بررسی متن جایگزین تصاویر در افزونه سئو Yoast SEO

به مقدار کارکتر مجاز برای قسمتهای مختلف توجه شود. یکی از قسمتهای مهم افزونه یوست ویرایش اسنیپت هنگام بارگذاری محتواست. البته افزونه یواست این امکان را به شما میدهد که در زمان بارگذاری هر محتوا در بخش تنظیمات پیشرفته نو ایندکس و ایندکس شدن مقاله را مجددا انتخاب کنید.

معرفی ۹ افزونه سئو وردپرس برتر در سال ۲۰۱۹

این افزونه به شما کمک میکند تا الگوریتمهایی که برای رتبهبندی سایت از نظر گوگل اهمیت دارند را در نوشتهها و سایت خود پیاده سازی کرده و آنها را مدیریت کنید.

این افزونه دارای قابلیت بهینه سازی عکس ها به شکل موازیست و این فرایند در هنگام آپلود چندین عکس در پس زمینه اجرا می شود، بدون اینکه تداخلی در کار شما ایجاد کند.

اگر مقاله شما دارای تعداد بهینه از لینکهای داخلی نباشد ، به شما یادآوری میکند.

راهنمای کامل افزونه سئو وردپرس Yoast SEO

در مقاله جامع سئو محتوا به این موضوع اشاره کردیم که وجود لینک های درون محتوا یا همان فهرست، میتواند علاوه بر بهبود تجربه کاربری، روی سئو صفحه شما هم تاثیر گذار باشد.

کتاب سئو وردپرس

این افزونه حتی در نسخه رایگان خود امکانات مختلفی مثل لینک سازی، ایجاد تغییر مسیر یا ریدایرکت برای صفحات، ساخت فایل ربات و سایت مپ را در اختیارتان قرار میدهد!

در این بخش به بازخوانی مفهوم بازاریابی محتوا و بازاریابی درونگرا پرداخته و نقش سئو را در موفقیت آن بررسی مشاوره سئو میکنیم. در این قسمت میتوانیم تنظیمات ویژهای به پستها دهیم.

آموزش سئو وردپرس

در این بخش از افزونه یوست جداکننده را در حالت پیشفرض همان – انتخاب کنید. حال که پیکربندی و تنظیمات افزونه یواست را به درستی انجام دادید برای شروع کار کافیست از منو داشبورد وردپس سراغ افزودن محتوای جدید بروید.

به طور کلی بیشترین ارتباط شما با افزونه در همین بخش افزودن محتوای جدید است. کاربران در موتور های جستجو دنبال مقاله، اخبار، دانلود، عکس، فیلم و …

افزونه سئو وردپرس Yoast

در تنظیمات عنوان میتوانید الگوی مورد نیازتان برای نمایش عنوان محتوا در موتورهای جستجو انتخاب کنید. در بخش قابل مشاهده پیکربندی افزونه یوست برای موتورهای جستجو تنظیمات پیشفرض را تایید کنید تا محتوای سایت وردپرسی شما در موتورهای جستجو ایندکس شود.

این قالب، رقیب جدی قالب وردپرسی GeneratePress است. سعی کنید هرآنچه در محتوا وجود دارد در این قسمت برای مخاطب قرار دهید.

کاملترین توضیح را در توضیحات متا قرار دهید. اول از همه این نکته مهم را بدانید که این افزونه ها قرار نیست سایت شما را به طور خودکار سئو کنند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *