انجام سئو حرفهای وردپرس – آپسئو

همانطور که در بالا گفته شد بسیاری از سئوکاران تازهکار خیال میکنند که در آپلود محتوا حتما باید تمامی چراغهای افزونه یواست سبز شود.

سئو در وردپرس چیست

ابتدا، شما باید درک کنید که در ساخت لینک، فقط تعداد مهم نیست، بلکه کیفیت نیز اهمیت فراوان دارد.

میموس

اما در ادامه و با پیشرفت در تولید و ضبط ، میتوانید از میکروفونهای حرفهای نیز استفاده کنید.

سئو در وردپرس

از طرفی، اکستنش های رایگان برای کسانی که می خواهند از ویژگی هایی مانند صفحات AMP یا حذف تگ های HTML استفاده کنند، در دسترس قرار دارند.

سئو و وردپرس

قرار دادن کلمه کلیدی هدف در ابتدی عنوان سئو تا جایی که امکان دارد این کار را انجام دهید، و از صفت های مناسب مانند ( برترین، بررسی، جدیدترین، راهنماو…) استفاده نماید.

سئو وردپرس همیار

پلاگین یا همان افزونه مناسب را برای آن قابلیت دلخواه پیدا کنید، نصب کنید و با آن کار کنید. موتورهای جستجو می توانند سایتها را بدون مجوزهای معتبر SSL و نصب (یا هشدارهای بعدی در کنار نتایج جستجوی خود) مجازات کنند، همچنین استفاده از SSL برای همه وب سایت ها به طور کلی برای جلوگیری از هکرها و اشخاص ثالث از رهگیری درخواست ها و داده ها خوب است.

سئو وردپرس Yoast

همچنین از ریچ اسنیپ های شما برای معرفی بهتر سایت به موتورهای جستجو بهره می برد. اما گاهی نارانجی بودن چراغ سئو، بهتر از سبز شدن آن خواهد بود.

اما مهمترین نکته این است که هرگز نباید چشم به چراغ سبز افزونه یوست بدوزید. مورد دیگر این است که افزونه یوست قرار دادن عبارت کلیدی در ابتدای عنوان را یک چراغ سبز در نظر میگیرد.

خدمات سئو وردپرس و بهینه سازی وب سایت های وردپرسی – آیجیتالی

یکی از بزرگترین مزایای افزونه یوست همخوانای آن با محتوای فارسی است.

سئو وردپرس به زبان ساده – آموزش کامل عملی پیکربندی و بهبود سئو سایت

زبان فارسی در حالت عادی در جملهبندی طولانیتر از زبان انگلیسی است. بهبودها: مواردی که در محتوا وجود دارد اما به درستی اجرا نشده و نیاز به ویرایش و بهبود دارند.

نتایج خوب: مواردی که به درستی در محتوا اجرا شده اند. شاید بسیاری از کسبوکارها بتوانند با مطالعه مقالات و دیدن فیلمهای آموزشی، سایت خود را بسته به زمانی بهینه کنند که برای یادگیری سئو میگذارند؛ اما این نکته را باید بدانند قرارگرفتن در نتایج جستوجو کار سختی نیست و تقریبا افرادی که آشنایی نسبی با سئو دارند، میتوانند سایت را بهینه و در نتایج مشاور سئو جستوجو قرار دهند.

چرا باید از افزونه Yoast SEO استفاده کنیم؟ اما توزیع تیتر و طول پاراگراف از مواردی است که در تحلیل افزونه یوست به خوبی انجام میشود. همانطور که گفتم گوگل از طریق الگوریتم های خود متوجه خلاف های وب سایت ها میشد و آنها را جریمه میکرد، اما در جریمه کردن وب سایت ها یک موردی وجود داشت که بعدا گوگل به آن نیز پی برد.

افزونه سئو وردپرس

سربرگ اجتماعی افزونه یوست این امکان را به شما میدهد که مقاله را در شبکههای اجتماعی که فعال هستید نیز منتشر کنید.

تنظیم شبکه های اجتماعی سایت در افزونه سئو وردپرس Yoast برای گراف دانش | میموس

این بخش همانند بخش آنالیز سئو، مشکلات، بهبودها و نتایج خوب را نمایش میدهد.

وردپرس به شما این امکان را میدهد که جلوی ایندکس شدن برخی از صفحات سایت خود توسط موتورهای جستوجو را بگیرید. در حالی که در نگارش اولیه مقاله شما بصورت کاملا طبیعی تولید محتوا کردهاید و ممکن است تعداد کلمه کلیدی شما بصورت طبیعی بیشتر از حد مجاز باشد.

پس بیشتر بودن کلمه کلیدی اگر بصورت پراکنده پخش شده باشد و حالت بمباران در یک پاراگراف یا قسمتی از متن نداشته باشد هیچ ایرادی ندارد. پس به دنبال سئو OverOptimize نباشید.

دوره صفر تا صد سئو وردپرس

بخش پیش خوان از چند تب تشکیل شده که هریک دارای تنظیمات و بخش های مربوط به خود هستند. بسیاری از وبلاگ نویسان و وبمستر ها روی سایت های وردپرسی خود از این افزونه استفاده می کنند.

نمایش صحیح در تلفن همراه: برای استفاده از صفحات وب در موبایل، نحوه طراحی و محتواهای نوشته شده در آن بسیار مهم است.

راهنمای سئو وردپرس با آموزش کامل افزونه سئو Yoast SEO 🚀 میموس

استفاده از تصاویر صفحات سایت شما را جذابتر میکند اما میتواند باعث کاهش سرعت آن شود. آیکون ساعت لیستی از تاریخجه های تغییر برگه را نمایش می دهد. تنظیمات سربرگ عمومی می تونید لوگویی که لینک شده به خانه رو تغییر بدید و سفارشی کنید.

اگر شما اولین بار است که وارد این افزونه شده باشید، بایستی سیستم مرحله به مرحله پیکربندی این افزونه را مشاهده کنید. مطالعه این مقاله به سوالات شما در این زمینه پاسخ می دهد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *