خدمات سئو ( بهینه سازی سایت ) چیست ؟

آموزش سئوی وردپرس با Yoast SEO، امروز تیم میهن دانلود برای شما کاربران عزیز یکی دیگر از آموزش های وردپرس را آماده کرده است.سئو یا SEO چیست؟

آموزش سئو سایت وردپرس

میپرسید چرا؟ چون گوگل مدتهاست که دیگر پروفایل نویسنده را در نتایج جستجویش به نمایش نمیگذارد.

حال اگر از صفحه ی ثابت به عنوان صفحه ی اصلی سایت استفاده نمیکنید، میتوانید عنوان توضیحات سایت را در همین قسمت درج کنید. بهترین تعریف برای سئو فنی به عنوان یک حرفه، تفکر حرفه ای و کنجکاو در رابطه با تمام موارد سئو می باشد.

فرض کنید شما محتوایی با کلید اصلی ” سئو چیست ” می نویسید.

فعال کردن تنظیم حرفه ای: در صورت فعال کردن این گزینه، گزینه ی “عناوین سفارشی” در دسترس شما قرار میگیرد.

بر همین اساس میتوانید نوع نوشته هایی که مایلید به تنظیمات سئو مجهز باشند را در اینجا انتخاب و آنهایی که نیاز به تنظیمات سئو ندارند را غیر فعال کنید.

آموزش سئو Yoast

سئو فقط برای این نوع از نوشته: در این بخش میتوانید تعیین کنید که کدام یک از نوع نوشته های سفارشی شما نیاز به تنظمیات سئو دارند. بنابراین میتوانید باکس تنظیمات سئو را در هنگام ویرایش آنها مشاهده مشاور SEO کنید.

در رابطه با تنظیمات این بخش ما تنها به شرح چند قسمت میپردازیم و تصمیم گیری در رابطه با سایر قسمت ها را بر عهده ی شما میگذاریم.

آموزش سئو

در هر بخش برای آشنا شدن با متغیر های مجاز کافی است روی علامت سوال موجود در کنار هر تنظیم کلیک کنید تا شرح متغیر ها برای شما به نمایش گذاشته شود.

آموزش سئو تکنیکال – ترفندهای سئو فنی سایت (Technical SEO)

زمانی که قوانینی که گوگل در نظر گرفته است را رعایت نکنید و ازدید گوگل اسپم شناخته شوید گوگل ، وب سایت شمارا به طور کامل روی یک کلمه خاص از ۱۰ صفحه و یا حتی از کل نتایج سایت خارج خواهد شد که به این عمل از سمت گوگل پنالتی می گویند.

مثلا در صورت استفاده از bbPress میتوانید این تنظیم را برای انجمن ها، موضوع ها و پاسخ ها نیز فعال نمایید تا در هر یک از آنها به تنظیمات سئو دسترسی داشته باشید.

آموزش سئو مبتدی

اما بی شک شما هم می دانید که واقعا مبحث سئو و بهینه سازی بسیار گسترده و فراتر از توضیحات این مقاله می باشد. به محدودیت تعداد کارکترهایی که مجاز به استفاده از آنها هستید هم توجه کنید و سعی کنید عنوان و توضیحات شما حتما در حیطه ی تعداد کارکترهای مجاز قرار بگیرند.

آموزش سئو وردپرس Pdf

چرا که موتور های جستجو به طور مداوم در حال تغییر الگوریتم های جستجوی خود برای بهتر کردن نتایج جستجو هستند و متخصص سئو علاوه بر دانش کافی در این زمینه باید هنر خویش را هم به چالش بکشد .

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *