دانلود کتاب سئو برای همیشه :: دانلود کتاب

من توی جی متریکس همیشه این مشکلرو دارم برای بهینه کردن تصاویر ! Blur : این گزینه نویز تصاویر شما را حذف می کند و یک حالت بلوری به تصویر شما می دهد.

آموزش سئو در یوتیوب

شاید بارها جمله معروف بیل گیتس که میگوید ” اگر کسبوکار شما در اینترنت حضور ندارد، بهزودی از صحنه روزگار محو خواهید شد” را بارها شنیده و دیده باشید.

آموزش سئو سایت 7learn

بهتر است قبل از شروع بهینهسازی، درباره پشت زمینهاش به دقت تحقیقات انجام داده باشید. نام دامنه ای که برای خود انتخاب میکنید بهتر است شامل کلمه کلیدی باشد که میخواهید توسط آن در موتور های جستجو گر رتبه کسب کنید.به این عمل EMD گویند.

اینجاست که سئو اهمیت پیدا میکند. این یعنی سئو به افزایش بازدید و خرید سایت شما کمک ویژهای میکند. با بهبود جایگاه، بازدید و ترافیک سایت افزایش مییابد.

دوره آموزش سئو وردپرس با افزونه Yoast Seo Premium ویدیویی

در صورتی که سایت شما بر اساس اصول طراحی و بازاریابی اماده شده باشد, درصد مشخصی از بازدید کنندگان سایت باید به مشتری تبدیل شوند.

سئو یا بهینه سازی سایت تنها برای ساخت سایت هایی که موتور جستجو پسند باشند، به کار نمی رود. یک روشی که می تواند باعث پیشی گرفتن شما نسبت به رقبا شود، انتشار محتوا های آسمان خراش برای بهینه سازی سایت می باشد.

این روشها باعث میشود رتبه سایت بهطور کاملاً طبیعی افزایش پیدا کند. درواقع با کمک سئو، باعث می شوید سایت شما توسط گوگل شناسایی گردد، زمینه فعالیت شما مشخص شود و بر اساس کلمه کلیدی مرتبط با فعالیت شما (در مثال خرید لباس) سایتتان را در صدر نتایج جستجو نشان دهد.

تکنیک‌های مهم آف پیج در سئو سایت

با افزایش یکباره سرعت سئو و اعمال قوی و شدید عناصر بهبود دهنده جایگاه ، حتی اگر به صدر نتایج برسید ، با همان سرعتی که بالا رفته اید پایین می آیید .

سی ام اس یا سیستم مدیریت محتوا هم در سرعت سایت شما تاثیر گذار است.اینکه شما از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده میکنید با چه حجم از پلاگین ها و ماژول ها میتواند روی سرعت سایت شما تاثیر مستقیم بگذارد.نکته بعدی این هست که قالب CMS نیز در سرعت سایت شما تاثیر گذار است.

همانطور که میدانید برای مدیریت وب سایت ها و وبلاگ ها میتوان از سیستم های مدیریت محتوای آماده و رایگان مثل “وردپرس” استفاده نمود .

آموزش سئو کواک Seo Quake

خدمات سئو یک فرایند بوده و مادامی که وب سایت ها وجود دارند می بایست این فرآیند وجود داشته باشد.

آموزش سئو ابزار وردپرس

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور SEO وب سایت خود باشید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *