بهترین افزونه سئو وردپرس چیست و کدام پلاگین را انتخاب کنیم؟

این جزء مهمترین سؤالاتی است که باید به هنگام خریدهاست توجه کنید چراکه اگر شما بهترین سئوکار را داشته باشید و بتواند تولید محتوا درخور فعالیت کسبوکار شمارا درسئو وردپرس انجام دهد اگر هاستی خریداری کنید که خارج از کشور پشتیبانی میشود سرعت سایت شمارا برای لود کردن مطالب پایین میآورد و همین امر سبب میشود کلیک خور سایت کاهشیافته و تأثیر مستقیم بر رتبهبندی سایت در گوگل بگذارد.

تنظیم شبکه های اجتماعی سایت در افزونه سئو وردپرس Yoast برای گراف دانش

اما زمانی را مقایسه کنید کههاست شما مدیریت ۳سایت پرترافیک را بر عهده دارد و شما سایت ۴ آنهاست هستید بدون شک برای سئو وردپرس شما مشکل جدی پیش خواهد آمد و محتوای تولید شما برای بالا آمدن زمان زیادی را از کاربر میگیرد همین امر سبب میشود نرخ فرار سایت افزایشیافته و متعاقباً نرخ کلیک کاهش یابد و گوگل شمارا کمکم از صحنه کسبوکار اینترنتی حذف میکند.

در مرحله اول میتوان گفت نداشتنهاست اختصاصی آنقدرها هم به ضرر یک سایت تمام نمیشود اما زمانی که گوگل وارد کار شود و شمارا در لیست سیاه قرار دهد اولاً تمامی هزینههای شما هدر میرود ثانیاً تأثیر مستقیم بر سئو و شهرت کسبوکار شما خواهد گذاشت.

افزونه سئو وردپرس Yoast

درواقع میتوان این گزینه را بهعنوان همهچیز یک سایت و کسبوکار اینترنتی در نظر گرفت چراکه اگر نتوانید امنیت سایت خود را برقرار کنید درنتیجه تمامی هزینههای شما از بین میرود.

آموزش سئو رایگان

در حالتی که شما باید بعد از ایجاد نقشه سایت اون رو در کنسول وبمستر خود ثبت کنید.

آموزش سئو مثنا سئو

و دلیل این موضوع هم این هست که شما باید ساختار مناسبی از سایتتان را در منو در قسمت هدر آن به کاربر ارائه بدین یعنی یه ساختار درختی خوب که به تمامی بخش های سایتتان دسترسی ایجاد می شود.

افزونه رنگ مت به شما اجازه میدهد تنها با فشردن یک دکمه، تمامی تنظیمات سئوی خود را از این افزونهها به افزونه جدید منتقل کنید.

آپ تایم بهصورت ماهانه محاسبه میشود و بهعنوانمثال نشان میدهد که در یک ماه ۳۰روزه که ۷۲۰ساعت است هاست شما چند ساعت در دسترس خواهد بود.

راهنمای سئو وردپرس با آموزش کامل افزونه سئو Yoast SEO 🚀 میموس

آپ تایم تاثیرمستقیم بر سئو وردپرس سایت شما خواهد گذاشت چراکه با پشتیبانی نکردن ۲۴ساعته سایت شما سبب میشود نرخ فرار هم در هنگام بازدید شما افزایش یابد. طبق قوانینی که در سال ۲۰۱۸ توسط گوگل وضعشده است درصورتیکه نرخ فرار در یک سایت افزایش یابد گوگل آن را ردههای پایینتر و یا از صفحه اول حذف خواهد نمود.

از این رو اگر درستی انتخاب نشوند باعث سنگینی وب سایت و افزایش سرعت بار گذاری آن میشوند. اگر به دنبال یک جایگزین کاملاً رایگان هستید، بهترین انتخاب شما EWWW Image Optimizer است.

ابزار وردپرس سئو

پیشنهاد ما هم همین است تا از ایندکس شدن ساختار های وردپرس در گوگل جلوگیری کنید. متاسفانه برخی از دوستان وبمستر و کارشناس محتوا در این مورد کمی خساست به خرج میدهند و فکر میکنند که این کار باعث بالا رفتن ارزش سایت رقیب میشود.

آموزش سئو اینستاگرام

اگر سایتی نقشه سایت داشته باشه مشخصا ربات ها میتونن تغییرات و آپدیت شدن صفحات رو بدونن و دوباره اونهارو ایندکس کنن و همینطور به تمامی صفحات شما به راحتی و با سرعت بالا دسترسی پیدا میکنن و وارد فهرست خودشون میکنند.

آموزش سئو فرادرس

اگه نقشه سایت نداشته باشین هم هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط به احتمال زیاد برخی از صفحات شما که از سایتتون هم بهشون لینک ندادین برای همیشه از دید ربات های گوگل و …

نقشه سایت با فرمت xml برای موتورهای جستجو مناسب هست تا با کمترین استایل در صفحه و سرعت بالا فقط به لینک های سایت دسترسی داشته باشد.

نقشه سایت از اسمش هم مشخص هست یعنی از کل ساختار سایت شما تمامی لینک های صفحاتتان (دسته بندی ها، نوشته ها، برگه ها) در یک صفحه به فرمت xml یا html برای ربات های موتورهای جستجو ارائه می شود.

هاست اختصاصی بدین معنی است که شما با یک یا چند سایت مرتبط با حوزه فعالیت خود شریک هستید اما هاست اشتراکی بدین مفهوم است که شما همزمان با چندین شرکت با یک مدیریت مشترک شریک هستید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *