دانلود رایگان افزونه یواست سئو پرمیوم وردپرس

Sheets for Marketers به خودی خود یک ابزار کاربردی حوزهی سئو نیست، بلکه یک وبسایت ارائه دهندهی بیش از یکصد قالب رایگان برای انجام تعداد زیادی از تسکها و وظایف با استفاده از صحفات گوگل(Google Sheets) است.

میموس

این ابزار از دادههای خود گوگل استفاده کرده و ویژگیهای مفیدی همچون فیلتر کشورهای مورد بررسی را دارد.

آموزش سئو در وردپرس

ابزار کیورد پلنر شرکت گوگل تنها برای کسانی ساخته شده که خدمات تبلیغاتی این شرکت را خریداری کردهاند، اما این ابزار باز هم میتواند اطلاعات مفیدی در رابطه با برنامهریزی کلمات کلیدی سئو دراختیارتان قرار دهد.

در این ابزار همانطور که از نامش پیداست، تنها کافیست تا یک کلمهی کلیدی را وارد کرده و پس از مدت کوتاهی تعداد زیادی کلمات کلیدی مرتبط دریافت کنید. میشود. پس چه راهکاری برای استفاده از محتواهای چند رسانهای داریم؟

بهترین افزونه سئو وردپرس – سئو سایت وردپرسی

پس از آن می توانید این لینک ها را حتی بدون ویرایش پست هایتان اصلاح کنید. ابزار Detailed به گونهای طراحی شده که میتواند محرک لینکها به سمت موضوعات محبوب فضای وب را شناسایی کند؛ بدون وجود ویژگیهای اضافه که گاهی اوقات میتوانند مهندسی معکوس را به یک فرایند وقتگیر مشاوره سئو تبدیل کنند.

شگفتآور است که چطور نتایج حاصل از جستجو در تلفنهای همراه میتواند نسبت به موقعیت مکانی و دستگاه مورد استفاده، متفاوت باشد.

این افزونه وردپرس تا الان بیشتر از ۵ میلیون بار از مخزن وردپرس به نصب رسیده که این نشان از قابلیت های ویژه و محبوبیت این افزونه وردپرس سئو است.

در غیر این صورت استفاده از وردپرس در بیشتر مواقع بهترین گزینه است. این مجموعه بیشتر در زمینهی بررسی لحظهای صفحات و کراولینگ کاربرد دارد.

View Rendered Source در واقع یک ابزار بررسی جاوا اسکریپت ساده است که تنها یک کار انجام میدهد.

این پلاگین موجب ارتقا رتبه سایت ها مخصوصا آنهایی که از طراحی واکنشگرا و پروتکل HTTPS استفاده می کنند، می گردد. و تعداد زیادی از پیشنهادهایی که پلاگین یوست در بخش تحلیل و بررسی می دهد براساس همین فیلد کلید واژه کانونی است.

این CMS یک بستر عالی برای وب سایت ها است که از وبلاگ نویسی تا تجارت الکترونیکی را در بر می گیرد. ابزار Structured Data Testing tool شرکت گوگل نه تنها برای عیبیابی دادههای ساختاری شما مورد استفاده قرار میگیرد، بلکه بر روی دادههای ساختاری پلتفرم رقیب نیز یک تجزیه و تحلیل کامل انجام میدهد.

آموزش سئو رایگان

• %%sitedesc%%: با استفاده از این متغیر میتوانید برچسب توضیحات سایت را نمایش دهید. نکتهی جالب در رابطه با این مجموعهی کاربردی این است که علاوه بر ابزارهای سنتی سئو از جمله بکلینک و تحقیق در مورد کلمات کلیدی، میتوانید ابزارهای بسیار ویژه و کمیابی همچون ابزار پراکسی، ابزارهای پیدیاف و حتی ابزارهای JSON را هم در آن پیدا کنید.

یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی برای تجزیه و تحلیل بک لینک، Ahrefs است. ابزار Link Explorer مسلما بزرگترین، و با دقتترین ابزار ایندکس لینک است که در دنیای سئو امروزی میتواند با دراختیار داشتن ۳۵ تریلیون لینک، دقیقترین بررسیهای مرتبط با DA و بکلینکها را انجام دهد.

سئو و وردپرس

لینک ماینر یک افزونهی رایگان برای مرورگر گوگل کروم است که توسط جان کوپر(Jon Cooper) یکی از استادان حوزهی ساخت لینک، طراحی شده است.

میموس

3. این ابزار در مرورگر فایرفاکس هم قابل اجراست. از بررسی جاوا اسکریپت گرفته تا سرعت بخشیدن به سئو صفحات، ویژگیهای پنهان اما کاملا عالی در این ابزار گنجانده شده است.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *