بهترین افزونه های سئو وردپرس را بشناسید!

خبر خوب این است که بعد از انجام یک بررسی تکنیکال از سئو وبسایت خود و رفع هرگونه مشکلات احتمالی آن، دیگر مجبور نخواهید شد دوباره با آن برخورد کنید.

آموزش سئو وردپرس

جایگزین بهتر این است که یک بار دیگر به W3 Total Cache مراجعه کنیم که چنین عملکردی را در تنظیمات عمومی شامل می شود (هرچند شما باید به تنظیمات پیشرفته در اینجا نیز سر بزنید).

هدف اصلی سئو تکنیکال بهینه سازی زیرساختهای فنی یک وبسایت است.

به همین خاطر در وردپرس ابزارهای سئو تولید و طراحی شدهاند که میتونی به راحتی با اونها وبسایت وردپرسی خودت رو سئو کنی. با توجه به اینکه موتور جست و جوگر اول دنیا یعنی گوگل در طی یک سال بیش از 600 بار الگوریتم های خود را تغییر می دهد لازم است تا سئو وب سایت شما توسط تیمی حرفه ای که مطالعات به روزی دارند و به این تغییرات و اثراتی که بر روی سایت شما و رقبا می گذارند آشنا هستند انجام شود تا در نهایت وب سایت شما موفق که کسب رتبه های برتر در سرچ های موتور های جست و جو شود.

ممکن است یک وب سایت عالی با تعداد قابل توجهی بازدید کننده روزانه داشته باشید و یک تجارت خوب نیز انجام دهید. در این شرایط شما بخش اعظمی از کارهایی که متخصص سئو انجام می دهد را انجام داده اید و تنها مرحله باقیمانده برای افزایش سئوی سایت وردپرسی شما، تولید محتوای مناسب با کلمات کلیدی مناسب جهت ثبت در موتورهای جستجوگر از جمله گوگل است.

هر گونه فشرده سازی بیشتر باعث می شود که تصاویر تخریب شوند، پس شاید نتوان بیشتر ادامه داد.

آموزش سئو رایگان

برای سرعت بیشتر ، ما باید به فکر تمیز کردن کد وردپرس خود، انتخاب میزبان (هاست) سریعتر و یا استفاده از CDN باشیم.

تا الآن این افزونه بیشتر از 3 میلیون نصب فعال داشته است.

دقت داشته باشید که مطالعه این دست از کتابها به شما کمک میکند تا با مفاهیم و اصطلاحات رایج این دانش آشنا شوید و از آن بهترین استفاده را ببرید.

کتاب آموزش سئو وردپرس برای مبتدیان نوشتهی احمد کلهری، به صورت کامل نکات برتر SEO WordPress را با شما به اشتراک میگذارد، تا در بهبود عملکرد کمکتان کرده و از ترافیک بهتری بهرهمند شوید.

معرفی ۹ افزونه سئو وردپرس برتر در سال ۲۰۱۹

رعایت این نکتهها به ما کمک میکند ترافیک ارگانیک خود را به طور منظم بهبود دهیم و میزان بازدید سایت وردپرس را نیز افزایش دهید و از رقبای خود پیشی بگیرید.

ممکن است تصور کنید حال که بهترین افزونه های سئو وردپرس را شناسایی و تهیه نموده اید از همکاری با کارشناسان و مشاوران سئو بی نیاز هستید. نسخه پرمیوم افزونه سئو وردپرس یواست سئو (Yoast seo) با پیشنهاد چندین کلمه کلیدی شما را در انتخاب کلمه کلیدی مناسب یاری میکند.

راهنمای سئو وردپرس با آموزش کامل افزونه سئو Yoast SEO 🚀 میموس

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *