افزونه لوکال سئو وردپرس Yoast Local SEO – کیت وردپرس

در اینجا، شما به رنک مث می گویید که چه نوع وب سایتی را اداره می کنید. این قسمت جایی است که شما مشخص می کنید و به Rank Math می گویید وب سایت شما چه نوع مشاغلی را نشان می دهد.

تنظیم شبکه های اجتماعی سایت در افزونه سئو وردپرس Yoast برای گراف دانش

روند تنظیم این امر در آموزش رنک مث مشابه است. البته در دوره آموزش سئو، تمام نکات سئو را آموزش داده ایم که پیشنهاد میکنم صفحه این دوره را حتما ببینید.

معرفی ۹ افزونه سئو وردپرس برتر در سال ۲۰۱۹

• کاربردپذیری – این تعیین میکند که سایت شما را از نظر کاربر پسند بودن با ارزیابی قابلیت استفاده از شیوه های مختلف (به عنوان مثال، وجود یک صفحه سفارشی ۴۰۴، محتوای در دید کاربران در بالای سایت، ساختار نشانه گذاری و غیره) بررسی میکند.

راهنمای سئو وردپرس با آموزش کامل افزونه سئو Yoast SEO 🚀 میموس

اگر برای مثال یک گزینه شغلی را به عنوان یک سایت کوچک تجاری انتخاب کنید ، برخی گزینه های دیگر را روی صفحه مشاهده خواهید کرد.

حتما برای این کار, مشاور سئو ویدئوی آموزشی همین صفحه را مشاهده نمایید.

بنابراین تنها دلیل در دسترس بودن این گزینه ها این است که شما یک صفحه منتشر کرده باشید. به نام خدا سلام به همه دوستان عزیز امروز یا یکی از بهترین محصولات سئو وردپرس در خدمت شما عزیزان هستیم پلاگین سئویی که امروز قصد معرفی آن را داریم افزونه Yoast Local SEO است.

میموس

برای معرفی برترین افزونههای سئو وردپرس ما سعی کردیم لیستی از پرطرفدارترین و بهترین آنها جمعآوری کنیم. چه یک وبلاگ سرگرمی، یک فروشگاه آنلاین، یک وب سایت برای یک سازمان، یا هر چیز دیگری.

این تکنولوژی یک لایه امنیتی اضافی به سایت وردپرستان اضافه میکند. بهینه سازی سایت و محتوای شما با در نظر گرفتن این فاکتورها می تواند به صفحات شما در رتبه بندی بالاتر نتایج جستجو کمک کند.

گوگل انتظار دارد تا بازبینی، بروز رسانی و ویرایشی که بر روی صفحات سایت شما توسط خودتان پیاده سازی می شود، یک نظم خاص داشته باشد.

کارهای معمول مرتبط با SEO شامل ایجاد محتوای با کیفیت بالا، بهینه سازی محتوا با کلمات کلیدی خاص و ایجاد بک لینک می توان در نظر گرفت.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *