دانلود افزونه وردپرس Yoast SEO Premium – بهترین افزونه سئو وردپرس – نال اکس

غافل نشوید. این نکات و وارد کردن آنها به محتوا به منحصر به فرد بودن کار شما کمک میکند زیرا یک دید منحصر به فرد دارید.

سئو سایت وردپرس

از تفاوت های مهم نسخه پریمیوم با نسخه رایگان افزونه سئو Yoast تنظیم نامحدود کلید واژه ( کلمه کلیدی ) کانونی برای مطالب، ریدایرکت کردن آدرس های مختلف برای کاهش خطاهای ۴۰۴ و حذف تبلیغات مزاحم نسخه رایگان است.

افزونه سئو وردپرس Yoast

افزونه یواست، یکی از آن افزونههایی است، که برای آسان کردن پیچیدگیهای سئویی ایجاد شده است.

میموس

برای همین برخی سایتها تصمیم میگیرند بزرگ ترین مقالههای خودشان را در برگهها قرار دهند چون برگهها ظرفیت بسیار زیادی دارند و به نظر میرسد بروز رسانی آسان تری داشته باشند.

چک لیست سئو وردپرس – 30 نکته مهم برای افزایش ترافیک از گوگل

اگر نسخه رایگان یواست را داشته باشید، مشاهده خواهید کرد که در قسمت چپ یا راست منو یواست، یک ساید بار وجود دارد که تبلیغات یواست سئو در آن قرار می گیرد؛ اما در نسخه حرفه ای این ساید بار را مشاهده نخواهید کرد.

همانطور که شاید قبلا هم شنیده باشید، هر سایت وردپرس به یکی از افزونههای سئو نیاز دارد. از جمله ویژگی های این افزونه فوق حرفه ای این هست که میتوان توسط ان بیش از یک کلمه کلیدی برای هر مطلب انتخاب نمود و افزونه بر روی بیش از چندین کلمه کلیدی فوکوس یا تمرکز خواهد کرد.در نسخه رایگان این افزونه و افزونه های دیگر شاهد هستیم که فقط میتوان برای هر مطلب یک کلمه کلیدی انتخاب نمود ولی در نسخه ویژه این محدودیت برداشته شده و وب سایت را برای بهینه تر شدن بسیار کمک میکند.توجه شود که استفاده زیاد از کامه های کلیدی میتواند خود یک عامل ضررزدن به وب سایت باشد و از طرف موتور های جستجو گر مشابه گوگل و بینک به عنوان اسپم شناخته شود و این خود باعث میشود که وب سایت افت زیادی در رنک را شامل شود لذا باید حتما استفاده از کلمات کلیدی مختلف نیز دقت حاصل شود.

دوره صفر تا صد سئو وردپرس

برخی از این امکانات در دو نسخه یکسان می باشند، از جمله : داشتن باکس آنالیز (می توان کلمات کلیدی را در آن وارد کرد)، آنالیز صفحات سایت با توجه به کلمات کلیدی و…

یکی از مهم ترین مسائل در صنعت وب سئو یا seo میباشد که خیلی خیلی برای طراحان وب و صاحبان وب سایت ها مهم میباشد.از مهم ترین نکات در طراحی وب همین موارد سئو میباشد تا بتوان توسط ان به صفحه اول وحتی لینک اول در موتور های جستجو گر رسید.این موضوع واقعا بسیار مهم میباشد.این که وب سایت ما با کلمه های کلیدی بسیار زیادی در صفحه اول گوگل باشد باعث افزایش فروش و بهره وری زیاد تر محصول و ب سایت ما خواهد شد.بنابریان باید حتما وبسایتی با سئو حرفه ای و بالا داشته باشیم.امروز نیز ما برای شما یک افزونه وردپرس اماده کرده ایم که واقعا میتونه خیلی به شما در افزایش سئو سایت شما کمک کنه و تقریبا سئو شما را به 100 درصد برساند .هرچند بیان در صد در سئو نا مفهوم است و لی این افزونه به قد کامل هست که به جراعت میتوان از درصد 100 برای این افزونه استفاده نمود.

پلاگین سئو وردپرس

گوگل با سایت هایی که خطاهای ۴۰۴ دارند میانه ی خوبی ندارد. افزونه بهینه ساز سایت برای موتورهای جستجو Yoast SEO Premium یک افزونه همه فن حریف برای تمامی وب سایت هایی است که می خواهند جایگاه مناسبی در رتبه بندی گوگل داشته باشند.

این را در نظر بگیرید، که اگر 20 هزار وب سایتی که با وردپرس طراحی شده اند، با این ذهنیت از افزونه یواست پریمیوم استفاده کنند، تمام 20 هزار وب سایت باید در صفحه اول گوگل باشند؛ اما این ذهنیت کاملا اشتباه خواهد بود.

با کمک یواست میتوانیم، مدیریت و کنترل دقیقی بر سئوی سایتمان داشته باشید. علاوه بر این افزایش کارایی و سرعت بالای سایتهای وردپرس نیز به بالا رفتن رتبه آن کمک می کند.

علاوه بر این در قسمت خوانایی، مطالب شما را از نظر زیبایی و کاربر پسند بودن مورد تحلیل قرار می دهد و به شما کمک می کند تا محتوای زیبا، مناسب و گیرایی برای مخاطبان خود تولید کنید.

کتاب سئو وردپرس

مثلا توضیحات فارسی این افزونه به شما می گوید که آیا کلمه کلیدی که برای این مطلب انتخاب کرده اید مناسب می باشد و یا اگر مناسب نیست علتش چیست و چطور باید اصلاح شود.

ابزار وردپرس سئو

⚠ این افزونه رایگان نیست. در این بخش برای کاربرانی که چندان هم تازه وارد نیستند و قبلا با نام یواست و کاربری آن آشنا بودهاند، توضیحاتی عنوان میکنم. محبوب ترین افزونه در وردپرس، افزونه یواست می باشد که با استفاده از آن می توان تمام نکات در سئو داخلی صفحات را بررسی و بهینه سازی کرد.

آموزش سئو وردپرس Pdf

امروزه این افزونه ها موفقیت های زیادی را در زمینه سئو به دست آورده اند. تمایل شرکتها به نوهزینهکاهی دلایل زیادی دارد.

از آنجایی که، هنوز منابع فارسی زیادی برای آموزش این موارد وجود ندارد، من تصمیم گرفتم که به صورت جداگانه، مقالاتی مفصل برای توضیح همه موارد مربوط به آموزش سئو و محتوای سئو شده تهیه کنم و در اختیار علاقمندان به این حوزه قرار دهم.

آموزش سئو مثنا سئو

گوگل این فناوری را به صورت متن باز توسعه داده و سایرین، ویرایشهای مختلفی از BERT را ساختهاند.

خدمات سئو وردپرس و بهینه سازی وب سایت های وردپرسی – آیجیتالی

همچنین بسیاری از کاربران با استفاده از افزونه سئو میتوانند در آخر میزان مطابق پذیر بودن صفحه خود با اصول سئو را مشاهده کرده و در صورت وجود داشتن مشکلی، آن را برطرف کنند.

در کل برای یادگیری سئو لازم است که آزمون و خطاهای بسیاری را تجربه کنید.

برای آنکه دقیقتر متوجه شوید، که در ادامه این مقاله، چه مواردی را خواهید آموخت، همین ابتدا درباره قسمتهای مختلفی صحبت میکنم، که در ادامه از آموزش افزونه yoast سئو خواهید خواند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *