بهترین افزونه سئو وردپرس را چگونه انتخاب کنیم؟

با وجود محبوبیت آن، من معتقدم که Yoast بهترین افزونه برای تمام نیاز های سئو نیست. شما می توانید نتایج حاصل از این تجزیه و تحلیل ها را با استفاده از کد نویسی رنگی و شکلک های مفید در جعبه متا Yoast (که در آن قسمت می توانید عنوان ها و توضیحات را نیز کنترل کنید) مشاهده نمایید.

افزونه سئو وردپرس

اگر در زمینهی کسب و کارهای اینترنتی فعالیت دارید، پیشنهاد میکنم که همین الآن نسبت به دریافت و نصب این افزونهی مرورگر، اقدام کنید.

سئو وردپرس Yoast

دانش وردپرس در بین تعداد زیادی از افزونه سئو وردپرس ، اقدام به عرضه بهترین افزونه های مناسب سئو کرده است.

چون اگر افزونه مورد استفاده شما قابلیت درون دیزی و برون بری را نداشته باشید می توانید از افزونه SEO Data Transporter استفاده کنید که به شما امکان می دهد داده های سئو را از یک افزونه به افزونه دیگری منتقل کنید.

اگر مطالبی که شما در خروجی وبسایت خود قرار میدهید نیاز کاربران رفع کند، میزان بازدید و زمان حضور کاربران سایت شما افزایش میابد.

اما فقط با نصب افزونه شما بیشتر از نصف راه را رفته اید و به راحتی بدون هیچ دانش قبلی می توانید سئو سایت خود را انجام دهید.

چک لیست سئو وردپرس – 30 نکته مهم برای افزایش ترافیک از گوگل

لینکهای خروجی به سایتهای دیگر را نوفالو کنید. برخی از این قابلیت افزونه سئو yoast را در زیر برای شما لیست کرده ام. اگر قالب شما چنین امکانی نداشت از افزونه یوست Yoast استفاده کنید و در تنظیمات آن را فعال کنید.

آموزش سئو وردپرس

اگر یک صفت کلی برای توصیف افزونه The SEO Framework وجود داشته باشد، سبک وزن بودن آن است.

اما در حالی که این یک پیشنهاد نسبتاً جدید است، ویژگی های منحصربفرد و خوبی را ارائه می دهد. اما نقشه راه که MyThemeShop منتشر کرده است بسیار جذاب است.

سئو وردپرس همیار

خوب بسیاری از کاربران با کدنویسی HTML آشنایی ندارند پس بهترین راه حل برای آنها استفاده از افزونه Image Widget است این افزونه در حال حاضر بیش از ۳۰۰ هزار نصب فعال دارد که نشان از کاربردی بودن آن است، با استفاده از افزونه Image Widget شما می توانید تصاویر را در ناحیه های ابزارک سایت تان با انتخاب سایز و Alt تصویر قرار دهید.

از طرفی دیگر باید نام وب سایت در صفحه جستجوی گوگل حتما باشد و در این حالت است که سئو اهمیت پیدا میکند. SEMrush یکی از بهترین ابزارهای سئو برای جستجوی کلمات کلیدی و کاربردهای دیگه است، کاربردهایی مثل پیدا کردن کلمات کلیدی که هر صفحه ای در وب بر اساس اونها رتبه گرفته.

اما بهطور کلی استفاده شما از افزونهها میتواند تأثیر بسزایی در سرعت وبسایت و در نتیجه رتبهبندی شما در موتور جستجوی Google داشته باشد.

تمرکز کلمه کلیدی: نشان می دهد که مطلب شما چقدر برای کلمه کلیدی مورد نظر بهینه شده است.

میموس

به راحتی میتوانید در این ابزار تا ۲۰ هزار دامنه را وارد کرده و پس از مدت کوتاه متوجه شوید که آیا برای خرید در دسترس قرار دارند یا خیر.

آموزش سئو ابزار وردپرس

این را در نظر داشته باشید که سئوی ارزان و یا سئوی سریع اصلا وجود ندارد و این گونه سئوها معمولا به نام سئوی دروغین شناخته می شود.

در این مقاله ما یک راهنما داریم که با کمک آن می توانید به صورت دستی پیش از بارگذاری تصاویر در سایت تان بتوانید آن ها را بهینه سازی کنید.

آموزش سئو رایگان

از سال 2009 به تدریس سئو، ادوردز، و شبکههای اجتماعی مشغول می باشد و در سانفرانسیسکو، در دانشگاه استنفورد نیز کارگاهها و دورههای آموزشی آنلاین برگزار میکند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *