دوره آموزشی سئو سایت های دانلود فیلم و موزیک – همیار وب

YoastSeo به شما در تمامی صفحات وب سایت خودتون آنالیزی از بحث محتوای خودش میده تا به شما بگه که محتوا از لحاظ بهینه سازی در چه حدی قرار داره و شما چه تغییراتی باید روی اون اعمال کنید. سئو تکنیکال را میتوان پایه اولیه سئو دانست، زیرا حتی اگر بهترین مقالات را با تکنیکهای تولید محتوا در سایت آماده کنید اما موتورهای جستحو نتوانند صفحات شما را ایندکس (Index) (ثبت و نمایش مطالب سایت شما در لیست جستجو) کنند، عملا کار بیهوده انجام دادهاید. اما گوگل در اینجا سعی می کند با پارامتر های مختلف، بهترین نتیجه را نمایش دهد. اکثر ترافیک در وب توسط موتور های جستجو گوگل هدایت میشوند،گرچه رسانه های اجتماعی و سایر روش های افزایش ترافیک دیگری هم میتواند به افزایش ترافیک سایت شما کمک کنند اما گوگل روش اصلی برای دریافت ترافیک کاربران اینترنت هست،گوگل بی نظیره ! دنیای گوگل کمی پیچیده هست اما اکثر مردم به راحتی میتوانند اصول اولیه را یادبگیرند . این ابزار هم توسط گوگل ارایه شده که کمک بسیار زیادی برای شروع سئو وردپرس و پیدا کردن کلمه کانونی مناسب بسیار مناسب هست. و بله، امکان افزایش یکی از این دو مفهوم بدون دیگری وجود دارد، و حتی من شاهد مواردی بوده ام که بهبود یکی، باعث کاهش دیگری شده است.

Seo سيو Keywords

افزودن Open Graph meta data: انتخاب این گزینه بستگی به سلیقه شما دارد، با انتخاب این گزینه نمودار دادههای متا به سر صفحه شما اضافه خواهد شد. آنها در هنگام خواندن کدهای HTML صفحه تگ های H1 و H2 را شناسایی کرده و از متن به کار رفته در آنها برای درک معنای محتوای صفحه استفاده می کنند. از طرفی وردپرس امکاناتی در منوی اصلی مدیریت خود ارائه میکند که به کمک آنها میتوانید روشهای مختلفی را برای بهبود قابلیت جستجوی وبسایت خود به اجرا درآورید. همچنین در انتهای آنها شماره ای برای صفحه بندی تمای پست های یک دسته وجود دارد. نکته مهم در خصوص انتخاب عنوان صفحه این است که کلمه کلیدی (Keyword) مدنظر شما باید در آن استفاده شده باشد. برای شروع نکاتی که باید بدانید در مورد انتخاب نام دامنه ، تاثیر هاست بر سئو ، آدرس گذاری مناسب سئو وردپرس در تنظیمات وردپرس و معرفی دامنه بدون www در گوگل . به طور خلاصه، ما در این مقاله، بروی معیار گوگل مرتبط با سایت های وردپرسی تمركز خواهيم كرد. در نسخه های قدیمی تر وردپرس به طور پیش فرض به عنوان ” نام وبلاگ نام ” یا ” عنوان پست ” نمایش داده میشود ولی برای کسب رتبه بهتر است آن را تغییر دهید تا وب سایت شما بتواند رقابت کند و در صفحه اول گوگل ظاهر شود ولی لازم است این نکته را مدنظر داشته باشید که برای هر صفحه بیشتر از یکبار آن را بکار نگیرید.

از سوی دیگر، سرعت صفحه به طور کلی به سرعت دنیای واقعی یک صفحه وب اشاره دارد. خوب نیست. هدف شما این است که تا جای ممکن نمره بدست آورید، با هدف کسب نمره ۸۰ به عنوان نقطه شروع یک صفحه برای کسب درجه ی “خوب”. عنوان صفحه اصلی و توضیحات و کلمات کلیدی هم که دیگه نیازی به مشاور سئو توضیح نیست. کافی هست شما آدرس سایت خودتون رو در ابزار brokenlinkcheck وارد کنید بعد از بررسی سایت شما تمامی ارور های ۴۰۴ شما را میاورد و به راحتی میتوانید آدرس صفحه هایی که این ارورو را دارند پیدا کنید و لینک ها را اصلاح کنید. معیار دوم پیج آتوریتی (PA) هست، عدد دیگه ای که به ما نشون میده Spam Score هست و همچنین تعداد لینک هایی که یک سایت دریافت کرده. و زمانی که هیچ ارور ۴۰۴ در سایت شما وجود نداشته باشد گوگل برای شما امتیاز مثبت در نظر میگیرد و همچنین اگر تعداد این ارور در سایت شما بالا باشد تاثیر منفی ای در رتبه ی شما خواهد داشت. تعداد این ارور در سایت شما باید صفر باشد ! اگر در این بخش تغییراتی اعمال نکنید شبکههای اجتماعی بهصورت پیشفرض از عنوان سئو و متای توضیحات و یکی از تصاویر بهکاررفته در داخل نوشته استفاده خواهند کرد.

دوره آموزش Seo

به این توجه داشته باشید که در این ویدیو فقط گوشه ای از درآمد سایت های دانلود فیلم را مشاهده کردید. قبل از شروع، مهم است که روشن کنیم که در این مقاله، تمرکز ما امروز بر PageSpeed گوگل است، و نه سرعت صفحه. مثل محتوا و Title Tag، بهتر است در URL صفحه نیز، کلمه کلیدی اصلی مد نظرتان استفاده شود. ولی ساده تر ین راه استفاده از عبارت “:info” قبل از آدرس URL آن صفحه می باشد. به همان اندازه با درست انجام دادن آن میتواند تاثیر مثبتی بذارد با اشتباه در آن میتواند مضر باشد و باعث کاهش رتبه شود! هر زمان که روی یکی کار می کنید، مهم است که دیگری را اندازه گیری کنید تا خودتان را در دردسر نیاندازید. هر دسته به صورت پیش فرض دارای یک پیشوند با نام /category/ است که می توانید از این بخش آن را حذف کنید که پیشنهاد میکنم این کار رو انجام ندهید. 11. پاراگراف اول را به این اختصاص دهید که در این مطلب چه چیزی را می خواهید عنوان کنید و به صورت خلاصه تیترهایی که می خواهید در آن صحبت کنید را بنویسید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *