتور های جستجو گر دنیا بهینه سازی کنیم.

این کد را خود موتورهای جستجو به کاربران میدهند. هر چه اطلاعات مرتبط بیشتری حول یک تصویر وجود داشته باشد، موتورهای جستجو نیز آن تصویر را مهمتر ارزیابی می کنند.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

درصورتیکه گوگل هنگام خزیدن در صفحات سایت شما به دو صفحه با اطلاعات یکسانی برخورد کند، قادر به تشخیص آنها نخواهد بود. Index:در این بخش موتورهای جستجو هر محتوایی که در پروسه خزیدن پیدا کننده را ساماندهی و ذخیره خواهند کرد هر صفحه ای که ایندکس شده به عنوان سوالات مربوطه کاربران در موتورهای جستجو آماده نمایش می باشد.

آموزش رایگان سئو وردپرس و بهینه سازی درون سایت وردپرسی

نقشه xml سایت: همانطور که در مقاله سایت مپ اشاره کردیم، وجود نقشه سایت میتواند تأثیر مثبتی روی سئو و ایندکس سریع سایت داشته باشد.

آموزش سئو رایگان

با استفاده از این تنظیمات میتوانید مواردی مثل ایندکس شدن صفحه، وضعیت لینک های آن، تگ های متا و…

همچنین این مورد برای مدیر فروشگاه امری الزامیست تا برای بهبود وضعیت وب سایت خود اقدامات لازم رو انجام بده.

تنظیمات سئو وردپرس

بوده که تا حدودی میتوان به آنها اعتماد کرد. آنها اطلاعاتی اضافی درمورد پست/ صفحه ارائه میدهند که کاربران ممکن است تمایل به دانستنشان داشته باشند. شمارنده پیوند متن: لینک ندادن از یک مقاله به مقالات دیگر سایت، باعث میشود ارزش سئو آن صفحه کاهش پیدا کند.

سئو در وردپرس

افزونه یواست سئو یا همان Yoast SEO یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس است که با استفاده از آن می توانید مقالات وب سایت خود را به صورت سئو شده بر مبنای یک کلمه کلیدی منتشر کنید.

به طور مثال یک محتوای چند هزار کلمه ای که اهمیت بیشتری از دیگر مقالات شما در سایت دارد. یکی از قابلیت های جالبش تعریف چند عبارت کلیدی برای یک محتوا و همچنین تعریف عبارت کلیدی مترادفه.

چرا که این قالب تنها طی چند ثانیه بارگیری میشود. علاوه بر تبلیغات در این بخش، مشکلاتی که ممکن است برای سایت یا افزونه به وجود بیاید به شما نمایش داده میشود.

علاوه بر این، نبود لینک های داخلی باعث افزایش نرخ پرش مخاطب در سایت میشود. نوار منو مدیریت: پیشخوان وردپرس علاوه بر منو کناری، یک منو باریک هم در بالا به مدیر سایت نمایش میدهد.

سئو وردپرس همیار

با خاموش کردن این دکمه، این قابلیت در منو یواست داخل صفحات شما از حذف میشود. در منو امکانات yoast، با تعداد زیادی دکمه و قابلیت روبرو میشوید. هر کدام از این دکمه ها مربوط به یکی از قابلیت های یواست است.

میموس

کافیست نکات را بخوانید و در سایت خود به آن ها عمل کنید. با فعال کردن این گزینه میتوانید در بخش پیشخوان وبلاگ وردپرس، تعداد لینک های داخلی (و لینک های خروجی) هر مقاله را مشاهده کنید.

همینطور تا زمانی که افزونه فعال باشد این نقشه به طور خودکار آپدیت میشود. با فعال کردن این گزینه، افزونه yoast به صورت خودکار نقشه سایت شما را میسازد. در مقاله ساخت سایت مپ هم به استفاده از yoast سئو به عنوان یک راهکار مناسب ساخت نقشه سایت اشاره کردیم.

تجزیه و تحلیل خوانایی: منظور از خوانایی در افزونه سئو یواست، فاصله مناسب پاراگراف ها به یکدیگر و وجود فضای سفیدِ به اندازه کافی در محتواست.

تعیین عنوان دلخواه برای صفحات، دسته بندی ها، مطالب، برچسب ها و..

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *