افزونه Rank Math SEO برای سئو وردپرس

جهت افزایش اطلاعات و ارتقای سایت حتما روش های قرار گرفتن در صفحه اول گوگل را مطالعه کنید. در ظاهر کار، شما از صفحه اول شروع می کنید و محتوای سایت را به واسطه لینک ها مرور می کنید و در انتها نیز به صفحه اصلی بر می گردید. این افزونه دارای ویژگی ها و امکانات بسیاری است که در افزایش رتبه سئو سایت شما تاثیر قابل توجهی خواهد داشت. افزونه ی Yoast Seo نسخه پرمیوم نیز دارد که مسلما دارای امکانات ویژه ای است. متاسفانه نسخه رایگان افزونه سئو وردپرس فقط از یک کلمه کانونی پشتیبانی می کند اما در نسخه پرمیوم می توانید بصورت همزمان چندین کلمه کانونی برای صفحات و مطالب سایت خود انتخاب کنید. در بخش پیشخوان شما می توانید از اطلاعیه ها و مشکلاتی که در سئو هست مطلع و آگاه شوید. در بخش ابزارهای وبمستر می توانید در وبمستر سایت های گوگل، بینگ و یاندکس ثبت نام کنید و سپس کد آن را وارد نمایید که با کلیک بر روی لینک آنها به صفحه مورد نظر هدایت می شوید. ما به زودی در مورد برخی از آنها بحث خواهیم کرد.

Seo سئو 2019

حالا چطور می شود به این نقشه دست پیدا کرد؟ بدون شک بهترین و قدرتمندترین افزونه سئو در وردپرس افزونه یواست سئو نسخه حرفه ای می باشد. این افزونه همچنین محبوب ترین و نام آشنا ترین افزونه سئو در بین وردپرسی هاست. در دنیا بهترین و قدرتمندترین افزونه وردپرس برای سئو وب سایت وردپرسی می باشد. بعضی از ویژگیهای SERP در گوگل ارگانیک هستند و با سئو میتوان روی آن تاثیر گذاشت؛ این تاثیر را در نمایش اسنیپیتس و جعبه ی مردم پرسیدند(People Also Ask) نیز میتوانید ببینید. بخش اطلاعات شرکت نام وب سایت، نام جایگزین، نماد شرکت، حقوقی و حقیقی بودن را تعیین می کنید. در بخش عنوان ها & متاها می توانید ساختار نوشته ها، برگه ها، پست تایپ های سفارشی و عناوین را تعیین و تنظیم نمایید. اینکه چطور متوجه می شود کدام صفحه بهترین نتیجه برای کاربر است، این کار را بر اساس الگوریتم های خود انجام می دهد که همانطور که قبل تر هم گفته شد، در کل به اعتبار و مرتبط بودن و البته مفید بود سایت و همچنین موارد فنی مانند سرعت سایت، ظاهر و عملکرد صحیح و … به سادهترین بیان schema کمک میکند تا با افزودن متن به انواع محتوا و اطلاعات، نتایج بهتری را در سئوی وردپرس مشاهده کنید.

شما باید اطمینان حاصل کنید که تصاویر موجود در سایت شما، قبل از بارگزاری برای وب بهینه شده باشد. اینجاست که نیاز به تنظیم وردپرس برای سئو بهتر داریم. در اینجا چند نکته رو برای کمک به شما در جستجو و انتخاب کلمات کلیدی ارائه میکنیم. شما می توانید برای کاربران موبایل که صفحه نمایش کوچیک تری در اختیار دارند، تعدادی از گزینه های اساسی را برای فروش، جذب یا توضیح خدمات در دید بالاتری قرار بدهید که آن ها قادر باشند با رضایت بیشتری در سایت شما بمانند و یا آن را بعد از انجام پروسه مدنظر شما ترک کنند! Index:در این بخش موتورهای جستجو هر محتوایی که در پروسه خزیدن پیدا کننده را ساماندهی و ذخیره خواهند کرد هر صفحه ای که ایندکس شده به عنوان سوالات مربوطه کاربران در موتورهای جستجو آماده نمایش می باشد. جالب تر اینجاست که در جهان و نه تنها ایران افزونه Yoast SEO و all in one pack مشهور تر هستند. تفاوت های نسخه رایگان افزونه Yoast Seo و نسخه پریمیوم یواست سئو در چیست؟ افزونه یواست وردپرس در تاریخ ۲۰/بهمن/۹۷ به نسخه ۹٫۵ بروزرسانی شد.

افزونه سئو وردپرس Yoast

افزونه یواست سئو وردپرس در تاریخ ۱۵/اسفند/۹۷ به نسخه ۹٫۷ بروزرسانی شد. افزونه Yoast Seo Premium وردپرس در تاریخ ۱۵/مهر/۹۷ به نسخه ۸٫۳ بروزرسانی شد. در این مقاله سعی شد ضمن آشنایی کامل با مباحث سئو و بهینهسازی سایت، به سرفصلهای جزئیتر مانند سئوی داخلی و سئوی خارجی همراه با توضیحات نسبتاً کاملی در مورد آنها پرداخته شود. در بخش امنیت می توانید تنظیمات مربوط به بخش های پیشرفته برای سایر دسترسی های غیر مدیر فعال نمایید. در بخش پیشرفته مسائل مربوط به پیوند دهی و مسیرهای راهنما را فعال و مشخص کنید. این کتاب سئو دارای آموزشهای ویدیویی است که فقط برای خریداران کتاب در دسترس است. شما می توانید برای هر صفحه از سایت خود، یک کلمه کانونی تعریف کنید و مطلب را بر اساس این کلمه سئو کنید. لینک سازی داخلی و حرفهای تلاش میکند تا گوگل را در سایت نگه دارد و اولویت گذاری مدیر یا وبمستر سایت را در ارائه محتوا به گوگل نشان دهد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *