دانلود کتاب سئو را حرفه ای بیاموزید

البته سئو خارجی به همینجا ختم نمیشود و موارد بسیار زیادی را شامل میشود که با ایجاد یک استراتژی درست میتوان از آن بهرهمند شد. به بهینه سازی داخلی وب سایت که باعث معرفی صفحات سایت و بهینه سازی رتبه در موتو جستجو می شود سئوی on page می گویند این موارد شامل تگ توضیحات متا ، بهینه سازی کردن محتوا ، لینک سازی داخلی ، رسپانسیو بودن وب سایت ، متن جایگزین تصویر ، تک اصولی عنوان و آدرس لینک ها می باشد.

آموزش سيويل تري دي

از آنجا که تصاویر هنگام بازدید شخصی از سایت شما معمولاً کمترین فایل هایی را برای بارگیری می کنند، بهینه سازی تصویر می تواند تأثیر چشمگیری در سرعت صفحه داشته باشد و از سال ۲۰۱۰ یک عامل رتبه بندی محسوب می شود.

پینترست چیست

از آنجا که یک لیست از مطالب باعث می شود صفحات طولانی کمتر خسته کننده باشند، می تواند تأثیر مثبت بر سئو داشته باشد و مواردی مانند time on page، bounce rate و dwell time را بهبود ببخشد.

یک لیست از مطالب را به پست ها و صفحات شما اضافه می کند تا حرکت آنها راحت تر شود. چکیده: “محتوا پادشاه است” مقاله های بسیاری را پیدا خواهید کرد که این جمله را بیان می کند.

به عنوان مثال، در اینجا پیوند شکسته ای وجود دارد که افزونه در وب سایت من پیدا کرده است.

بازاریابی جستجوی پرداخت شده به مشاغل این فرصت را میدهد که در لیستهای اسپانسر شده یک موتور جستجو یا یک سایت شریک، با پرداخت هزینه هر بار کلیک بر روی تبلیغ آنها (پرداخت به ازای هر کلیک) یا معمولاً در هنگام نمایش تبلیغات خود، خودشان را مطرح کنند و به پیدا کردن مشتری و فروشهای بیشتری برسند.

موتورهای جستجو، از ربات ها برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کنند.

آموزش سئو تکنیکال – ترفندهای سئو فنی سایت (Technical SEO)

الگوریتم های متفاوتی میتوانند سایت شما را جریمه کنند که در ادامه به معرفی هر کدام از آنها خواهم پرداخت. داده های وبمستر تولز یا همان Google search concol میتواند اطلاعات دقیقی در مورد لینک های ورود به سایت و حتی لینک های داخلی در اختیار شما قرار دهد.

کافی است آن را نصب کرده و تنظیمات خود را اعمال کنید، بدین ترتیب به طور خودکار هر تصویری را که در آینده بارگذاری می کنید بهینه سازی و ارائه می دهد.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

A3 Lazy Load یک افزونه ساده برای فعال کردن بارگذاری تصاویر است. بهصورت پیشفرض این قابلیت در افزونه غیرفعال است. سئو تکنیکال موضوع سادهای نیست اما در این مطلب به شما خواهیم گفت که هنگام ساختن پایههای تکنیکال وبسایتتان باید به چه جنبههایی از آن توجه داشته باشید.

آموزش سئو خارجی (Off Page Seo)

این کتاب به شما کمک خواهد کرد که مسیر سئو فروشگاه اینترنتی را از انتخاب کلمه کلیدی تا رعایت استاندارهای سئو بهصورت تکنیکال فرا گیرید.

آموزش سئو 2019

همچنین می تواند به شما در پرش لینک های SERP کمک کند و CTR شما را افزایش دهد. همچنین در مورد کد ۳۰۱ تغییر مسیر با جایگزینی لینک های دیگر و همچنین آدرس مقصد نهایی وجود دارد.

آموزش سئو مبتدی

همچنین گزینه ای برای تبدیل به WebP وجود دارد، اگرچه به نظر می رسد در حال حاضر کمی خارج از دسترس است.

آموزش سئو تصاویر و بهینه سازی عکس

هر ابزار یک وظیفهی خاص را بر عهده دارد، از این رو نام «کوچک» برای این مجموعه در نظر گرفته شده است. خیلی از افرادی که در زمینه سئو مبتدی هستند، برای لینک کردن به سایر وبسایتها دچار تردید میشوند.

آموزش سئو

پلاگین Broken link checker به دنبال پیوندهای شکسته در وب سایت شما (داخلی و خارجی) است. می توانید آن را اجرا کنید و مطابق با تنظیمات خود تمام تصاویر را که در سایت شما قرار دارد بهینه کنید.

اما شاید بهترین ویژگی این باشد که می توانید پیوندها را با چند کلیک و به صورت عمده حل کنید.

در صورت یافتن، کد وضعیت HTTP (به طور مثال ۴۰۴ و ۴۱۰)، متن اصلی و منبع لینک را یافته و مشکل را به راحتی حل می کند. بنابراین بهتر است از این افزونه به شکلی استفاده کنید که یکبار آن را اجرا کرده، مشکلات خود را حل کنید و سپس آن را غیرفعال کنید.

متأسفانه افزونه می تواند وب سایت شما را کند کرده و از پهنای باند زیادی استفاده کند. استفاده از این پلاگین بسیار آسان است.

فایل پاورپوینت SEO چیست؟، آموزش سئو

این کاری است که این افزونه انجام می دهد. از آنجا که این افزونه تمام وقت اجرا می شود، می تواند پیوندهای خراب را به طور مداوم بررسی کند و در صورت وجود هر نوع پاپ آپ، از طریق ایمیل به شما هشدار دهد.

لینک های موجود در ابتدای صفحه نسبت به لینک هایی که در آخر صفحه قرار می گیرند ارزش بیشتری دارد.

آموزش سئو Yoast

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور SEO لطفا به بازدید از وب سایت ما.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *