تصاویر اختصاصی امتیاز بالایی در سئو سایت دارد

آدرس های سئو پسند حاوی کلماتی هستند که به وضوح محتوای صفحه را توضیح می دهند و کاربران به راحتی می توانند مطالب موردنظر خود را پیدا کنند. سایت GTmetrix را در مرورگر خود باز کنید و در قسمت Analyze Performance of آدرس سایت یا صفحهای از سایت که قصد بررسی آن را دارید، را وارد کنید.

آموزش سئو مقدماتی

چه طراحی سایت مجموعه میموس و برندهای فعال در آن و چه خدمات طراحی سایت که به مشتریان سرویسهایمان ارائه میکنیم.

بگذارید یک چیز مشخص بشما بگویم: اینجا در مجموعه میموس ما از وردپرس برای طراحی سایت استفاده میکنیم. ما میدانیم زمانی که افزونههای زیادی روی سایت نصب باشد و از آنها برای مدیریت محتوا استفاده کنیم، باید پست تایپ هایی که در اختیار گوگل قرار میدهیم را کنترل کنیم.

پیشنهاد ما به شما این است که حتما از شرکت سئوکاری که تجربه و تخصص کافی در زمینه سئو دارد بهرهمند شوید.بسیاری از شرکت های سئو هستند که علاوه بر طراحی سایت مسئولیت سئو سایت شما را نیز بر عهده میگیرند.

آموزش سئو تصاویر و بهینه سازی عکس

اینبار برای شما دوره حرفهای پیکربندی آن را آماده کرده ایم. برای پیکربندی هر سایت وردپرس که در اختیار دارید، به یک جعبه ابزار سئو نیاز دارید که تمام کارهای فنی و حرفهای درون سایت شما را به شکل ایدهآل انجام دهید.

آموزش سئو در اصفهان

وقتی یوست سئو را نصب کنید میتوانید عنوان سئو و تنظیمات صفحه اصلی سایت را در حالت عمومی ویرایش کنید که این اتفاق بدون یوست سئو فقط از طریق “تنظیمات عمومی وردپرس” صورت میگرفت ولی امکانات زیادی در اختیار شما قرار نمیدهد.

آموزش سئو مثنا سئو

در تنظیمات ظاهر جستجو افزونه میتوانید اطلاعات عمومی سایت و همینطور وجه تمایز برند از محتوای سایت را تعیین کنید. صفحه اصلی سایت” انتخاب شده است را میتوانید مدیریت کنید تا بعنوان توضیحات عمومی Meta Description سایت نمایش داده شود.

دوره آموزش سئو رایگان

فکرش را بکنید یک افزونه مدیریت محتوای جدید روی سایت خودتان نصب کرده اید، مثل صفحه ساز المنتور یا برگه ساز ویژوال کامپوزر، برای کنترل برگههای ساخته شده توسط این افزونه ها، چکار میتوانید انجام دهید؟

آموزش سئو تکنیکال – ترفندهای سئو فنی سایت (Technical SEO)

فکرش را بکنید که هر آدرسی که در اختیار گوگل قرار میدهد میخواهد برای یک کلمه کلیدی رتبه کسب کند! بنابراین شما نباید هر آدرسی در اختیار گوگل قرار دهید چو بودجه ایندکس Index Budget را استفاده میکند.

مزیت اینکار اینست که شما هر نیاز را با یک صفحه پوشش میدهید و تلاش میکنید بهترین نتیجه جستجو در صفحه اول گوگل باشید، چون میتوانید تمام نیازهای مخاطب در مورد همان موضوع اصلی را به تنهایی پوشش دهید و سراغ موضوعات مشابه نروید.

امروزه کاربردهای وب سایتها بسیار متنوع شده است و تقریبا هر حوزهای را پوشش میدهند. این ممکن است هنگام شروع کار ارزشمند به نظر نرسد، اما اگر صدها یا هزاران صفحه برای کار داشته باشید، درک اینکه همه اینها چگونه در کنار هم قرار می گیرند بسیار مهم است.

کامل ترین آموزش سئو از صفر تا صد رایگان فیلم آموزشی

کسبوکارهای اینترنتی نیز با مشاهده گرایش زیاد کاربران به یوتیوب، به فعالیت و تولید محتوا در این شبکه اجتماعی روی آوردند و نتیجههای بسیار خوبی هم از آن دریافت کردند.

دانلود آموزش سيويل تري دي

برای دریافت خدمات در حوزه سئو پیشنهاد میکنیم در ساعات اداری با بخش مشاوره وبسیما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در این زمینه دریافت کنید. اگر بخواهیم خیلی ساده به شما بگوییم سئو یک وب سایت به سه بخش داخلی یا on-page، خارجی یا off-page و تکنیکال یا فنی تقسیم میشود.

آموزش سيويل تري دي

یکی از اصلی ترین دلایلی که باید برای کنترل ایندکس Index انواع محتوا Post Type در سایت انجام دهید اینست که شما یک اولویت گذاری برای ارائه محتوا دارید. دلیل اینکار را گفتیم، شما نباید در سایت خودتان در مورد یک موضوع یا نیاز کاربر، دو جنبه متفاوت یا مشابه داشته باشید.

آموزش سئو ابزار وردپرس

از طرفی، شما دستتان باز است تا هر محتوایی که در اختیار دارید را برای یک موضوع به شکل کامل توسعه دهید و اصلا نگران تکرار محتوا یا کمبود موضوع یا تشابه محتوایی نباشید.

ابزار ورد پرس

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور SEO لطفا از سایت ما دیدن کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *