دانلود Yoast دانلود افزونه سئو وردپرس پریمیوم WordPress Seo Yoast SEO Premium

در اینجا میتوانید یک دسته را انتخاب کنید و به محض اینکه این دسته آپدیت شد ایمیل را برای دیگران ارسال کند. این قسمت مربوط به بخش نوشته ها است. اگر در زیر نوشته های شما دیدگاه گذاشتنددر اینجا میتوانید تعیین کنید که ایمیل مربوط به دیدگاه را دریافت کنید و یا دریافت نکنید.

آموزش سئو مثنا سئو

بخشی از فعالیت من به عنوان مشاور سئو برای برخی از شرکت ها؛ تشکیل، آموزش و مدیریت تیم های سئو و تولید محتواست و اگر این تیمها آموزش های کافی در مقابل اتفاقات جدید را داشته باشند، به خوبی میتوانند از چالشهای پیش رو عبور کنند.

اموزش Seo Blog

اگر در نوشته خود به یک سایت وردپرسی دیگر لینک داده باشید میتوانید تیک قسمت ” کوشش برای آکاه کردن همه ی وبلاگ هایی که پیوندشان در این نوشته است ” را بزنید و همه یا اون سایت هایی که به آنها لنیک داده اید را مطلع کنید.

گوگل برای سنجش اعتبار وبسایت ها، لینک هایی که به آن سایت داده شده است را بررسی میکند.

کتاب آموزش Seo

در این بخش اطلاعات عمومی وبسایت خود را ازجمله نام شرکت (یا شخص)، شعار، لوگو یا نماد را وارد نمایید.

کتاب سئو وردپرس

مطمئناً این طرز فکر کاملاً درست است، اما مسئله مهم یافتن وبسایت شما توسط کاربران است. در صورت پیاده سازی درست این تکنیک ها، پیشرفت فراوانی در میزان نمایش وب سایت در نتایج جستجو مشاور سئو مشاهده خواهید کرد.

آموزش Seo رایگان

فشرده سازی و بهینه سازی تصاویر وردپرس – تغییر اندازه، بهینهسازی، فشردهسازی همه تصاویرتان با وضوح فوقالعاده قدرتمند و ۱۰۰ ٪ رایگان وردپرس،به کمک این افزونه صورت میگیرد. می توانید منطقه زمانی را به همراه قالب زمان و تاریخ انتخاب کنید (همه این موارد باید براساس محل کار یا بازدید کننده شما باشد).

اموزش کار با Rsseo

در این قسمت شما میتوانید تنظیمات مربوط به نمایش تاریخ را به دلخواه انتخاب کنید. این قسمت مربوط به دیدگاه ها می باشد.

تنظیمات سئو وردپرس

حتی با تبدیل وردپرس به فروشگاه توسط افزونه های قدرتمند آن به فروش آنلاین محصولات خود بپردازیم. شما در اینجا میتوانید تعداد نوشته های داخل خوراک یا فید خود را تعیین کنید.

دانلود آموزش Seo

اگر وردپرس فارسی را نصب کنید به طور پیش فرض زبان سایت شما فارسی می باشد اما اگر مایل بودید زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری را انتخاب کنید میتوانید از اینجا انتخاب کنید.

افزونه سئو وردپرس Yoast

که در این ویدئو اینها را یاد میگیرید و میآموزید که چطور این تعیین زبان و تعیین کشور هدف را به گوگل نشان دهید. اگر تیک گزینه ” اجازه دادن به دیگر سایت ها برای فرستادن بازتاب بر نوشته های تازه ” را بزنید به محض اینکه یک سایت وردپرسی دیگر به سایت شما را در نوشته هایش لینک دهد شما مطلع خواهید شد.

شما هنگامی که میخواهید یک نوشته در سایت خودتان ارسال کنید میتوانید از سمت چپ نوشته ها ساختار آن را انتخاب کنید مثلا شما میخواهید یک ویدئو ارسال کنید ساختار را روی ویدئو قرار میدهدو این گزینه ساختار پیش فرض را تعیین میکند یعنی اگر شما فراموش کردید ساختار نوشته را تعیین کنید به صورت خودکار روی این ساختار قرار خواهد گرفت.

بعد از اینکه اطلاعات دلخواه خودتان را وارد کردید روی ذخیره ی تغییرات کلیک کنید تغییرات اعمال شود.

در اینجا یک معرفی کوتاه از سایت خودتان را میتوانید بنویسید مثلا شعار سایت را میتوان نوشت. اما وجود این افزونه ها تا حد زیادی کار را برای نویسنده و مدیر سایت راحت تر می کند. وردپرس به طور پیش فرض از نام کاربری نویسنده به عنوان نامک استفاده خواهد کرد.

آموزش سئو رایگان

مانند ساختار تاریخ شما میتوانید نمایش زمان را به دلخواه انتخاب کنید. در اینجا میتوانید برای کاربرانی که از طریق فید شما را دنبال میکنند تعیین کنید که نوشته ها را بصورت کامل یا خلاصه مشاهده کنند.

Seo آموزش کامل

هنگامی که تیک این گزینه را بزنید کاربران میتوانند عضو سایت شوند و اگر تیک را بردارید فقط ادمین میتواند بصورت دستی کاربر را اضافه کند.

یا آن را به صورت دستی تایید کنید و یا درصورتی که کاربر یک دیگاه تایید شده ی دیگری داشت دیگاه او نمایش داده شود. همان طور که در توضیحات خودش هم آمده است اگر شما تایید نظرات را به صورت دستی قرار ندهید میتوانید کلمات خاصی را در اینجا بنویسید و هر دیدگاهی که شامل این کلمات بودند وارد صف بررسی شوند.

به بیان ساده تر به مجموعه کارهایی که شما بر روی یک وب سایت و محتوای آن، با هدف سازگار شدن و هم مسیر شدن با الگوریتمهای موتورهای جستوجو انجام می دهید سئو (SEO)می گویند.

آموزش سئو سایت وردپرس

هر چه مطابقت محتوای شما با هدف جستجو بیشتر باشد ، مطمئناً به رتبه بهتری دست خواهید یافت. بهته بدونین پس از فعال کردن نقشه سایت با رفتن به تب های دیگر موجود در این صفحه، شما میتونین تعیین کننده باشین که کدام یک از انواع مطالب و محتوا در نقشه سایت وجود داشته باشه و کدام یک آنها جزو نقشه نباشه اما باید توجه کنیم منطقا به طور عموم تمامی محتوای سایت شما بجز پیوست ها، باید در نقشه سایت وجود داشته باشه.

دسترسی به دهها ویدیوی رایگان آموزشی برای افزایش یادگیری و رشد در سئو. حتماً دورههای آموزشی زیادی برای افزونه Yoast SEO دیدهاید که مبالغ هنگفتی را از شما درخواست میکنند!

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *