ابزارها و پلاگینهای مهم سئو وردپرس در ۲۰۱۹ – CodeFriend.ir

لازم نیست که کاربران ثبت نام کنند، فقط روی لینک کلیک کنید و در صفحه که هدایت می شوید تماشای فیلم ها را شروع کنید. زمانی که وبسایت خود را به کنسول جستجوی گوگل وصل کردید بر روی منوی Crawl کلیک کرده و گزینه Sitemaps را انتخاب کنید.

تنظیم شبکه های اجتماعی سایت در افزونه سئو وردپرس Yoast برای گراف دانش

اگر بخواهید یک تصویر در سایدبار سایت تان قرار دهید می توانید از ویجت پیشفرض خود وردپرس استفاده کنید اما با استفاده از ویجت تصویر پیشفرض وردپرس شما نمی توانید اندازه تصویر را به صورت دلخواه انتخاب کنید یا برای تصویر یک Alt مشخص تعیین کنید و برای این کار باید از کدهای HTML استفاده کنید.

بهترین افزونه سئو وردپرس – سئو سایت وردپرسی

در مورد اهمیت انجام این کار اینطور برایتان بگویم که یک وبسایتی داشتیم که دیتابیس آن حدود 150 مگابایت حجم داشت و این دیتابیس حدود 1 سال بهینه سازی نشده بود، پس از بهینه سازی، حجم این دیتابیس بیش از 60 مگابایت کاهش یافت!

WP Rocket یکی از محبوبترین پلاگینهای cache در مارکت وردپرس است و یک گزینه عالی برای بررسی و بهینهسازی مشکلات کش وبسایت وردپرسی برای افزایش سرعت سایتتان میباشد.

افزونه سئو وردپرس Yoast

اگر صفحهی مورد نظر توسط این ابزار ناسازگار به تلفنهای همراه معرفی شود، Mobile-Friendly Test مواردی برای بررسی و رسیدگی به شما معرفی خواهد کرد. آیا این مقاله کلمات کلیدی مورد نظر شما را پوشش میدهد ؟

در قسمت تصویر محصول، تصویر شاخصی برای محصول مورد نظرتان در نظر بگیرید. به خوبی می دانیم که یکی از مهمترین فاکتورهای گوگل برای تعیین جایگاه سایت در نتایج جستجو، تعداد و کیفیت لینک های دریافت شده از سایر سایت های اینترنتی است.

وب سایت Semrush: این ابزار یکی از بهترینها در این زمینه است که امکان تحلیل چند سایت رقیب را از نظر میزانترافیک، لینکها، زمان ماندگاری کاربر، رتبه در نتایج جستجو و…

سئو در وردپرس

تولید چنین محتوایی زمان زیادی از شما می گیرد اما وقتی نتیجه کار خوب باشد باعث می شود که برخی از سایت ها و وبلاگ ها به شما لینک دهند و شما را مرجع آن مطلب قرار دهند.

بهترین افزونه سئو وردپرس – بهترین پلاگین Seo وردپرس

اکنون زمان آن رسیده که در واقع سایت خود مشاوره سئو را بهینه کنید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که یکبار از کلمه کلیدی خود استفاده کنید.

آموزش رایگان سئو وردپرس و بهینه سازی درون سایت وردپرسی

در مرحله بعد ، در ابتدای برچسب عنوان خود از کلید واژه خود استفاده کنید. ابتدا کلید واژه های دم بلند را با Google Suggest پیدا کنید. ابزار رسمی جستجوی کلید واژه Google است.

بعد ، کلمات کلیدی را با Google Keyword Planner پیدا کنید. و تعداد انگشت شماری از کلمات کلیدی را پیدا کرده اید. البته تعداد زیادی کاربردهای سئو دیگری برای Wayback Machine وجود دارد که احتمالا برای شما مفید واقع خواهند شد.

سئو وردپرس به زبان ساده – آموزش کامل عملی پیکربندی و بهبود سئو سایت

در اینجا سه روش ساده وجود دارد. این همه چیزی است که در آن وجود دارد.

آموزش سئو وردپرس (WordPress SEO)

به طور میانگین این سایت ها نیز از نمودار بالا پیروی کرده اند. و پیشنهادهایی را که ابزار فاش کرده است بررسی کنید.

یاست سئو محتوای شما را حین نگارش، بررسی میکند و موارد یافت شده را به شما گزارش میدهد.

شما باید این عادت را ایجاد کنید که هرزمان پست جدید می نویسید، آن را با لینک سازی داخلی حداقل به ۲ یا ۳ پست مرتبط دیگر در سایت خود پیوند دهید.

آموزش سئو مثنا سئو

بنابراین می خواهید URL های خود را کوتاه و شیرین نگه دارید. كليد واژه – بهينه سازي مطالب خود. برچسب عنوان من با آن کلید واژه شروع می شود.

راهنمای کامل افزونه سئو وردپرس Yoast SEO | میموس

می توانید در هسته سیستم، تغییراتی را ایجاد کنید و به صورت سفارشی سازی شده از آن استفاده کنید. خوشبختانه ، این به آن اندازه وحشتناک نیست که به نظر برسد.

آموزش سئو وردپرس

مهمتر از همه اینکه در این متن جایگزین به توصیف تصاویر بپردازید، به شکلی که هم برای موتورهای جستجو و هم برای کاربران منطقی به نظر برسد. راه دیگر برای همکاری با وبسایتهای دیگر، این است که برای آنها پستهای مهمان بنویسید.

چرا این مهم است؟ به نام خدا. در این مقاله از مرجع آموزش وردپرس با دانلود افزونه ی سئو برای وردپرس با عنوان دانلود افزونه SEOPress در خدمت شما هستیم.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *