افزونه سئو محلی Yoast Local Seo – هدف وردپرس

می دهد. این ابزار رایگان نیست، اما مطمئنا داده هایی که به دست می آورید ارزش زیادی خواهد داشت. مشاهده روند صعودی در تعداد سایت هایی که در طول زمان به شما بک لینک داده اند، خوب است.

چک لیست سئو وردپرس – 30 نکته مهم برای افزایش ترافیک از گوگل

اگر محتواهای وبسایت شما بهگونهای است که با گذشت زمان تغییر میکند و بهروز میشود، بهتر است در عنوان سئو و توضیحات متا، به سال نگارش آن نیز اشاره کنید.

همان طور که می دانید لینک های داخلی لینک هایی هستند که یک صفحه از سایت شما را به یک صفحه دیگر از همان سایت متصل و مرتبط می کنند و باعث می شود کاربر محتواها و صفحات دیگر سایت شما را هم ببینید و به این ترتیب زمان بیشتری را در سایت شما بگذراند و در نهایت نرخ پرش کاهش یابد.

سئو سایت وردپرس

بنابراین باید به طور مرتب آن ها را چک کنید.

سئو در وردپرس

امنیت: بخش پیشرفته جعبه متا Yoast SEO ها به کاربر اجازه میدهد پستها را از نتایج جستجو حذف کند یا نوشته را تغییر دهد.

آموزش سئو فرادرس

با این نوار ابزار می تونین دسترسی سریع و راحتی به معیارهای پیشرفته صفحات داشته باشین.

آموزش سئو اینستاگرام

دراینجا نمونه ای ازاین جستجو را برای سایت ایران ترجمه که وبسیما مفتخر به همکاری در سئو سایت آنها بوده است را می بینید، در جستجوی عبارت “ترجمه در مشهد” سایت ایران ترجمه به شکلی کاملا متفاوت از سایر نتایج نمایش داده می شود و این امر تنها ناشی از رعایت اصول سئو محلی می باشد.

البته سئو فقط به سیستم مدیریت محتوای انتخابی شما محدود نمیشود و موارد زیاد دیگری نیز در این بخش سهیم مشاور سئو هستند.

پس از آن بخش ابزارها است که برای درونریزی و برونریزی برخی اطلاعات سئوی وردپرس به کار میآید. این ابزارها از طریق یک سری چکاب ها و طبق آخرین استاندارد های سئو، بخش های مختلف سایت شما را به صورت آنلاین بررسی می کنند و به شما یک گزارش جامعی از وضعیت آن ارائه می دهند تا متوجه شوید سایت شما از نظر سئو وضعیت مطلوبی دارد یا خیر.

بک لینک های با کیفیت شانس بیش تری برای افزایش رتبه سئو دارند. هر چه سایت های معتبر و مرتبط تر به شما بک لینک داده باشند بهتر است.

برای پیدا کردن کلمات Long Tail وارد ابزار Magic Tool SEMRush شده و کلمه کلیدی اصلی خود را وارد کنید سپس شاهد خواهید بود که این ابزار لیستی از کلمات کلیدی را مرتبط با کلیدواژه اصلی را به شما نمایش می دهد.

سئو وردپرس همیار

مهمترین سوالی که کاربران از خود میپرسند آن است که تعریف دقیق سئو چیست.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *