بهترین ابزارهای پشتیبانی سئو سایت وردپرس – بهترین ابزار حمایت از سئو

همانطور که در بخش فنی سئو هستیم، سرچ کنسول اطلاعات و مشکلات فنی سایت را نیز به شما می گوید. همانطور که ملاحظه میکنید، یواست سئو جنبههای مختلف متن را آنالیز میکند.

کسب درآمد تضمینی با شرکت در دوره آموزش سئو سایت وبین سئو

جملات متوالی (Consecutive sentences): اگر متن شما سه یا بیش از سه جملهی پشت سر هم داشته باشد که همهی آنها با یک واژهی واحد شروع شوند، متنتان تکراری و خستهکننده میشود.

هدف از این قانون آن است که همهی خوانندگان با هر سطح تحصیلات، بتوانند اطلاعاتِ منتشره در وبسایتها را به راحتی بخوانند و درک کنند.

استراکچر دیتا Structured Data یا داده ساختار یافته بخشی از وب معنایی به رهبری کنسرسیوم جهانی وب است که در آن مفاهیم و محتوای موجود در وب در ساختاری معنادار تعریف میشود تا به وسیله ماشینها به درستی درک شود.

دانلود کتاب سئو

هدف از آنالیز خوانایی نیز دقیقاً کمک به همین موضوع است. طراحانِ آنالیز خوانایی در یوست سئو نیز دقیقاً همین نکته و هدف را در ذهن داشتهاند. این امکان نیز از امکانات مختص افزونه یواست سئو وردپرس Yoast پرمیوم فارسی وردپرس سیتی می باشد.

استفاده از لحن مجهول (passive voice): استفادهی زیاد از جملات مجهول، خواننده را از شما دور میکند، درحالی که استفاده از جملات معلوم، خواننده را بیشتر درگیر متن میسازد. استفاده از کلمهها و عبارات ربطی (transition words): استفاده از کلمهها و عبارات ربطی به بهبود جریان صفحه و متن کمک میکند.

عبارات و کلمات ربطی به خواننده نشان میدهد که قرار است چیز دیگری در ادامهی مطلب قبلیتان بیاید، و ذهن او را برای جملهی بعدی آماده میکند. به همین دلیل همیشه باید سعی کنید تعداد تغییر مسیرها را کاهش دهید.

به این معنا که یک سرور مجازی برای خودتان ایجاد کنید و سعی کنید به آن نفوذ مشاور SEO کنید. حالا که تمامی امکانات مورد نیازمان را در اختیار داریم، در ادامه به بررسی تنظیمات مختلف بخش های متنوع این افزونه میپردازیم.

ابزار ورد پرس

از ابزار Quake برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی استفاده کنید و از طریق SERPs گوگل به عمق گوگل وارد شوید در حالی که یک ارتقاء پرداخت شده است، ابزار SEO Quake Tool کاملا رایگان است.

آموزش سئو وردپرس

این تکنیکها به عنوان اسپم هم شناسایی میشوند. البته تقریباً غیرممکن است که بتوان متنی نوشت که هیچ فعل و جملهی مجهولی در آن استفاده نشده باشد؛ از این رو، در آنالیز خوانایی، اگر نسبت جملات مجهول به معلوم، تا سقف 10 درصد باشد، مورد قبول است.

آموزش سئو رایگان

علاوه بر این، می توانید تصاویر قدیمی تر را نیز به صورت دسته جمعی بهینه سازی کند.

اما امروزه با پیشرفت الگوریتم های گوگل آن روش های قدیمی نه تنها جواب نمی دهند، بلکه باعث می شود رتبه های سایت شما در نتایج گوگل از بین برود.

آموزش سئو اینستاگرام

خوانندگان متون آفلاین اگرچه وقت میگذارند و با حوصله، کتابهای طولانی یا مقالات مجلات را میخوانند، اما در خواندن آنلاین، افراد تمایل دارند که همهی محتوا را به سرعت بخوانند، پردازش کنند و آنها را به کار گیرند.

آموزش سئو سایت

طول جمله (Sentence length): اگرچه در نوشتن کتاب، میتوان طول یک جمله را به اندازهی نصف یک صفحه کش داد، اما برای خوانندگان آنلاین، خواندن جملاتِ کوتاهتر، بسیار راحتتر است.

دانلود آموزش سيويل تري دي

طول پاراگراف (Paragraph length): در یک مقالهی آنلاین، درک پاراگرافهای طولانی برای خوانندگان سخت است زیرا خواننده در واژهها گم میشود. اما برای درک بهتر مفهوم سئو سایت و پاسخی به سوال سئو چیست لازم است بدانید که بهینه سازی برای موتور های جست و جو (SEO)، استراتژی محتوا (Content Marketing)، بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) و بازاریابی توسط شبکه های اجتماعی از مهم ترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال هستند.

آموزش سئو تصاویر

اگر سایت شما تنها به کمک یک سری کد و برنامه به موتورهای جستجو معرفی شود هر موتور جستجو توسط کاربران گوگل شروع به جستجو کردن سایت های مختلف که با موضوع مورد نظر ارتباط دارند می کند و در اینصورت ممکن است سایت شما را نتواند به خوبی درک نماید و در نتیجه رتبه پاینی را وب سایت شما کسب خواهد کرد.

همچنین میتواند میزان محبوبیت این کلمه کلیدی در مکانهای مختلف را به شما نشان دهد. همچنین با تغییر اندازه و کم کردن سایز تصاویر شما نیز سرعت سایت شما را در بارگذاری افزایش می دهد و بدین طریق شما می توانید یک سایت بهنیه تر از قبل داشته باشید.

آموزش سئو یوتیوب

استفاده از تیترهای اصلی و فرعی (headings and subheadings): تیترهای اصلی به شما کمک میکنند موضوعاتتان را دستهبندی کنید تا پردازش متن، راحتتر شود و خوانندگان بتوانند صفحات شما را با سرعت بیشتری بخوانند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *