بایدها و نبایدهایی در مورد سئو وردپرس – ابوالفضل دانش

تمرکز بر تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی (فقط یک کلمه) – یک کلمه کلیدی پشتیبانی میکند. از نظر پشتیبانی و بروز بودن نیز بلافاصله پس از ایجاد تغییر در الگوریتم گوگل یا انتشار آپدیت جدید وردپرس، بروز میشود و مشکلی در استفاده از آن نیست.

یادگیری سئو وردپرس

بهعنوان مثال اگر ما یک سایت آموزشی را راهاندازی کردیم که بخش زیادی از محتوای آن را ویدئو تشکیل داده باشد و بخواهیم این سایت را توسعه دهیم و جزء یکی از برندها در دنیای وردپرس به شمار بیایید باید به کوچکترین نکاتی که میتونه باعث بهبود سئو سایت ما شود نیز توجه کنیم.

افزونه سئو وردپرس

با اینکه این مطلب می تواند در بخش برگه ها به عنوان بهینه سازی صفحات فرود نیز استفاده گردد، اما با توجه به تفاوت های جزیی در این دو بخش، در این مطلب بر روی نوشته ها (یا همان پست ها) مشاور سئو تمرکز شده است.

کتاب سئو وردپرس

در این بخش ها می توانید لیست تمام مقالات یا برگه های خود را ببینید. پلاگین یاست ویدئو سئو به صورت خودکار ویدئوهای ما را در گوگل در نتایج بهتری به نمایش در میآورد.

میموس

پلاگین Yoast Video SEO هرچیزی که ما برای داشتن یک ویدئو با سئو بالا به آن نیاز داریم را در اختیار ما قرار میدهد.

اگر ما یک بخشی از محتوای سایت خودمون را به ویدئوهای مرتبط اختصاص دهیم نه تنها کاربران از دیدن و ماندن در سایت ما خسته نمیشوند بلکه کاربران بیشتری به سایت ما جذب میشوند.

از مرتبط بودن محتوای صفحات با خواسته کاربران اطمینان حاصل کنید.

آموزش سئو وردپرس (WordPress SEO)

خب همانطور که گفتم محتوای ویدیویی باید سئو داشته باشد و برای اینکار نیاز به یک افزونه داریم. اینکه ویدئوهای ما دارای اعتبار بیشتری از سمت گوگل باشد به خودی خود یک امتیاز مثبت برای سایت ما بهحساب میآید.

مثلا یکی از این نکات این است که ما باید در نتایج گوگل کنار آدرس لینک سایت یک تصویر بندانگشتی از ویدئویی که در سایت خود منتشر کردیم برای کاربر به نمایش در بیاید.

یعنی کاربر میتونه به ویدئوهای ما در گوگل امتیاز دهد و گوگل امتیازهایی که ویدئوهای ما از سمت کاربر گرفته است را برای دیگران به نمایش در میآورد. از این را ما باید به سئو ویدئوهای سایت خودمون توجه بسیار زیادی داشته باشیم.

مقدمات سئو وردپرس و محیط کاربری سی ام اس وردپرس که میتوانید با نصب افزونه های معرفی شده در دوره رتبه خود را در گوگل بالا بیاورید.

یک افزونه حرفهای و مطمئن که سئوی سایت شما را تنظیم کند. در این روش، شما با شرکت های دیگر همکاری می کنید و با تنظیم یک قرارداد، تصمیم می گیرید که چه خدمات سئویی قرار است به شرکت مورد نظر ارائه کنید.

سئو در وردپرس چیست

که این موضوع باعث میشه کاربر با یک نگاه از موضوع آن ویدئو باخبر شود و زمان کمتری را صرف جستجو برای ویدئوی مورد نظر خود کند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *