دانلود بهترین کتاب آموزشی سئو و بهینه سازی وب سایت (راهنمای گوگل) – سورس باران

Page Speed Insights یکی از نرم افزار های کاربردی در این حوزه به شمار می رود. ارتقا این دو زبان طی سال های اخیر موجب شده تا امروزه HTML5 و CSS3 به عنوان زبان های کاربردی در کد نویسی سئو تکنیکال شناخته شوند.

کامل ترین آموزش سئو از صفر تا صد رایگان فیلم آموزشی

عدم استفاده از این دو زبان، نقشی بسیار مهم در کاهش رتبه سایت و هم چنین آثار منفی در سئو فنی سایت خواهد داشت.

HTML و CSS که دو زبان اصلی در نشانه گذاری شناخته می شوند، رایج ترین کد های به کار گرفته شده در صفحات سایت های موجود در گوگل به شمار می آیند.

کد نویسی استاندارد و استفاده از css در کد نویسی از دیگر الگوریتم هایی است که باید به آن اشاره نمود.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

بعد انتشار الگوریتم های پاندا و پنگوئن، بسیاری از وبمستر ها ترس لینک دادن به دیگر وبسایت ها را دارند.

با سلام.قطعا اکثر وبمستر های گرامی از مزایای شئو با خبرند و آشنایی نصفی با این قانون مهم گوگل دارند.در این پست آموزشی دانلود بهترین کتاب آموزشی سئو و بهینه سازی وب سایت (راهنمای گوگل) را به اشتراک گذاشته ایم.این کتاب برای نیازهای طراحان و مدیرن وب سایت تهیه شده است که برگرفته از کتاب های راهنمای گوگل همراه با مثال ها و تمرین های مختلف نوشته شده است.این کتاب در ابتدا برای راهنمایی متخصصان داخلی گوگل در نظر گرفته شده بود که با گذشت زمان یک نسخه آن هم برای مدیران سایت ها جهت بهینه سازی و ایجاد اثر متقابل بین کاربران و موتور جستجو در نظر گرفته شد.

آموزش سئو تکنیکال – ترفندهای سئو فنی سایت (Technical SEO)

سرعت بارگذاری کم یا کند بودن سرعت بارگذاری سایت از جمله فاکتور هایی است که به واسطه آن قطعا باید شاهد کاهش رتبه سایت به جهت عدم استقبال کاربران بود.

نکته اینجا است که اینها اصلا دور از دسترس و رویایی نیست و شما هم همین الان میتوانید با شرکت در دوره و یادگیری سئو، درآمد اینترنتیتان را آغاز کنید و حتی در خواب هم کسب درآمد کنید!

در کل برای جلوگیری از آن نیز کافیست بعد از حذف هر URL یا تغییر در آن، از ریدایرکت 301 استفاده کنید.

اجرا SSL و جایگزینی آن به جای برخی از قدیمی ترین پروتکل ها از جمله http و www یکی دیگر از فاکتور های افزایش ایمنی سایت به شمار می رود.

در صورتی که بتوانید از یک CSS استفاده کنید و این روش را جایگزین کدنویسی های متعدد نمایید، قطعا می توانید شاهد افزایش سرعت بارگذاری سایت خود باشید.

کسب درآمد تضمینی با شرکت در دوره آموزش سئو سایت وبین سئو

انتخاب نام برند و دامنه یکی از دغدغه های امروزی برای آغاز هر کسب و کار در اینترنت می باشد که باید تا آنجا که میتوانید سعی کنید نامی با مفهوم و کوتاه را انتخاب کنید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور SEO بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *