اصول سئو سایت چه چیز هایی هستند؟

همچنین این انتظار را دارد که صاحبان وب سایت ها به طور طبیعی در محتوای خود کلمات کلیدی و عبارات کلیدی را استفاده کنند. این افزونه ها مانندافزونه افزونه Yoast SEO Premium، افزونه All in One SEO Pack Pro و …

آموزش سئو یوتیوب

بنابراین ، SEO به معنای ساختن یک وب سایت است به گونه ای که در هنگام مطابقت کلمات کلیدی وارد شده با محتوایی که وب سایت آنها دارد ، در نتایج برتر SERP ظاهر شود.

بنابراین برای افزایش فروش سایت خود حتماً ضمانت بازگشت وجه یا ضمانت مرجوع کالا را در نظر بگیرید تا مشتری با خیال راحتتری نسبت به خرید خود اقدام کند. صفحه خانه: در این بخش میتوانید برای صفحه اصلی خود عنوان و توضیحات مورد نظر را وارد کنید.

آموزش سئو تصاویر

پس از آن صفحهای باز شده و میتوانید جیمیل مورد نظر خود را برای برقراری اتصال انتخاب کنید که درنهایت کدی برای برقراری اتصال بین افزونه سئوی وردپرس و جیمیل انتخاب شده نمایش داده میشود.

پس از تنظیمات، نوبت به برقراری اتصالات میرسد. از طریق اولین سربرگ به نام پیشخوان میتوانید کلیه اطلاعات و اعلانهای مربوط به افزونه را مشاهده کنید. با مراجعه به سربرگ امکانات میتوانید کلیه بخشها را در حالت فعال یا غیرفعال قرار دهید.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

در صورتی که وبسایت متعلق به سازمان یا شرکت است گزینه شرکت را انتخاب کنید و در فیلدهای بعدی نام شرکت را وارد کرده و تصویری را بهعنوان نماد شرکت بارگذاری کنید.

آموزش سئو Yoast

در صورتی که وبسایت شخصی است گزینه شخص را انتخاب کرده و در فیلد بعدی نام خود را وارد کنید. جداکننده عنوان: در انتهای عنوان سئوی مطالب، نام وبسایت درج میشود در این بخش میتوانید مشخص کنید که فاصل نام وبسایت و عنوان سئو چه کاراکتری باشد که بهصورت پیشفرض کاراکتر خط تیره انتخاب شده است.

این عمل کاربران به موتورهای جستجو تفهیم میکند که این پیج اعتباری ندارد و مطالب با محتوا یکی نیست.

آموزش سئو مبتدی

بله، داشتن یک دامین مناسب و همخوانی آن با محتوای سایت نقش بسیار زیادی در سئو سایت شما دارد و همچنین کمک میکند تا موتورهای جستجو بهتر و سریعتر نوع موضوع سایت شما را از روی دامنه شما تشخیص دهند.

اگر سایت خود را در Search Console تأیید کردید، می توانید ببینید که آیا سایت شما دارای مشکلاتی در زمینه استفاده از موبایل است یا خیر.

بنابراین، این گونه می توانید رقیب هایتان را پشت سر بگذارید و رتبه بالاتری بگیرید.

آموزش سئو تکنیکال – ترفندهای سئو فنی سایت (Technical SEO)

همچنین کاربردی بودن و در دسترس بودن صفحات وب سایت شما تأثیر بسیار زیادی بر ارتقای رتبه بندی وب سایت شما خواهد گذاشت. از لحاظ سئو فرقی نمی کند که یک ویدیو در کدامیک از وب سایت های میزبان ویدیوها (مثل YouTube و Vimeo وAparat و ..) قرار بگیرد، چیزی که بر روی سئوی ویدیو تاثیر می گذارد آن است که تا حد امکان متادیتاهای مرتبط و کاملا صحیح در ساختار ویدیوها قرار داده شود و این متادیتاها تا حد امکان در معرض دید قرار بگیرند.

آموزش سئو سایت وردپرس

تنظیم این بخش باعث میشود که نظارت بیشتری را بر روی وبسایت خود داشته باشید. این بخش تنظیمات نسبتاً مهمی را شامل میشود که حتماً باید پیکربندی شوند.

شما هم باید همین کار را کنید. اگر آن را به روز نمی کنید ، حداقل باید آن را بررسی کنید تا از عملکرد صحیح آن مطمئن بهینه سازی سایت شوید. ابتدا سربرگ عمومی را بررسی میکنیم.

آموزش سئو سایت

ابتدا آن را روی وب سایت خود نصب کنید و سپس به تنظیمات افزونه رفته و آن را مطابق ویژگی های مد نظرتان کانفیگ کنید.

تولید این محتوا بشدت زمانبر و سخت است اما کمک زیادی به رشد سایت شما خواهد کرد. ما به زودی در مورد برخی از آنها بحث خواهیم کرد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *